Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Ten pocit, který pravidelně přichází s jarem a graduje s letními měsíci. Mírně se poodhalit. Pokud to zvládnete se vší úctou, budete vypadat neodolatelně a sexy. Trend průhledného oblečení nikdy nevyjde z módy. Což potvrzují nejen módní velikáni, ale i světové celebrity. Mesh clothes zakomponujete do jakéhokoliv outfitu, ať už odhalíte více nebo méně.

  Sociální sítě se inspirací jen hemží. Nedávno vynesla průhledný overal zpěvačka Dua Lipa, modelka Winnie Harlow i kontroverzní Julia Fox.

  Saint Laurent

  Jedním z největších průkopníků průhledných materiálů je módní dům Saint Laurent. V sekci ready-to-wear najdete kousky, které působí business dojmem, ale zároveň přinášejí zcela nový pohled na mesh clothes. Oblečení je vkusné, nositelné a v žádném případě nepůsobí vulgárně.

  Foto: Saint Laurent

  GCDS

  Bratři Giuliano a Giordano si v průhledných šatech libují. Značka GCDS tvoří mesh clothes ve streetovém duchu. Šaty navrhují v různých barevných kombinacích, jiné zase s ozdobnými ornamenty či logománií. Jednou z šťastných nositelek se stala již zmíněná fashion ikona Dua Lipa. Na MFW oblékla vzorovaný overal v kombinaci s výraznou kabelkou.

  Second skin od Prady

  Absolutním favoritem této sezóny i sociálních sítí se stala třpytivá kolekce, kterou má na svém kontě italská Prada. Síťový materiál s blyštivými kamínky. Naprosto bezkonkurenční záležitost. Na párty s těmito kousky doslova zazáříte.

  Foto: Prada

  Willy Chavarria

  Kontroverzní návrhář, rovná se kontroverzní modely. Americký designér, který je současně viceprezidentem domu Calvin Klein, oblékl Julii Fox. Jsme zastánci názoru, že pokud má nahota smysl, meze se nekladou. Chavarria ušil tričko pro Julii na míru, proto je nesehnatelné. Podobná síťovaná trička najdete například u Ami Paris.

  Dion Lee

  Letní dny doporučujeme přivítat s Dion Lee. Šaty jsou vhodné pro jakoukoliv letní zábavu, vyzařují touhou po vynesení na festivaly i na různé společenské akce.

  Foto: Dion Lee

  To nejlepší nakonec!

  Nespočet cool a sexy průhledných kousků předvedla značka Roberto Cavallli. Na přehlídce pro nadcházející sezónu jedny krásné šaty vynesla kanadská modelka Winnie Harlow. Kráska známá pro svůj šarm i kožní „nemoc“ vitiligo, která celý look podtrhla a dotáhla k dokonalosti. Již nyní si ve svém šatníku na šaty do Cavalliho vyhraňte prostor. Některé modely jsou opravdu velkolepé.

  Zdroj: Instagram

  Oblečená, neoblečená. Podlehněte pokušení mesh clothes

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.