Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Registrovat se do nového fitness centra a dostat se do rutiny cvičení vyžaduje pořádnou dávku odhodlání a úsilí. Složité stroje a těžká závaží mohou kde koho odrazovat. Naštěstí existují i luxusní posilovny, které dokáží proměnit každodenní cvičení v okázalý a osvěžující zážitek. Zajímavé prostředí, wellness nebo spa procedury a osobní trenéři světové třídy udělají z cvičení příjemný prvek vašeho životního stylu.

  Equinox, New York

  Equinox je největší sít luxusních fitness center na světě. Jejich vlajková loď je součástí stejnojmenného hotelu v New Yorku a dalších 41 poboček najdete především v USA, ale také v Londýně. Pokud si připlatíte za nejvyšší balíček osobního tréninku Tier X, dostane se vám zcela personalizovaného a hloubkového hodnocení životního stylu, cílů, mysli i těla, abyste se dostali přesně tam, kde chcete být. A to kdykoliv. Balíček totiž zahrnuje také Skype relace nebo „koučování spánku“.

  Foto: Unsplash

  Ještě o stupeň vyšší zážitek je E by Equinox. Když vstoupíte do jedné ze šesti poboček na světě, neskenujte členskou kartu, ale své oko, díky detektoru sítnice. Získat členství, které stojí 26 tisíc dolarů ročně, ovšem není snadné. Každý klub má velmi omezený počet členů, aby se zabránilo shlukování. Pokud se vám to podaří, získáte vlastní tým trenérů a dietologů, který pro vás vytvoří cvičební i stravovací plány na míru a bude vám neustále k dispozici. Pracovat pro vás bude také technologie Fit3D body scan společnosti Equinox, která analyzuje a dolaďuje jakékoli cvičební plány, aby vám zajistila maximální výsledek cvičení a perfektní zdravotní stav. Po cvičení si v rámci členství můžete dopřát exkluzivní spa procedury. Detaily, jako jsou například vlhké ručníky napuštěné eukalyptem na ochlazení, zážitek ještě více umocní.

  Wilderness Safari Toka Leya Camp, Zambie

  Dovolená v Africe často zahrnuje návštěvu safari. Ve fitness centru resortu Toka Leya se ocitnete uprostřed volného výběhu divokých afrických zvířat při zvedání činek i jízdě na stacionárním kole. Představte si pozorování žirafy nebo lva v těchto jógových pozicích. Také veslování na trenažeru s výhledem na řeku Zambezi je pastvou pro oči.

  Foto: Wilderness

  Burj Club, Dubaj

  Tato zbrusu nová megaposilovna je součástí Burj Club a rozkládá se na pěti podlažích v jedné z nejunikátnějších a nejvyšších budov na světě, Burj Khalifa. K dispozici jsou vnitřní a venkovní bazény s výhledem na centrum Dubaje, nejmodernější vybavení posilovny a speciální fitness bar. Osobní trenéři jsou samozřejmostí. K dispozici jsou také různé denní lekce, zážitkové sprchy a denní lůžka i kabinky pro odpočinek po cvičení.

  Foto: Unsplash

  Sky Experience, Bělehrad

  Při návštěvě gymu Sky Experience byste měli mít pocit, že „vstupujete do mraku“. Bývalá špičková restaurace na bělehradském nábřeží se může pochlubit jedním z nejlepších výhledů ve městě. Posilovna je známá svým programem pro rovnováhu těla, který zahrnuje jógu, pilates a Tai-chi, které vytvarují vaše tělo k dokonalosti.

  Foto: Sky Experience

  ESPA Life at Corinthia, Londýn

  Londýnská ESPA Life at Corinthia je hrdá na to, že je partnerem AMP (Athletic Medical Performance). Přístup AMP se soustředí na osobní trénink malých skupin (SGPT) specializující se na elitní koučování. Jejich tréninkový program přináší skvělé výsledky v oblasti síly, vytrvalosti a složení těla. Pokud se ubytujete v hotelu Corinthia London, kde se gym nachází, budete mít k dispozici nejen stroje a luxsní spa, ale i SGPT zdarma.

  Zdroj: Sky Experience, Wilderness, ESPA Life at Corinthia Corinthia, Equinox, Burj Khalifa

  Namotivujte se k návratu do kondice. Exkluzivní světová fitness centra, která vám rozbuší srdce

  Pod vlivem alternativní módy. Léto jako z kultovního seriálu Sex Education

  Co to vlastně alternativní móda znamená? Jde o módní poselství, které ani z daleka nepodléhá aktuálním trendům. Je to kreativní výraz, vybočující z mainstreamových a konvenčních kreací, přičemž často čerpá z minulosti či nejrůznějších subkultur. Nejzářnějším příkladem je punkový odkaz Vivienne Westwood, nově se sem masově začleňují upcycled kousky, téměř cokoliv háčkovaného, ale i takzvaný goblincore.

  Kolik vody oblékáme? V oblečení se budeme topit, dokud neskončíme na suchu

  Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik vody oblékáte? Vlastně v oblečení doslova plaveme, a to možná více doslova, než by vás zprvu napadlo. Voda je zásadní pro všechny formy života na Zemi. Módní průmysl je bohužel obrovským spotřebitelem a znečišťovatelem vodních toků. Největší značky toho přitom většinou v oblasti hospodaření s vodou dělají nejméně.

  S jakými botami naladíte perfektní summer chic? Zaměřte se na pantofle, žabky i mokasíny

  Období dovolených se blíží a těšení se na léto narůstá. Dokonce nás nedávno překvapilo několik téměř tropických teplot. Ani se tak nenadějeme a brzy rovnou přeskočíme z jara do léta. Trendy z přehlídkových mol pak naznačují lehce bohémský vibe. Snad nikdy jsme nezaznamenali tak vkusnou nabídku mokasín, pantoflí nebo žabek. O pohodlí se tedy letos v létě bát nemusíte.

  Mají luxusní značky stále hodnotu? Možná si nekupujete módu, nýbrž iluzi

  Luxusní značky byly dlouhou dobu synonymem prestiže, kvality a exkluzivity. V posledních letech však čelí různým výzvám, které ovlivňují jejich postavení na trhu a význam pro spotřebitele. Položte si otázku, proč si zrovna vy luxusní značky kupujete? Proč za ně platíte? Možná zjistíte, že vaše tužby nejsou tak úplně vaše.