Vždy jsme si mysleli, že kousky Bottega Veneta jsou investicí na celý život, ale nyní módní dům dokazuje, že je to 100 procentní jistota.

„Naším záměrem je udržet produkty v provozu déle a snížit potřebu výměny,“ uvedla značka.

Bottega Veneta, která je nominována na cenu The Fashion Award Designer of the Year pod vedením Matthieu Blazyho, oznámila nový záruční program pro své kabelky.

Nejnovější iniciativa módního domu nazvaná „Certificate of Craft“ nabízí doživotní záruku těm, kteří vlastní kabelku Bottega Veneta. S tímto uvedením na trh přicházejí peněženky značky s bezplatnou pečovatelskou službou s neomezeným obnovováním a opravami každého designu.

Foto: Bottega Veneta

Generální ředitel značky Leo Rongone v tiskové zprávě uvedl: „Bottega Veneta je mimořádné řemeslo s vynikajícím designem a kreativitou. Certifikát řemesla se rodí z touhy nabídnout našim klientům nadstandardní službu dlouhodobého uchování jejich produktů.“ Pokračoval: „Zaměřujeme se na zodpovědný růst. Naším záměrem je udržet produkty v provozu déle, snížit potřebu výměny… Naše vize zůstává v souladu s jednou z našich zakladatelů. Chtěli, aby Bottega Veneta představovala nejvyšší a nejvytříbenější formu luxusu. Při výrobě našich produktů počítáme dny, ne hodiny. Jsou navrženy tak, aby vydržely navždy.”

Od listopadu dostanou zákazníci Bottega Veneta fyzickou kartu s jedinečným sériovým číslem pro každý produkt, kterou lze opravit po neomezenou dobu. Služba bude zahájena klasickými styly kabelek značky, po kterých budou následovat její novější designy.

Na kabelky Bottega Veneta je nyní doživotní záruka

Karlie Kloss chce demokratizovat vysokou módu. Představila módní svět Fashion Klossette uvnitř Robloxu

Modelka Karlie Kloss se rozhodla sdílet své zážitky z módního průmyslu s celým světem. Nebo alespoň tím digitálním. Vytvořila totiž herní svět na platformě Roblox, který uživatelům umožní navrhovat, stylizovat i prodávat vlastní kousky. Chce tím učinit módu dostupnější.

Na scénu přichází Mediterranean design. Prozkoumejte nadčasový středomořský lifestyle

Vítejte na palubě průvodce po Středomoří. Hlavní členové posádky jsou fíkovníky, olivy, antické prvky a kulturní tradice. Mediterranean lifestyle má pestrou škálu různých odvětví. Od interiéru, přes vaření až po klasické odívaní. V posledních letech se těší stále větší oblibě. Pokud trendy budou plynout ve stejné rychlosti jako do teď, je možné, že mediterranean design bude nový minimalismus. Svědčí o tom častý návrat ke kulturním tradicím i designovým klasikám.

Švýcarským hodinkám se daří čím dál více. Jejich vývoz vzrostl v únoru o 12,2 procenta

Růst vývozu švýcarských hodinek z loňského roku pokračuje i v tom letošním. V únoru se totiž navýšil o 12,2 procenta. Nejvíce chtěné jsou luxusní doplňky i nadále ve Spojených státech amerických. Vývozu ale pomohla také zlepšující se ekonomická situace Číny.

Šatníky nových módních ikon. Objevte hvězdné spolupráce seriálových hrdinů

Doby, kdy nové módní ikony vytvářel televizní program Disney channel, jsou pryč. Dnes má nové tváře na svém kontě Netflix a HBO. Některé hvězdy se kromě velké oblíbenosti můžou chlubit módními kampaněmi i spolupracemi s nejrůznějšími módními domy či návrháři. Ty nejnovější si dnes probereme!