More

  Plážová vybavenost letos dosáhla nečekaných vrcholů. S příchodem koupací sezóny se naskýtá příležitost vyniknout s dokonalými dekami, ručníky, plavkami a ohromujícími doplňky. Zapomeňte na obyčejnost a připravte se na tu nejžhavější sezónu s tím nejlepším, co plážová móda vůbec nabízí. Přinášíme vám aktuální přehled kousků, které vaši plážovou reputaci vyzdvihnou do výšin.

  Léto s Diorem

  Francouzský velikán tento rok opěvuje pastelové barvy. Plavky, ručníky i stylová sedátka najdete v decentní růžové barvě. Kromě toho svou nabídku rozšířil například o stylový slunečník nebo termoláhve. Myslelo se i na zábavu! Obzvlášť trendy jsou podložky na jógu či set pro stolní tenis.

  Foto: Christian Dior

  Kromě klasických dvoudílných plavek si Dior pohrál i s designem těch jednodílných. Pruhovaný print s názvy oblíbených letních destinací je must-have.

  Foto: Christian Dior

  Například na řeckém Mykonosu je seženete v malém pop-up storu. Můžete si tak kromě stylu z dovolené dovézt i cool suvenýr!

  Foto: Christian Dior

  Fendi se inspiruje astrologií

  Italské Fendi si zaslouží velký potlesk! Značka totiž přišla s velmi originálním nápadem. A to s kolekcí plavek pro milovníky astrologie. Každý jednotlivý kousek nese název jednoho astrologického znamení. Na první pohled se plavky zdají velmi výrazné, když se na ně zaměříte, zjistíte, že jsou stále decentní. Nejspíše to způsobuje výběr vhodných, opět pastelových, barev.

  Foto: Fendi

  Kouzelné bikiny předvedlo Gucci

  Snad nejvíce kombinovatelné bikiny má na svém kontě Gucci. Jednodílné, dvoudílné i atypické modely navrstvíte jedna báseň. Univerzální kousky tedy nevynesete jen na pláži, ale krásně je sladíte i s večerním outfitem do horkého, přímořského města.

  Foto: Gucci

  Zahalte se do příjemných a vzdušných kaftanů

  Ne každý se na pláži se svou postavou cítí komfortně, což rozhodně není důvod k panice. Se zajímavými kaftany letos dominuje Hermés. Zdobné antické prvky z nich dělají letní nezbytnost pro každého, kdo se nestihl dostat do letní formy! S klasickými pantoflemi budete vypadat perfektně a nemusíte řešit nic dalšího.

  Foto: Hermés

  Nakonec pár stylových vychytávek

  Versace opět musí mít něco extra! Nafukovací matrace v růžové i modré barvě vytváří nenuceně luxusní dojem. Nebudou se vyjímat pouze na pláži, ale i doma u bazénu. Matrace jako vystřižené z hudebního videoklipu zapůsobí na každou návštěvu. Stejně jako originální „ručníkové sukně“ se zlatou sponou či nafukovací kruh.

  Foto: Versace

  Foto:Dior

  Připravte si špičkovou výbavu na pláž. Stát se plážovou ikonou nikdy nebylo jednodušší

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.