Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Plážová vybavenost letos dosáhla nečekaných vrcholů. S příchodem koupací sezóny se naskýtá příležitost vyniknout s dokonalými dekami, ručníky, plavkami a ohromujícími doplňky. Zapomeňte na obyčejnost a připravte se na tu nejžhavější sezónu s tím nejlepším, co plážová móda vůbec nabízí. Přinášíme vám aktuální přehled kousků, které vaši plážovou reputaci vyzdvihnou do výšin.

  Léto s Diorem

  Francouzský velikán tento rok opěvuje pastelové barvy. Plavky, ručníky i stylová sedátka najdete v decentní růžové barvě. Kromě toho svou nabídku rozšířil například o stylový slunečník nebo termoláhve. Myslelo se i na zábavu! Obzvlášť trendy jsou podložky na jógu či set pro stolní tenis.

  Foto: Christian Dior

  Kromě klasických dvoudílných plavek si Dior pohrál i s designem těch jednodílných. Pruhovaný print s názvy oblíbených letních destinací je must-have.

  Foto: Christian Dior

  Například na řeckém Mykonosu je seženete v malém pop-up storu. Můžete si tak kromě stylu z dovolené dovézt i cool suvenýr!

  Foto: Christian Dior

  Fendi se inspiruje astrologií

  Italské Fendi si zaslouží velký potlesk! Značka totiž přišla s velmi originálním nápadem. A to s kolekcí plavek pro milovníky astrologie. Každý jednotlivý kousek nese název jednoho astrologického znamení. Na první pohled se plavky zdají velmi výrazné, když se na ně zaměříte, zjistíte, že jsou stále decentní. Nejspíše to způsobuje výběr vhodných, opět pastelových, barev.

  Foto: Fendi

  Kouzelné bikiny předvedlo Gucci

  Snad nejvíce kombinovatelné bikiny má na svém kontě Gucci. Jednodílné, dvoudílné i atypické modely navrstvíte jedna báseň. Univerzální kousky tedy nevynesete jen na pláži, ale krásně je sladíte i s večerním outfitem do horkého, přímořského města.

  Foto: Gucci

  Zahalte se do příjemných a vzdušných kaftanů

  Ne každý se na pláži se svou postavou cítí komfortně, což rozhodně není důvod k panice. Se zajímavými kaftany letos dominuje Hermés. Zdobné antické prvky z nich dělají letní nezbytnost pro každého, kdo se nestihl dostat do letní formy! S klasickými pantoflemi budete vypadat perfektně a nemusíte řešit nic dalšího.

  Foto: Hermés

  Nakonec pár stylových vychytávek

  Versace opět musí mít něco extra! Nafukovací matrace v růžové i modré barvě vytváří nenuceně luxusní dojem. Nebudou se vyjímat pouze na pláži, ale i doma u bazénu. Matrace jako vystřižené z hudebního videoklipu zapůsobí na každou návštěvu. Stejně jako originální „ručníkové sukně“ se zlatou sponou či nafukovací kruh.

  Foto: Versace

  Foto:Dior

  Připravte si špičkovou výbavu na pláž. Stát se plážovou ikonou nikdy nebylo jednodušší

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.