Ten pocit, který pravidelně přichází s jarem a graduje s letními měsíci. Mírně se poodhalit. Pokud to zvládnete se vší úctou, budete vypadat neodolatelně a sexy. Trend průhledného oblečení nikdy nevyjde z módy. Což potvrzují nejen módní velikáni, ale i světové celebrity. Mesh clothes zakomponujete do jakéhokoliv outfitu, ať už odhalíte více nebo méně.

Sociální sítě se inspirací jen hemží. Nedávno vynesla průhledný overal zpěvačka Dua Lipa, modelka Winnie Harlow i kontroverzní Julia Fox.

Saint Laurent

Jedním z největších průkopníků průhledných materiálů je módní dům Saint Laurent. V sekci ready-to-wear najdete kousky, které působí business dojmem, ale zároveň přinášejí zcela nový pohled na mesh clothes. Oblečení je vkusné, nositelné a v žádném případě nepůsobí vulgárně.

Foto: Saint Laurent

GCDS

Bratři Giuliano a Giordano si v průhledných šatech libují. Značka GCDS tvoří mesh clothes ve streetovém duchu. Šaty navrhují v různých barevných kombinacích, jiné zase s ozdobnými ornamenty či logománií. Jednou z šťastných nositelek se stala již zmíněná fashion ikona Dua Lipa. Na MFW oblékla vzorovaný overal v kombinaci s výraznou kabelkou.

Second skin od Prady

Absolutním favoritem této sezóny i sociálních sítí se stala třpytivá kolekce, kterou má na svém kontě italská Prada. Síťový materiál s blyštivými kamínky. Naprosto bezkonkurenční záležitost. Na párty s těmito kousky doslova zazáříte.

Foto: Prada

Willy Chavarria

Kontroverzní návrhář, rovná se kontroverzní modely. Americký designér, který je současně viceprezidentem domu Calvin Klein, oblékl Julii Fox. Jsme zastánci názoru, že pokud má nahota smysl, meze se nekladou. Chavarria ušil tričko pro Julii na míru, proto je nesehnatelné. Podobná síťovaná trička najdete například u Ami Paris.

Dion Lee

Letní dny doporučujeme přivítat s Dion Lee. Šaty jsou vhodné pro jakoukoliv letní zábavu, vyzařují touhou po vynesení na festivaly i na různé společenské akce.

Foto: Dion Lee

To nejlepší nakonec!

Nespočet cool a sexy průhledných kousků předvedla značka Roberto Cavallli. Na přehlídce pro nadcházející sezónu jedny krásné šaty vynesla kanadská modelka Winnie Harlow. Kráska známá pro svůj šarm i kožní „nemoc“ vitiligo, která celý look podtrhla a dotáhla k dokonalosti. Již nyní si ve svém šatníku na šaty do Cavalliho vyhraňte prostor. Některé modely jsou opravdu velkolepé.

Zdroj: Instagram

Oblečená, neoblečená. Podlehněte pokušení mesh clothes