Více

  Sledujte nás na Instagramu

  V letošním roce se na vrchol své slávy dostává Tika, nová psí „it girl“. Pokud jste ji prozatím na svých sociálních sítích nespatřili, jde o roztomilou chrtí holčičku, která se v posledních měsících těší obrovské popularitě. Jde tedy o největší světovou psí celebritu a módní ikonu. Díky svým avantgardním modelům předčila i nejbohatší kočičku Choupette Lagerfeld. Je mezi nimi rozdíl o asi milion sledujících.

  Fenka Tika letos oslavila deváté narozeniny, rozhodně už tedy nejde o štěňátko. V přepočtu na lidský věk má totiž 55 let. Pokud tedy stále čekáte na svou životní příležitost v jakémkoliv odvětví, může vás tento úctyhodný věk uklidnit. Máte ještě čas.

  O psí kariéru se postaral kanadský pár Thomas a Louis. Potřebovali parťáka do malého bytu

  Jak už bývá zvykem, než si mladý pár pořídí miminko, nejdříve „vyzkouší“ pejska. Thomas a Louis ve svých začátcích potřebovali stylového parťáka a jejich srdce okouzlilo plemeno italských chrtů.

  Už v uplynulých dekádách se chrti stali jedním z nejpopulárnějších plemen, pro které se vymýšlí různé oblečky, vodítka i doplňky. Nikdo však nevěděl, kam až se úctihodné plemeno dostane. Minimálně ne na červené koberce.

  Jak vidno, páru pejsek prospěl tak, že si pořídil i druhého. Na řadu pak přišly i děti, starší chlapeček a mladší holčička. Rodina se tedy rozrostla a čítá šest členů. Následující fotka pochází z pátého výročí svatby tatínků.

  Přehlídky světových designérů i červené koberce. Místa, kde se s Tikou setkáte nejčastěji

  Kromě typického rodinného života se Tika nejvíce pohybuje v záři reflektorů. A není divu, protože kousky, které obléká, jsou nezapomenutelné. Psí holčička totiž spolupracuje hned s několika návrháři najednou, ti se o ni doslova perou.

  Zdroj: GRIG Paris

  Společně s Tikou, jako by se rozrostl i psí oděvní průmysl. Renomované i nejnovější značky psích oblečků jásají, nikdy totiž nečekali, že budou moct spolupracovat s módní ikonou takových rozměrů.

  Na svém kontě má Tika spolupráci například s naším oblíbeným brandem GRIG Paris. Pořídíte tu klidně celý šatník i pro vašeho mazlíčka. Jak můžete vidět na fotografii, slušet budou psí outfity i ostatním pejskům.

  Zdroj: Amazon

  Pokud má pak Tika jednu věc v oblibě, tak jsou to barvy. Vyžívá se v kontrastu sytých i neonových odstínů. Její šatník je tak různorodý, že si jen těžko vyberete oblíbený look. Všechny jsou totiž maximálně originální. Konfekční a řadové oděvy u Tiky nečekejte.

  Tika nedávno vydala i svou první knihu. S názvem Tika the Iggy: Lessons in Life, Love, and Fashion. Tika se zde stává tím nejlepším životním průvodcem. Rozebírá zde luxus, cestování, vztahy, a nakonec i módu.

  @tikatheiggy With over 350 items in my closet, this trend was made for me! I think purple is my colour. Or maybe green?? Should I do a part 2 with the missing colours? 💛🧡🩷🤍🩶 #tikatheiggy #nyfw #dogfashion #dogclothes ♬ Le Monde – From Talk to Me – Richard Carter

  Chrtí holčička ale není pouze zahleděná sama do sebe, lhostejné jí nejsou ani životy druhých. Snaží se být aktivistkou, prosazuje totiž lidská i psí práva. V neposlední řadě si samozřejmě můžete pořídit i její merch nebo kalendář.

  Zdroje: Tika the Iggy, Instagram, TikTok

  Nová módní ikona světa mazlíčků. Tika The Iggy si užívá týdny módy i rozhovory

  Louis Vuitton vyrazil do Číny. Nicolas Ghesquière odhalil pre-fall Voyager kolekci v Šanghaji

  Módní společnost Louis Vuitton se, stejně jako ostatní luxusní značky, čím dál více zaměřuje na trh v Číně. Není tedy překvapením, že se její kreativní ředitel Nicolas Ghesquière rozhodl odhalit svou pre-fall kolekci Voyager právě v Šanghaji. Při tvorbě návrhů navíc spolupracoval s tamními umělci.

  Nejprestižnější módní událost se blíží. Met Gala 2024 jako „Zahrada času“

  Costume Institute Gala, hovorově Met Gala, se letos koná v pondělí 6. května. Benefiční galavečer Metropolitního muzea v New Yorku uvedou Zendaya, Jennifer Lopéz, Chris Hemsworth a Bad Bunny. Téma "Zahrada času" navazuje na tamní výstavu Kostýmního institutu, s názvem Sleeping beauties: Reawakening Fashion. Objevte s námi všechny důležité informace a připomeňte si předešlé ročníky.

  Vláda quiet luxury trvá. Potvrdily to výsledky Brunello Cucinelli z prvního čtvrtletí

  Italská luxusní značka Brunello Cucinelli zveřejnila výsledky z prvního čtvrtletí. Na rozdíl od skupiny LVMH pak slaví značný úspěch. Její prodeje totiž v uplynulých třech měsících vzrostly o 16,5 procenta. Jedná se tedy také o ukazatel toho, že obliba stylu známého jako quiet luxury stále trvá.

  Uživatelé TikToku přetváří síť na „reálnější“ místo. Sdílí své nejhlubší myšlenky

  Sdílení problémů nám často přináší úlevu. Hlavně kvůli tomu, že vyslovení našich myšlenek nám pomáhá chápat, co nás trápí. Zároveň ale přichází naděje, slibující pochopení ostatních. Občas dokonce zjistíme, že jim na srdci leží stejná trápení. Také proto sociální síť TikTok uchvátil trend, podporující podobná přiznání.