Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Pomalu končící pracovní týden neznamená, že se v módním světě neděje nic zajímavého. Ve čtvrtek začal v New Yorku očekávaný týden módy. Společnost Fila oznámila, že se Hailey Bieber stala novou ambasadorkou. Firma Fabletics zase zveřejnila novou kolekci ve spolupráci s Khloé Kardashian. Pantone zveřejnilo nové barvy pro nadcházející jaro a L’Oreal ohromuje nečekanou reklamou.

  Společnost Fabletics spolupracuje s Khloé Kardashian. Vydají kolekci inspirovanou pouští

  Nová kolekce s názvem Fabletics x Khloé má odrážet především osobní styl a estetiku Khloé Kardashian. Obsahuje například sportovní kousky jako legíny nebo podprsenky vytvořené v barvách inspirovaných tématem pouště. Módní fanoušci se proto budou moct těšit na teplé odstíny, jako je korálová, světle zelená nebo terakotová. „Být aktivní, posilovat a starat se o moje zdraví, to jsou moje priority a to, co mě udržuje silnou a vytrvalou,“ popsala Kardashian.

  Značka Fila má novou globální ambasadorku. Stala se jí modelka Hailey Bieber

  Známá modelka Hailey Bieber spolupracovala se společností Fila už v minulosti. Nyní se ovšem stala její globální ambasadorkou. Zároveň se hodlá podílet na sportovní kolekci, kterou značka zveřejní na podzim následujícího roku. „Oceňuji italské dědictví firmy a všechny éry módy Fila, které mě i nadále inspirují,“ vyjádřila se k nové roli modelka. Stala se také součástí nejnovější kampaně, ve které se objevila spolu s tenistou Reilly Opelka.

  New York přivítal další sezónu týdne módy. Objeví se na něm Ralph Lauren, Helmut Lang i Victoria’s Secret

  Očekávaná sezóna týdne módy v New Yorku začala. Její součástí je tentokrát na 71 přehlídek a prezentací. „Každou hodinu máme jednu show,“ okomentoval událost ředitel Rady amerických módních návrhářů Steven Kolb. Šestidenní akce se zúčastní také Ralph Lauren, Phillip Lim nebo Helmut Lang. Mezi vysoce očekávanou přehlídku patří také ta od Victoria’s Secret, která se na týden módy vrací po předchozí pauze.

  Značka L’Oreal Paris zveřejnila nečekanou reklamu. Pro její tvorbu využila umělou inteligenci

  Fanoušci kosmetické značky L’Oreal Paris jsou nadšení z její nejnovější kampaně. Pro propagaci své matné odolné rtěnky totiž vytvořila za pomocí umělé inteligence nečekanou reklamu. Objevilo se v ní vintage auto značky Citroën, na jehož střeše je umístěna obří rtěnka. Při průjezdu pařížskou ulicí Avenue de l’Opéra pak za sebou zanechává červenou stopu. „Zapásejte se a připravte se na jízdu,“ okomentovala kampaň prezidentka L’Oreal Délphine Viguier-Hovasse.

  Pantone vydal seznam barev pro Newyorský týden módy na jaro 2024. Připomínají přírodu i balanc

  Nejnovější popis trendů společnosti Pantone obsahuje deset vedoucích barev a pět základních. Odrážet mají Newyorský týden módy pro jaro 2024. Uklidňující odstíny vystihují především balanc, přírodu, sebevyjádření a potřebu utéci z města do přírody. „Představené barvy budou rozhodně inspirující i pro průmyslový design,“ prohlásila ředitelka Pantone Leatrice Eiseman. Mezi trendy odstíny patří červeno-hnědá, jemně oranžová, olivově zelená nebo meruňková.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, Footwear News, YouTube, X

  Módní novinky v kostce: V New Yorku začal týden módy, tváří Fila se stala Hailey Bieber a L’Oreal ohromuje novou reklamou

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.