Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Módní svět se opět zaplnil důležitými novinkami. Louis Vuitton uvítal nového ambasadora z řady sportovců. Valentino zase v nové kampani pěje ódu na New York. Návrhář Richard Quinn odhalil kolekci pro Max&Co. a Beyoncé zveřejnila značku Cécred. Průmyslu švýcarských hodinek se ovšem v lednu nedařilo tak, jak očekával.

  Valentino oslavuje diverzitu a propojenost kultur. Nafotil kampaň v New Yorku

  Ve své nejnovější kampani se módní dům Valentino vydal do Spojených států amerických. Reklamu s názvem L’École totiž nafotil v New Yorku. Cítil totiž, že velkoměsto perfektně vyzdvihne message jeho nedávné kolekce. Zachycovat má totiž diverzitu i provázanost různých kultur. Atmosféru pak slavné značce pomohly vytvořit modelka Kaia Gerber, herečka Son Ye-jin a zpěvačka Jolin Tsai. Znázorňovat mají také ženskost a lidskost.

  Zdroj: Valentino

  Louis Vuitton přivítal nového ambasadora. Značku bude propagovat basketbalista Victor Wembanyama

  Novinky zveřejnila také francouzská značka Louis Vuitton. Do svých řad ambasadorů totiž přivítala basketbalistu Victora Wembanyama. Objevit se tak má nejen v nadcházejících kampaních, ale také na různých akcích. „Stejně jako Louis Vuitton, i tento mladý sportovec exceluje ve své kariéře, která ovšem teprve začíná,“ okomentovali událost zástupci společnosti.

  Švýcarským hodinkám se přestává dařit. Jejich prodejce trápí pokles exportů

  O něco méně radostné zprávy zveřejnili v úterý zástupci průmyslu švýcarských hodinek. Oznámili totiž, že exporty jejich produktů v lednu zpomalily. Důvodem je především klesající poptávka. Podle analytika firmy Citigroup Thomase Chauvet tak nejnovější čísla ukázala na „pomalý start letošního roku“. Měsíční vývoz hodinek pak vzrostl o 3,1 procenta, a to na 2,2 miliardy dolarů.

  Richard Quinn oslavuje futurismus uplynulých let. Odhalil kolekci pro Max&Co.

  Po dech beroucí přehlídce na Londýnském týdnu módy, nabídl návrhář Richard Quinn další módní skvost. Ve spolupráci se značkou Max&Co. totiž vytvořit speciální kolekci. Představovat má mix futurismu 60. a 70. let minulého století, ale také současný pohled do budoucnosti. Slavný návrhář ho vytvořil především za pomocí umělé inteligence. Návrhy pak odhalil v milánském luxusním baru Terrazza Martini.

  Zdroj: Max&Co.

  Beyoncé reflektuje současné trendy. Přináší značku produktů na vlasy Cécred

  Zpěvačka Beyoncé si uveřejnění nové značky načasovala opravdu perfektně. Zaměřuje se totiž na přípravky na vlasy, které od začátku roku narůstají na popularitě. Inspirovat jí k vytvoření společnosti mělo její dětství. Vyrůstala totiž v kadeřnickém salóně své mámy. Mezi základní kolekce Cécred pak patří The Foundation, nabízející šampóny, kondicionéry, masky, vyživující oleje i speciální péči.

  Zdroj: Cécred

  Zdroje: The Fashion Network, WWD, Hypebeast, Instagram

  Foto:Max&Co.

  Módní novinky v kostce: Richard Quinn tvoří pro Max&Co., Beyoncé nabízí Cécred a Louis Vuitton vítá nového ambasadora

  Louis Vuitton vyrazil do Číny. Nicolas Ghesquière odhalil pre-fall Voyager kolekci v Šanghaji

  Módní společnost Louis Vuitton se, stejně jako ostatní luxusní značky, čím dál více zaměřuje na trh v Číně. Není tedy překvapením, že se její kreativní ředitel Nicolas Ghesquière rozhodl odhalit svou pre-fall kolekci Voyager právě v Šanghaji. Při tvorbě návrhů navíc spolupracoval s tamními umělci.

  Nejprestižnější módní událost se blíží. Met Gala 2024 jako „Zahrada času“

  Costume Institute Gala, hovorově Met Gala, se letos koná v pondělí 6. května. Benefiční galavečer Metropolitního muzea v New Yorku uvedou Zendaya, Jennifer Lopéz, Chris Hemsworth a Bad Bunny. Téma "Zahrada času" navazuje na tamní výstavu Kostýmního institutu, s názvem Sleeping beauties: Reawakening Fashion. Objevte s námi všechny důležité informace a připomeňte si předešlé ročníky.

  Vláda quiet luxury trvá. Potvrdily to výsledky Brunello Cucinelli z prvního čtvrtletí

  Italská luxusní značka Brunello Cucinelli zveřejnila výsledky z prvního čtvrtletí. Na rozdíl od skupiny LVMH pak slaví značný úspěch. Její prodeje totiž v uplynulých třech měsících vzrostly o 16,5 procenta. Jedná se tedy také o ukazatel toho, že obliba stylu známého jako quiet luxury stále trvá.

  Uživatelé TikToku přetváří síť na „reálnější“ místo. Sdílí své nejhlubší myšlenky

  Sdílení problémů nám často přináší úlevu. Hlavně kvůli tomu, že vyslovení našich myšlenek nám pomáhá chápat, co nás trápí. Zároveň ale přichází naděje, slibující pochopení ostatních. Občas dokonce zjistíme, že jim na srdci leží stejná trápení. Také proto sociální síť TikTok uchvátil trend, podporující podobná přiznání.