Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  „Zábavné“ a barevné ponožky jsou dávno pasé. Působí infantilně a ničí celý look

  Vzorované ponožky a spodní prádlo jsou oblíbenou „módní“ kombinací mileniálů. Nic však nevypadá nevkusněji než pohled na skupinku mladých zaměstnanců open space kanceláře, nosící viditelné ponožky s barevným potiskem. Ošklivý mini trend nechte v roce 2017 a vykročte dále. To stejné platí i pro spodní prádlo. Ve chvíli, kdy ho vystavíte na obdiv, jste pohřbili veškerou dosud existující atraktivitu.

  Zdroj: Pexels

  Pokud se nechcete vzdát batohu, pořiďte si alespoň kožený

  Batoh je mezi muži velice oblíbenou každodenní pomůckou, proto je potřeba na něj upřít velkou pozornost. V momentě, kdy si na záda nasadíte batoh, se z něj okamžitě stává nejvýraznější prvek vašeho outfitu.

  Zdroj: Pexels

  Zaměřte se proto na vkusné verze z pravé kůže a zainvestujte do kvalitního modelu. Nejlépe si pořiďte batoh v černé barvě. Béžové i hnědé odstíny jsou sice fajn, ale ani jeden z nich není dostatečně variabilní na to, abyste je unosili každý den.

  Nešvar jménem dřevěný motýlek. Vskutku nepochopitelný výběr materiálu

  Další kolonku na šatníkovém seznamu zakázaných kousků zaujímá dřevěný motýlek. Několik let zpět si alternativní trend opět oblíbili muži ve středním věku. Bohužel ho často dostali jako dárek k Vánocům či narozeninám. Jde ale o kousek, kterému již dávno odzvonilo.

  Zdroj: Amazon

  Situace, které si vyžadují motýlka, jsou většinou velice formální. Neexistuje tedy sebemenší důvod, proč byste tento kousek měli ladit s oblekem. Pokud máte pocit, že jste až moc formální, můžete si například lehce rozepnout košili nebo vyneste výraznější pouch bag.

  S khaki parkou jedině do lesa. Na kapuci s umělou kožešinou zapomeňte úplně

  Parka je ve skutečnosti historický kousek, který s sebou nese bohatou minulost. Bunda je to ale sportovní, hodí se do lesa, na túry nebo do hor. Ve městě ji ale raději vynechte, běžné módní řetězce ji sice nabízí na každém regálu, nejedná se ovšem bohužel o městskou bundu.

  Zdroj: Pexels

  Druhou kapitolou je verze parky s umělou kožešinou, která si v Česku bohužel vydobyla pevné místo. Nyní ale nadešel čas ji odstranit. Vypadá naprosto nevkusně a opět ničí celý outfit.

  Náramky zachovejte minimalistické a čisté. Dřevěné korálky nechte u stánku se suvenýry

  Náramky a šperky vytvořené z dřevěných korálků nebo ze zapleteného provázku jsou tou nejhorší možností, jak na sebe upoutat pozornost. Téměř nikdy totiž nekorespondují s tím, co máte na sobě. To vede k dojmu, který říká, že jste nad outfitem přemýšleli a nezdál se vám kompletní. Na základě toho jste pak vybrali tyto zcela nevkusné doplňky. Výsledek tedy naznačuje nulový smysl pro módu.

  Zdroj: Pexels

  Foto:Pexels

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.