Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Vždy jsme si mysleli, že kousky Bottega Veneta jsou investicí na celý život, ale nyní módní dům dokazuje, že je to 100 procentní jistota.

  „Naším záměrem je udržet produkty v provozu déle a snížit potřebu výměny,“ uvedla značka.

  Bottega Veneta, která je nominována na cenu The Fashion Award Designer of the Year pod vedením Matthieu Blazyho, oznámila nový záruční program pro své kabelky.

  Nejnovější iniciativa módního domu nazvaná „Certificate of Craft“ nabízí doživotní záruku těm, kteří vlastní kabelku Bottega Veneta. S tímto uvedením na trh přicházejí peněženky značky s bezplatnou pečovatelskou službou s neomezeným obnovováním a opravami každého designu.

  Foto: Bottega Veneta

  Generální ředitel značky Leo Rongone v tiskové zprávě uvedl: „Bottega Veneta je mimořádné řemeslo s vynikajícím designem a kreativitou. Certifikát řemesla se rodí z touhy nabídnout našim klientům nadstandardní službu dlouhodobého uchování jejich produktů.“ Pokračoval: „Zaměřujeme se na zodpovědný růst. Naším záměrem je udržet produkty v provozu déle, snížit potřebu výměny… Naše vize zůstává v souladu s jednou z našich zakladatelů. Chtěli, aby Bottega Veneta představovala nejvyšší a nejvytříbenější formu luxusu. Při výrobě našich produktů počítáme dny, ne hodiny. Jsou navrženy tak, aby vydržely navždy.”

  Od listopadu dostanou zákazníci Bottega Veneta fyzickou kartu s jedinečným sériovým číslem pro každý produkt, kterou lze opravit po neomezenou dobu. Služba bude zahájena klasickými styly kabelek značky, po kterých budou následovat její novější designy.

  Na kabelky Bottega Veneta je nyní doživotní záruka

  PFW: Chemena Kamali debutovala pro Chloé, Givenchy nabídl pařížský chic a Rick Owens propadl nadpozemské kráse

  Návštěvníci Pařížského týdne módy se dočkali dalších očekávaných přehlídek. Jednou z největších událostí pro ně byla debutová přehlídka návrhářky Chemeny Kamali pro Chloé. Jejich pozornost se ovšem upínala i ke značce Givenchy, která je naopak v současnosti bez kreativního ředitele. Show Rick Owens pak nadchla hlavně svou estetikou připomínající populární snímek Duna.

  Boty jako investice: Které modely od Christian Louboutin se vyplatí?

  Červená podrážka je jedinečným poznávacím znamením bot značky Christian Louboutin. Modely tohoto šarmantního francouzského návrháře jsou často první volbou slavných osobností, ale i nováčků ve světě luxusní obuvi. Stojí však skutečně za to?

  Přivítejte jaro s trendy slunečními brýlemi. Vynikne oversized i sportovní styl

  S blížícím se teplejším počasím přichází i příležitost, jak posunout svůj styl na další úroveň. Hřejivé sluníčko nás totiž brzy donutí nasadit na oči sluneční brýle. Pro někoho obyčejný doplněk pak dokáže v outfitu učinit opravdový rozdíl. Stejně jako jiným módním sektorům, i jemu ale vládnou každý rok jiné trendy. Seznamte se s těmi současnými.

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.