Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Žhavá, sytá přesto elegantní a sofistikovaná – to je viva magenta. Institut Pantone ji označil jako barvu roku 2023 a není divu! Tato barva je v současné době neuvěřitelně populární nejen v módním průmyslu, ale také v oblasti designu a umění. Viva magenta je kombinací různých odstínů fialové s růžovou barvou a její intenzita ji činí výraznou a nezaměnitelnou.

  Jako každý rok, i letos se viva magenta objevuje na módních molech a kolekcích předních návrhářů. Například značka Gucci ji využila v kombinaci s jinými sytými barvami, jako je tyrkysová a limetková. Na přehlídce Valentino viva magenta dominovala v jednoduchých, ale elegantních siluetách, které podtrhují krásu a intenzitu této barvy.

  Viva Magneta must-haves

  Viva Magneta kabelka od italské značky The Attico je luxusní kousek, který okouzlí snad každého. Trojúhelníkový tvar je velmi jednoduchý, ale v kombinaci s výraznou barvou a atypickým zipem z kabelky dělá nezbytný kousek šatníku.

  Foto: The Attico

  Za hřích stojí i letošní pecka od Jacquemus – Le Bisou bag. Zajímavý materiál dodává barvě ten správný šmrnc. Koupí této kabelky spojíte dva trendy najednou, tedy nejoblíbenější letošní barvu a jednu z nejvíce trendujících kabelek.

  Foto: Jacquemus

  Šaty má pod svými křídly především Valentino. Perfektně budou vypadat při jakékoliv příležitosti.

  Foto: Valentino

  Favoritem v řadách obuvi se staly heels od Christiana Loboutin. Jsou opravdu velkolepé, proto je doporučujeme kombinovat jako nejvýraznější složku outfitu, ideálně tedy s černými minišaty a malou kabelkou.

  Foto: Christian Loboutin

  Na letní měsíce při nesnesitelných vedrech oceníte i stylové slides. Gucci jedny dokonalé připravilo. Kombinace barvy a vysoké platformy opět splňuje všechny trendové požadavky tohoto roku.

  Foto: Gucci

  A nakonec krásný kostýmek! Ten vám zajistí jarní kolekce Dolce&Gabbana. Vhodný je jak do práce, tak i na různé akce a eventy. V kombinaci s jakýmkoliv šátkem kostým přímo volá po projížďce Cabriem.

  Foto: Dolce&Gabbana

  Nezbytnosti v barvě roku 2023. Magnetizujte pohledy kolemjdoucích s barvou Viva Magneta

  Kozačky a černé punčocháče: Neporazitelná trendy kombinace na zimu

  Vymanit se z koloběhu zimního oblékání může být obtížné. Někdy se zdá, že jedinou možností pro chladné počasí jsou kalhoty, ale opak je pravdou. V tomto období můžete své outfity povýšit na jinou úroveň díky vysokým kozačkám a punčocháčům. Ukážeme vám, jak vytvořit dechberoucí look právě pomocí těchto dvou kousků.

  Pradasphere II pohltila Šanghaj. Návštěvníky láká na to nejlepší z luxusního světa Prada

  Čím dál více luxusních značek cílí na trh v Číně. Jednou z nich je italská společnost Prada, která ve čtvrtek v Šanghaji zahájila exkluzivní výstavu Pradasphere II. Nabízí jedinečný zážitek, který návštěvníky vtáhne do jinak nedosažitelného světa slavného módního domu. Na vlastní oči tak spatří nejen slavné oblečení, ale také architekturu, sport a umění.

  Přehlídka Chanel Métiers d’art vzdala hold Manchesteru. Vyzdvihla jeho historii i hudební ikony

  Velkolepá show Métiers d'art letos provázala značku Chanel s průmyslovou i hudební historií Manchesteru. Kreativní ředitelka Virginie Viard vzdala hold hvězdám jako Joy Division, New Order, The Smiths nebo Oasis. Pochmurné britské město pak rozzářila kolekcí v jasných barvách červené, zelené nebo oranžové. Zpracovala je především do kousků s nádechem 60. let minulého století.

  Ponořte se o svátcích do zaslouženého beauty spánku. Odměňte se luxusním povlečením, vyživující kosmetikou nebo relaxující vůní

  Kromě přeplněného svátečního stolu a kouzelných pohádek se všichni celý rok těšíme na svátky ještě z dalšího důvodu. Nemůžeme se dočkat vytouženého odpočinku a klidu. Podobný relax zaručí především kvalitní spánek. Odměňte se proto letošní vánoční sezónu luxusním povlečením, hedvábnou maskou na oči, pořádnou matrací nebo nočními séry a aromatickými oleji.