Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Jednou z největších novinek letošního týdne je nejnovější spolupráce beauty společnosti Lancôme. Do své kampaně totiž zapojila nejen známé osobnosti, ale také proslulou galerii Louvre. Louis Vuitton zase ohromil oznámením o odkoupení obrovského sídla na Avenue des Champs-Élysées. Značka Gucci zase otevřela nový butik v Londýně.

  Společnost Lancôme se inspiruje sochami. Novou kolekci propojila s galerií Louvre

  Limitovaná editace skincare a makeup produktů značky Lancôme odkazuje na slavnou pařížskou galerii Louvre. Kreativní ředitelka společnosti Lisa Eldridge se při její tvorbě inspirovala devíti sochami, které ukrývá. Patří mezi ně například Echo, Corine nebo Nymfa a škorpion. Kampaň zároveň představila své ambasadorky, jako je Zendaya, Aya Nakamura, Amanda Seyfried nebo He Cong.

  „Krásu chápeme jako živé umění, jako osobní rituál, pomocí kterého vyjadřujeme sami sebe,“ vysvětlil myšlenku za novou kolekcí generální ředitel Lancôme Françoise Lehmann. Jednat se má zároveň o rozhovor mezi tradiční francouzskou značkou a jednou z nejvíce ikonických francouzských budov. „V této kolekci se kultura a civilizace potkávají mimo prostor a čas,“ popsal zase prezident muzea Louvre Laurence des Cars.

  Louis Vuitton se pustil do obnovy obří budovy na Avenue des Champs-Élysées. Detaily ale tají

  Známá módní společnost zahájila renovaci budovy umístěné na jedné z nejznámějších pařížských ulic. Značka Louis Vuitton označila obnovu za „nový projekt módního domu“. Jeho detaily ovšem prozatím upřesnit odmítá. Už nyní je ale jasné, že prostory využije pro nadcházející přehlídku dámské kolekce pro jaro 2024. Konat se má dne 2. října při příležitosti Pařížského týdne módy.

  Stavbu na Avenue des Champs-Élysées pak původně plánovala odkoupit značka Dior. Nový majitel proto nyní odstraňuje bílou plachtu, která doposud budovu zakrývala. Místo toho ji Louis Vuitton nahradí svou vlastní, která zobrazuje ikonický kufr s logem slavné značky. Nové prostory jsou zároveň umístěné kousek od historické vlajkové pobočky módní společnosti na Champs-Élysées, kterou otevřela roku 2005.

  Gucci odhalil nový luxusní butik. Londýnská budova pochází z počátku 20. století

  Italská luxusní značka se rozhodla vylepšit svou pobočku v Londýně. Z Old Bond Street se proto přestěhovala na New Bond Street, a to do budovy dvakrát větší velikosti. Jedná se o původní uměleckou galerii z roku 1913. K dispozici má nyní značka pět pater. Zaplnit je hodlá nejen nabídkou svých nejnovějších kolekcí a doplňků, ale také uměleckými díly. Nejvyšší patro je pak určené pouze pro VIP hosty. Jeho vzhled se tak bude měnit dle jednotlivých návštěv.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, Premium Beauty News, YouTube, X

  Módní novinky v kostce: Lancôme oslavuje krásu v Louvre, Louis Vuitton chystá obří pobočku a Gucci otevřel nový butik v Londýně

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.