Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Kolekce Chanel pro sezónu podzim-zima 2022/23, navržená uměleckou ředitelkou módního domu Virginie Viard, bude tento týden dostupná v pražském butiku na Pařížské 22.

  Dvorní fotografové módního domu Chanel, Inez & Vinoodh, si pro focení podzimní ready-to-wear kampaně vybrali modelku Rianne Van Rompaey. „Chtěli jsme přivést venkov, skotskou krajinu v okolí řeky Tweed, do městského života,“ vysvětluje dvojice fotografů, která se řídila kontrastem mezi výlety Gabrielle Chanel do oblasti řeky Tweed, kde hledala inspiraci pro své tvídy v přírodě a životem v Paříži, kde oblékala ženy s obrovskou svobodou pohybu a lehkostí.

  Kontrast mezi venkovem a městským životem

  Tato dualita se promítá do dvou kampaňových focení. První se odehrává venku, v barvách, kde vládne příroda, mlha a tajemství. Druhé je složeno z černobílých portrétů pořízených ve studiu s více grafickými formami a siluetami zavěšenými v rovnováze. „Zahradní záběry přinášejí venkov do města s důrazem na magickou ženskou atmosféru, zatímco studiové portréty ji vytrhnou ze skutečného světa a zaměřují se na jemná vyjádření půvabu CHANEL.“

  Modelka Rianne Van Rompaey interpretuje různé aspekty tvídu, směs podzimních barev a fuchsie, a obléká se do obleku, kabátu, pleteného oblečení nebo malých kožených šatů se stejnou elegancí. 

  „Rianne je pro nás věčnou inspirací. Je schopna promítnout a ztělesnit jakoukoli postavu s grácií a inteligencí. Máme silné spojení prostřednictvím našeho holandského původu a vyrůstání v Nizozemsku.“ říká fotografické duo.

  Nejnovější kolekce Chanel podzim-zima 2022/23 míří do pražského butiku v Pařížské

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.