More

  Ten pocit, který pravidelně přichází s jarem a graduje s letními měsíci. Mírně se poodhalit. Pokud to zvládnete se vší úctou, budete vypadat neodolatelně a sexy. Trend průhledného oblečení nikdy nevyjde z módy. Což potvrzují nejen módní velikáni, ale i světové celebrity. Mesh clothes zakomponujete do jakéhokoliv outfitu, ať už odhalíte více nebo méně.

  Sociální sítě se inspirací jen hemží. Nedávno vynesla průhledný overal zpěvačka Dua Lipa, modelka Winnie Harlow i kontroverzní Julia Fox.

  Saint Laurent

  Jedním z největších průkopníků průhledných materiálů je módní dům Saint Laurent. V sekci ready-to-wear najdete kousky, které působí business dojmem, ale zároveň přinášejí zcela nový pohled na mesh clothes. Oblečení je vkusné, nositelné a v žádném případě nepůsobí vulgárně.

  Foto: Saint Laurent

  GCDS

  Bratři Giuliano a Giordano si v průhledných šatech libují. Značka GCDS tvoří mesh clothes ve streetovém duchu. Šaty navrhují v různých barevných kombinacích, jiné zase s ozdobnými ornamenty či logománií. Jednou z šťastných nositelek se stala již zmíněná fashion ikona Dua Lipa. Na MFW oblékla vzorovaný overal v kombinaci s výraznou kabelkou.

  Second skin od Prady

  Absolutním favoritem této sezóny i sociálních sítí se stala třpytivá kolekce, kterou má na svém kontě italská Prada. Síťový materiál s blyštivými kamínky. Naprosto bezkonkurenční záležitost. Na párty s těmito kousky doslova zazáříte.

  Foto: Prada

  Willy Chavarria

  Kontroverzní návrhář, rovná se kontroverzní modely. Americký designér, který je současně viceprezidentem domu Calvin Klein, oblékl Julii Fox. Jsme zastánci názoru, že pokud má nahota smysl, meze se nekladou. Chavarria ušil tričko pro Julii na míru, proto je nesehnatelné. Podobná síťovaná trička najdete například u Ami Paris.

  Dion Lee

  Letní dny doporučujeme přivítat s Dion Lee. Šaty jsou vhodné pro jakoukoliv letní zábavu, vyzařují touhou po vynesení na festivaly i na různé společenské akce.

  Foto: Dion Lee

  To nejlepší nakonec!

  Nespočet cool a sexy průhledných kousků předvedla značka Roberto Cavallli. Na přehlídce pro nadcházející sezónu jedny krásné šaty vynesla kanadská modelka Winnie Harlow. Kráska známá pro svůj šarm i kožní „nemoc“ vitiligo, která celý look podtrhla a dotáhla k dokonalosti. Již nyní si ve svém šatníku na šaty do Cavalliho vyhraňte prostor. Některé modely jsou opravdu velkolepé.

  Zdroj: Instagram

  Oblečená, neoblečená. Podlehněte pokušení mesh clothes

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  Vyvážené tělo, duše a mysl. Jak vypadají ty nejvyhlášenější ájurvédské pobyty?

  Inspirace ájurvédou a uplatňování jejích principů v každodenním životě je u nás stále častější. Pro mnohé se tato starobylá indická medicína stává formou relaxace, regenerace nebo návratu k sobě samému při uspěchaném a rychlém životním stylu. Po celém světě existuje mnoho lokalit, kde se harmonie těla, mysli a duše stává nejvyšší prioritou. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá v nejlepších ájurvédských destinacích.

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J'Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.