Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Registrovat se do nového fitness centra a dostat se do rutiny cvičení vyžaduje pořádnou dávku odhodlání a úsilí. Složité stroje a těžká závaží mohou kde koho odrazovat. Naštěstí existují i luxusní posilovny, které dokáží proměnit každodenní cvičení v okázalý a osvěžující zážitek. Zajímavé prostředí, wellness nebo spa procedury a osobní trenéři světové třídy udělají z cvičení příjemný prvek vašeho životního stylu.

  Equinox, New York

  Equinox je největší sít luxusních fitness center na světě. Jejich vlajková loď je součástí stejnojmenného hotelu v New Yorku a dalších 41 poboček najdete především v USA, ale také v Londýně. Pokud si připlatíte za nejvyšší balíček osobního tréninku Tier X, dostane se vám zcela personalizovaného a hloubkového hodnocení životního stylu, cílů, mysli i těla, abyste se dostali přesně tam, kde chcete být. A to kdykoliv. Balíček totiž zahrnuje také Skype relace nebo „koučování spánku“.

  Foto: Unsplash

  Ještě o stupeň vyšší zážitek je E by Equinox. Když vstoupíte do jedné ze šesti poboček na světě, neskenujte členskou kartu, ale své oko, díky detektoru sítnice. Získat členství, které stojí 26 tisíc dolarů ročně, ovšem není snadné. Každý klub má velmi omezený počet členů, aby se zabránilo shlukování. Pokud se vám to podaří, získáte vlastní tým trenérů a dietologů, který pro vás vytvoří cvičební i stravovací plány na míru a bude vám neustále k dispozici. Pracovat pro vás bude také technologie Fit3D body scan společnosti Equinox, která analyzuje a dolaďuje jakékoli cvičební plány, aby vám zajistila maximální výsledek cvičení a perfektní zdravotní stav. Po cvičení si v rámci členství můžete dopřát exkluzivní spa procedury. Detaily, jako jsou například vlhké ručníky napuštěné eukalyptem na ochlazení, zážitek ještě více umocní.

  Wilderness Safari Toka Leya Camp, Zambie

  Dovolená v Africe často zahrnuje návštěvu safari. Ve fitness centru resortu Toka Leya se ocitnete uprostřed volného výběhu divokých afrických zvířat při zvedání činek i jízdě na stacionárním kole. Představte si pozorování žirafy nebo lva v těchto jógových pozicích. Také veslování na trenažeru s výhledem na řeku Zambezi je pastvou pro oči.

  Foto: Wilderness

  Burj Club, Dubaj

  Tato zbrusu nová megaposilovna je součástí Burj Club a rozkládá se na pěti podlažích v jedné z nejunikátnějších a nejvyšších budov na světě, Burj Khalifa. K dispozici jsou vnitřní a venkovní bazény s výhledem na centrum Dubaje, nejmodernější vybavení posilovny a speciální fitness bar. Osobní trenéři jsou samozřejmostí. K dispozici jsou také různé denní lekce, zážitkové sprchy a denní lůžka i kabinky pro odpočinek po cvičení.

  Foto: Unsplash

  Sky Experience, Bělehrad

  Při návštěvě gymu Sky Experience byste měli mít pocit, že „vstupujete do mraku“. Bývalá špičková restaurace na bělehradském nábřeží se může pochlubit jedním z nejlepších výhledů ve městě. Posilovna je známá svým programem pro rovnováhu těla, který zahrnuje jógu, pilates a Tai-chi, které vytvarují vaše tělo k dokonalosti.

  Foto: Sky Experience

  ESPA Life at Corinthia, Londýn

  Londýnská ESPA Life at Corinthia je hrdá na to, že je partnerem AMP (Athletic Medical Performance). Přístup AMP se soustředí na osobní trénink malých skupin (SGPT) specializující se na elitní koučování. Jejich tréninkový program přináší skvělé výsledky v oblasti síly, vytrvalosti a složení těla. Pokud se ubytujete v hotelu Corinthia London, kde se gym nachází, budete mít k dispozici nejen stroje a luxsní spa, ale i SGPT zdarma.

  Zdroj: Sky Experience, Wilderness, ESPA Life at Corinthia Corinthia, Equinox, Burj Khalifa

  Namotivujte se k návratu do kondice. Exkluzivní světová fitness centra, která vám rozbuší srdce

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.