Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Většina pánských kolekcí pro následující sezónu je za námi, proto přichází čas na jejich zhodnocení. Je navíc potřeba uvědomit si, že čas letí jako vítr. Abyste tedy zvládli přechod do nových sezón plynule a bez stresu, je nutné znát cestu, kterou se chcete vydat. Pokud se však s námi připravíte s předstihem, ani blížící se přechod nezaznamenáte.

  Od ostře střižených obleků až po zelené rukavice. Vybrali jsme několik top looků nejrůznějších módních domů, které budou formovat nadcházející období. Zaujala nás například umělá kožešina, kožené kabáty i kalhoty. Za další neopomenutelný prvek považujeme precizní vrstvení. Dolce&Gabbana se v této oblasti stala nekorunovanou královnou. Všechny kolekce pro rok 2024 ovšem ve finále přinesly několik inovací, na které jen tak nezapomeneme.

  Zegna nabídla jednu z nejnositelnějších kolekcí. Holduje rukavicím i béžové kůži

  Módní dům Zegna letos, podobně jako Dries Van Noten, zvolil jako klíčový doplněk rukavice. Ať už v jakékoliv délce, objemu nebo materiálu, rukavice tak budou velice trendy. Například béžový komplet s tříčtvrtečními rukávy, jako by vítal nadcházející podzim. Fantasticky ale s rukavicemi působí i rolák oversized střihu a volné lemované kalhoty. A jak vidno z show Zegna, trend velkých kapes nás bude doprovázet i v následujícím roce.

  Zdroj: Zegna

  Dramatické looky dodala Dolce&Gabbana. Absolutně černé, moderní a precizní

  Směs glamour a krejčovského stylu vytvořila z kolekce Dolce&Gabbana naši nejoblíbenější pánskou přehlídku. Nelze vyzdvihnout nejlepší looky, protože skvělé byly opravdu všechny. Ostré linie, stříbrný hardware a saténové košile maximálně podtrhují zmíněnou dramatičnost.

  Límce i klopy jsou střižené do špičatých tvarů, přičemž v několika ostatních outfitech je pro změnu zjemňují mašle. Za zmínku stojí i animal print, který je sice pro Dolce&Gabbana typický, ale v šedých podtónech jsme ho zatím neviděli.

  Zdroj: Dolce&Gabbana

  Jacquemus vyjádřil eleganci skrz nekonvenční krejčovství. Představil vlastní vizi tichého luxusu

  Virální přehlídka Jacquemus oblétla svět během pár hodin. Byla totiž jedním z nejočekávanějších momentů, naplánovaných mimo týden módy. Kreativní ředitel značky projevil eleganci dávkou uniformového designu. Zároveň se však nebál looky okořenit o výrazné doplňky, jakou je například červená kabelka.

  Ostrost jednotlivých linií je tu pak oproti jiným módním domům velmi zjemněná. Co nás ale zaujalo nejvíce, je četné použití kravaty, která, jak můžete vidět, doplní formální i neformální look.

  Zdroj: Jacquemus

  Ukázkové vrstvení má na kontě Lemaire. Klasické a tradiční kousky pojal trochu jinak

  Lehké smyslné materiály, avšak precizně navrstvené na sebe. To je vize Lemaire, která má ukazovat, jak by měl být člověk správně propojen se svým outfitem. Podle značky jde o velice intimní a každodenní spojení, vyžadující naprostý perfekcionismus. Což nám nezbývá, než potvrdit. Kolekce proto dopadla na výbornou. Pokud si tedy nebudete jisti vrstvením vlastních kousků, inspirujte se u Lemaire.

  Zdroj: Lemaire

  Divokou a hravou inspiraci získáte u Dsquared2. Streetwear v alternativním duchu

  Dost bylo formálních a klasických looků. Pokud hledáte pro nadcházející sezónu něco, co vykreslí vaši streetwear osobnost, Dsquared2 přijde nejvíce vhod. Řada umělých kožešin, denim i klasické vzory působí velmi hravě. Originalitu pak zajišťuje mix ryze dámských i pánských prvků. I když se vám všechny looky kolekce možná nelíbí, najdete si v nich stoprocentně jednotlivé složky, které vám budou lahodit.

  Není tedy pochyb o tom, že nás čeká zajímavý módní rok, plný inovativních prvků a stylových kombinací. Ať už preferujete elegantní rafinovanost, dramatické prvky, nebo hravý streetwear, na příští sezónu se můžete těšit se širokým spektrem inspirace a možností. Výběr, který jste právě viděli, považujeme za nositelný a slušivý. Úmyslně jsme se totiž vyhnuli avantgardním a vysoce atypickým modelům.

  Zdroje: Instagram

  Foto:Lemaire

  Nejlepší pánské looky z Fall/Winter 2024 přehlídkových mol. Načerpejte inspiraci pro budoucí sezónu včas

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.