Francouzský módní dům Mugler přichází se svojí prvotinou kabelky. Úchvatný bag Spiral Curve 01 nese nádech elegance, ale také hravosti a hříšnosti. Především díky svému ikonickému tvaru. Počítejte s tím, že se s velkou pravděpodobností stane must-have kouskem této sezóny.

Casey Cadwallader, který je od prosince 2017 kreativním ředitelem značky Mugler, představil vůbec první kabelku tohoto francouzského módního domu. Bag nazvanou Spiral Curve 01 vytvořil ve spolupráci se švédskou umělkyní Matildou Venczel, která byla nedávno jmenována návrhářkou doplňků této značky.

Iconic design

Hned na první pohled je zřejmé, že se jedná o velmi výrazný kousek. Jak napovídá název, design připomíná stočenou siluetu, která jakoby z oka vypadla Muglerovým návrhům oblečení. K dostání je ve třech velikostech a v široké škále barevných provedení i povrchových úprav. Hrdými klasikami zůstávají černá a bílá, v nabídce najdete například i pastelově růžovou, metalickou stříbrnou nebo variantu denim. Spiral Curve 01 je vyrobena z telecí kůže s vysokou frekvencí ražby a sestavena pomocí klasického sedlářského šití s ručně malovanými hranami. Ceny se pohybují přibližně od 37 do 70 tisíc korun.

Foto: Mugler

Kabelka debutovala na Paris Fashion Week

Do světa Mugler se můžete nechat vtáhnout prostřednictvím velkolepé přehlídky, které vévodily modelky Irina Shayk a Eva Herzigová. Právě na rušném přehlídkovém mole Paris WF s kolekcí Mugler pro sezonu podzim/zima 2023 se kabelka objevila poprvé. Mugler vsadil na osvědčenou, ale stále žhavou klasiku v podobě černé barvy, která provázela celou přehlídku. Dominovaly kožené detaily, krajková lemování a nechyběla nová Spiral Curve 01. Unikátním se také staly vysoké černé kozačky s dlouhým zipem, které končily až vysoko nad stehny. Jediným barevným doplňkem v tmavých outfitech byly výrazné červené rty.

@ideservecouture Dominique Jackson in MUGLER slaying as per usual! Video by David Martin #mugler #dominiquejackson #fashiontiktok #fashionforyou ♬ original sound – ideservecouture

U samotné přehlídky, návrháři vsadili jak na osvědčenou klasiku, tak na technologickou atrakci. Některé modelky se během předvádění projížděly na pohyblivém voze s kamerou. Jednalo se o první fashion show, kterou kreativní ředitel značky Mugler Casey Cadwallader předvedl od února 2020.

Zdroj: Hypebae, Mugler, Instagram, Tik Tok

Mugler přichází se žhavou novinkou v podobě kabelky Spiral Curve 01

Luxusní módní značky, na které si potrpí nejbohatší lidé

Luxusní móda je nejčastěji spojována se značkami prezentovanými na týdnech módy, díky kterým se stávají veřejně známými. Ale i ve světě špičkového stylu existují skryté drahokamy, které si zakládají na své exkluzivitě. V oblibě je má především "nejvyšší třída". Pojďte se tedy podívat, do jakých značek se často oblékají celebrity, světoví vůdci nebo i ti, kterým proudí v žilách modrá krev.

Moncler zachytil ve spolupráci s Aliciou Keys ducha New Yorku. Inspiroval se jejími sny z 90. let

V nové kolekci italské značky Moncler představila Alicia Keys své nejhlubší dojmy z New Yorku. Oversized sportovní bundy, bucket hat, úzké halter topy a neonové barvy tak vystihují 90. léta Manhattanu.