Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Žhavá, sytá přesto elegantní a sofistikovaná – to je viva magenta. Institut Pantone ji označil jako barvu roku 2023 a není divu! Tato barva je v současné době neuvěřitelně populární nejen v módním průmyslu, ale také v oblasti designu a umění. Viva magenta je kombinací různých odstínů fialové s růžovou barvou a její intenzita ji činí výraznou a nezaměnitelnou.

  Jako každý rok, i letos se viva magenta objevuje na módních molech a kolekcích předních návrhářů. Například značka Gucci ji využila v kombinaci s jinými sytými barvami, jako je tyrkysová a limetková. Na přehlídce Valentino viva magenta dominovala v jednoduchých, ale elegantních siluetách, které podtrhují krásu a intenzitu této barvy.

  Viva Magneta must-haves

  Viva Magneta kabelka od italské značky The Attico je luxusní kousek, který okouzlí snad každého. Trojúhelníkový tvar je velmi jednoduchý, ale v kombinaci s výraznou barvou a atypickým zipem z kabelky dělá nezbytný kousek šatníku.

  Foto: The Attico

  Za hřích stojí i letošní pecka od Jacquemus – Le Bisou bag. Zajímavý materiál dodává barvě ten správný šmrnc. Koupí této kabelky spojíte dva trendy najednou, tedy nejoblíbenější letošní barvu a jednu z nejvíce trendujících kabelek.

  Foto: Jacquemus

  Šaty má pod svými křídly především Valentino. Perfektně budou vypadat při jakékoliv příležitosti.

  Foto: Valentino

  Favoritem v řadách obuvi se staly heels od Christiana Loboutin. Jsou opravdu velkolepé, proto je doporučujeme kombinovat jako nejvýraznější složku outfitu, ideálně tedy s černými minišaty a malou kabelkou.

  Foto: Christian Loboutin

  Na letní měsíce při nesnesitelných vedrech oceníte i stylové slides. Gucci jedny dokonalé připravilo. Kombinace barvy a vysoké platformy opět splňuje všechny trendové požadavky tohoto roku.

  Foto: Gucci

  A nakonec krásný kostýmek! Ten vám zajistí jarní kolekce Dolce&Gabbana. Vhodný je jak do práce, tak i na různé akce a eventy. V kombinaci s jakýmkoliv šátkem kostým přímo volá po projížďce Cabriem.

  Foto: Dolce&Gabbana

  Nezbytnosti v barvě roku 2023. Magnetizujte pohledy kolemjdoucích s barvou Viva Magneta

  Obměňte svou tradiční letní dovolenou. Uvítají vás jedinečné horské hotely

  Odpočinek u moře nás láká každé léto. Pravdou ovšem je, že nastane čas, kdy nás představa válení se na písečné pláži omrzí. Dobrodružství proto můžete svému letnímu odpočinku dodat změnou trasy. Vyrazte letos proto raději do hor, kde vás čekají unikátní chaty i resorty.

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.

  Proč nikdo nemluví o designérovi Peteru Do? Zachránce domu Helmut Lang se učil od Phoebe Philo

  Peter Do je v módním průmyslu velmi uznávaným jménem. Vystudoval newyorský Fashion Institute a vyhrál prestižní cenu LVMH Graduate Prize. Navíc vdechl život téměř umírající značce Helmut Lang. Tento talentovaný návrhář zvládá řídit dva módní domy najednou – kromě Helmut Lang je také kreativním ředitelem své stejnojmenné značky.