Registrovat se do nového fitness centra a dostat se do rutiny cvičení vyžaduje pořádnou dávku odhodlání a úsilí. Složité stroje a těžká závaží mohou kde koho odrazovat. Naštěstí existují i luxusní posilovny, které dokáží proměnit každodenní cvičení v okázalý a osvěžující zážitek. Zajímavé prostředí, wellness nebo spa procedury a osobní trenéři světové třídy udělají z cvičení příjemný prvek vašeho životního stylu.

Equinox, New York

Equinox je největší sít luxusních fitness center na světě. Jejich vlajková loď je součástí stejnojmenného hotelu v New Yorku a dalších 41 poboček najdete především v USA, ale také v Londýně. Pokud si připlatíte za nejvyšší balíček osobního tréninku Tier X, dostane se vám zcela personalizovaného a hloubkového hodnocení životního stylu, cílů, mysli i těla, abyste se dostali přesně tam, kde chcete být. A to kdykoliv. Balíček totiž zahrnuje také Skype relace nebo „koučování spánku“.

Foto: Unsplash

Ještě o stupeň vyšší zážitek je E by Equinox. Když vstoupíte do jedné ze šesti poboček na světě, neskenujte členskou kartu, ale své oko, díky detektoru sítnice. Získat členství, které stojí 26 tisíc dolarů ročně, ovšem není snadné. Každý klub má velmi omezený počet členů, aby se zabránilo shlukování. Pokud se vám to podaří, získáte vlastní tým trenérů a dietologů, který pro vás vytvoří cvičební i stravovací plány na míru a bude vám neustále k dispozici. Pracovat pro vás bude také technologie Fit3D body scan společnosti Equinox, která analyzuje a dolaďuje jakékoli cvičební plány, aby vám zajistila maximální výsledek cvičení a perfektní zdravotní stav. Po cvičení si v rámci členství můžete dopřát exkluzivní spa procedury. Detaily, jako jsou například vlhké ručníky napuštěné eukalyptem na ochlazení, zážitek ještě více umocní.

Wilderness Safari Toka Leya Camp, Zambie

Dovolená v Africe často zahrnuje návštěvu safari. Ve fitness centru resortu Toka Leya se ocitnete uprostřed volného výběhu divokých afrických zvířat při zvedání činek i jízdě na stacionárním kole. Představte si pozorování žirafy nebo lva v těchto jógových pozicích. Také veslování na trenažeru s výhledem na řeku Zambezi je pastvou pro oči.

Foto: Wilderness

Burj Club, Dubaj

Tato zbrusu nová megaposilovna je součástí Burj Club a rozkládá se na pěti podlažích v jedné z nejunikátnějších a nejvyšších budov na světě, Burj Khalifa. K dispozici jsou vnitřní a venkovní bazény s výhledem na centrum Dubaje, nejmodernější vybavení posilovny a speciální fitness bar. Osobní trenéři jsou samozřejmostí. K dispozici jsou také různé denní lekce, zážitkové sprchy a denní lůžka i kabinky pro odpočinek po cvičení.

Foto: Unsplash

Sky Experience, Bělehrad

Při návštěvě gymu Sky Experience byste měli mít pocit, že „vstupujete do mraku“. Bývalá špičková restaurace na bělehradském nábřeží se může pochlubit jedním z nejlepších výhledů ve městě. Posilovna je známá svým programem pro rovnováhu těla, který zahrnuje jógu, pilates a Tai-chi, které vytvarují vaše tělo k dokonalosti.

Foto: Sky Experience

ESPA Life at Corinthia, Londýn

Londýnská ESPA Life at Corinthia je hrdá na to, že je partnerem AMP (Athletic Medical Performance). Přístup AMP se soustředí na osobní trénink malých skupin (SGPT) specializující se na elitní koučování. Jejich tréninkový program přináší skvělé výsledky v oblasti síly, vytrvalosti a složení těla. Pokud se ubytujete v hotelu Corinthia London, kde se gym nachází, budete mít k dispozici nejen stroje a luxsní spa, ale i SGPT zdarma.

Zdroj: Sky Experience, Wilderness, ESPA Life at Corinthia Corinthia, Equinox, Burj Khalifa

Namotivujte se k návratu do kondice. Exkluzivní světová fitness centra, která vám rozbuší srdce

Atelier Jolie oznámil první spolupráci. Vytvoří kolekci se značkou Chloé

Herečka Angelina Jolie nedávno oznámila vytvoření své vlastní značky Atelier Jolie. Za svou první spolupráci si pak vybrala módní dům Chloé. Spolu s ním hodlá vytvořit kolekci vystihující autentické spojení mezi ženami i moderní podobu ženskosti.

Klíčové barvy pro jaro a léto 2025 jsou trendy už nyní. Promítají se do luxusních módních přehlídek

Společnosti WGSN a Coloro využívají výzkum současných i budoucích trendů ze světa módy, krásy i designu. Na základě něj dokáží předpovědět, jaké barvy budou v budoucnosti populární. Jejich pět klíčových barev pro jaro a léto 2025 přitom módní návrháře inspiruje už nyní.

Miu Miu vydalo kampaň ke kabelce Arcadie. Gigi Hadid se v ní ocitla ve světě slavné malířky

Při tvorbě fotografií ke kampani Miu Miu se fotograf Steven Meisel nechal inspirovat díly malířky Margaret Keane. Ta jsou známá postavičkami s melancholickými pohledy a velkýma očima. V podobném stylu proto modelka Gigi Hadid představila také kabelku Arcadie.

Victoria Beckham vložila do kolekce resort 2024 vzpomínky na dětství i hrdinky z 90. let

Kolekce resort 2024 Victorie Beckham využívá především maskulinní siluety typické pro 90. léta. Oversized saka, široké kalhoty nebo asymetrické šaty mají připomínat hrdinky z tehdejších filmů, jako je Základní instinkt nebo Taxikář. Zároveň se jedná o prvky připomínající návrhářčino dětství.