Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Plážová vybavenost letos dosáhla nečekaných vrcholů. S příchodem koupací sezóny se naskýtá příležitost vyniknout s dokonalými dekami, ručníky, plavkami a ohromujícími doplňky. Zapomeňte na obyčejnost a připravte se na tu nejžhavější sezónu s tím nejlepším, co plážová móda vůbec nabízí. Přinášíme vám aktuální přehled kousků, které vaši plážovou reputaci vyzdvihnou do výšin.

  Léto s Diorem

  Francouzský velikán tento rok opěvuje pastelové barvy. Plavky, ručníky i stylová sedátka najdete v decentní růžové barvě. Kromě toho svou nabídku rozšířil například o stylový slunečník nebo termoláhve. Myslelo se i na zábavu! Obzvlášť trendy jsou podložky na jógu či set pro stolní tenis.

  Foto: Christian Dior

  Kromě klasických dvoudílných plavek si Dior pohrál i s designem těch jednodílných. Pruhovaný print s názvy oblíbených letních destinací je must-have.

  Foto: Christian Dior

  Například na řeckém Mykonosu je seženete v malém pop-up storu. Můžete si tak kromě stylu z dovolené dovézt i cool suvenýr!

  Foto: Christian Dior

  Fendi se inspiruje astrologií

  Italské Fendi si zaslouží velký potlesk! Značka totiž přišla s velmi originálním nápadem. A to s kolekcí plavek pro milovníky astrologie. Každý jednotlivý kousek nese název jednoho astrologického znamení. Na první pohled se plavky zdají velmi výrazné, když se na ně zaměříte, zjistíte, že jsou stále decentní. Nejspíše to způsobuje výběr vhodných, opět pastelových, barev.

  Foto: Fendi

  Kouzelné bikiny předvedlo Gucci

  Snad nejvíce kombinovatelné bikiny má na svém kontě Gucci. Jednodílné, dvoudílné i atypické modely navrstvíte jedna báseň. Univerzální kousky tedy nevynesete jen na pláži, ale krásně je sladíte i s večerním outfitem do horkého, přímořského města.

  Foto: Gucci

  Zahalte se do příjemných a vzdušných kaftanů

  Ne každý se na pláži se svou postavou cítí komfortně, což rozhodně není důvod k panice. Se zajímavými kaftany letos dominuje Hermés. Zdobné antické prvky z nich dělají letní nezbytnost pro každého, kdo se nestihl dostat do letní formy! S klasickými pantoflemi budete vypadat perfektně a nemusíte řešit nic dalšího.

  Foto: Hermés

  Nakonec pár stylových vychytávek

  Versace opět musí mít něco extra! Nafukovací matrace v růžové i modré barvě vytváří nenuceně luxusní dojem. Nebudou se vyjímat pouze na pláži, ale i doma u bazénu. Matrace jako vystřižené z hudebního videoklipu zapůsobí na každou návštěvu. Stejně jako originální „ručníkové sukně“ se zlatou sponou či nafukovací kruh.

  Foto: Versace

  Foto:Dior

  Připravte si špičkovou výbavu na pláž. Stát se plážovou ikonou nikdy nebylo jednodušší

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.