Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Pomalu končící pracovní týden neznamená, že se v módním světě neděje nic zajímavého. Ve čtvrtek začal v New Yorku očekávaný týden módy. Společnost Fila oznámila, že se Hailey Bieber stala novou ambasadorkou. Firma Fabletics zase zveřejnila novou kolekci ve spolupráci s Khloé Kardashian. Pantone zveřejnilo nové barvy pro nadcházející jaro a L’Oreal ohromuje nečekanou reklamou.

  Společnost Fabletics spolupracuje s Khloé Kardashian. Vydají kolekci inspirovanou pouští

  Nová kolekce s názvem Fabletics x Khloé má odrážet především osobní styl a estetiku Khloé Kardashian. Obsahuje například sportovní kousky jako legíny nebo podprsenky vytvořené v barvách inspirovaných tématem pouště. Módní fanoušci se proto budou moct těšit na teplé odstíny, jako je korálová, světle zelená nebo terakotová. „Být aktivní, posilovat a starat se o moje zdraví, to jsou moje priority a to, co mě udržuje silnou a vytrvalou,“ popsala Kardashian.

  Značka Fila má novou globální ambasadorku. Stala se jí modelka Hailey Bieber

  Známá modelka Hailey Bieber spolupracovala se společností Fila už v minulosti. Nyní se ovšem stala její globální ambasadorkou. Zároveň se hodlá podílet na sportovní kolekci, kterou značka zveřejní na podzim následujícího roku. „Oceňuji italské dědictví firmy a všechny éry módy Fila, které mě i nadále inspirují,“ vyjádřila se k nové roli modelka. Stala se také součástí nejnovější kampaně, ve které se objevila spolu s tenistou Reilly Opelka.

  New York přivítal další sezónu týdne módy. Objeví se na něm Ralph Lauren, Helmut Lang i Victoria’s Secret

  Očekávaná sezóna týdne módy v New Yorku začala. Její součástí je tentokrát na 71 přehlídek a prezentací. „Každou hodinu máme jednu show,“ okomentoval událost ředitel Rady amerických módních návrhářů Steven Kolb. Šestidenní akce se zúčastní také Ralph Lauren, Phillip Lim nebo Helmut Lang. Mezi vysoce očekávanou přehlídku patří také ta od Victoria’s Secret, která se na týden módy vrací po předchozí pauze.

  Značka L’Oreal Paris zveřejnila nečekanou reklamu. Pro její tvorbu využila umělou inteligenci

  Fanoušci kosmetické značky L’Oreal Paris jsou nadšení z její nejnovější kampaně. Pro propagaci své matné odolné rtěnky totiž vytvořila za pomocí umělé inteligence nečekanou reklamu. Objevilo se v ní vintage auto značky Citroën, na jehož střeše je umístěna obří rtěnka. Při průjezdu pařížskou ulicí Avenue de l’Opéra pak za sebou zanechává červenou stopu. „Zapásejte se a připravte se na jízdu,“ okomentovala kampaň prezidentka L’Oreal Délphine Viguier-Hovasse.

  Pantone vydal seznam barev pro Newyorský týden módy na jaro 2024. Připomínají přírodu i balanc

  Nejnovější popis trendů společnosti Pantone obsahuje deset vedoucích barev a pět základních. Odrážet mají Newyorský týden módy pro jaro 2024. Uklidňující odstíny vystihují především balanc, přírodu, sebevyjádření a potřebu utéci z města do přírody. „Představené barvy budou rozhodně inspirující i pro průmyslový design,“ prohlásila ředitelka Pantone Leatrice Eiseman. Mezi trendy odstíny patří červeno-hnědá, jemně oranžová, olivově zelená nebo meruňková.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, Footwear News, YouTube, X

  Módní novinky v kostce: V New Yorku začal týden módy, tváří Fila se stala Hailey Bieber a L’Oreal ohromuje novou reklamou

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.

  Zájem o úzké džíny prudce narůstá. Čeká nás jejich opětovná nadvláda?

  Úzké džíny se staly jakýmsi kontroverzním kouskem, který buď milujete, nebo nenávidíte. Zdá se, že na delší dobu upadly v zapomnění. Nejnovější data a outfity současných módních ikon však předpovídají jejich možný návrat, který otřese základy každého šatníku.

  Proměňte své obroučky v módní doplněk. Trendy brýle roku 2024

  Brýle považujeme za módní doplněk už několik desítek let. Letos to ovšem platí dvojnásob. Důvodem je vliv celebrit, TikTok trend oslavující estetiku knihovnic, i bezprostřední výraznost obrouček. Na rozdíl od prstýnku nebo doplňku ve vlasech si totiž brýlí každý všimne téměř okamžitě. V roce 2024 do popředí vstoupily především modely připomínající uplynulá léta 20. století.