Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Obchodní dům Saks přivítal v pondělí na 5th Avenue vánoční sezónu. Odhalil exkluzivní výzdobu od francouzského módního domu Dior. Vedení Louis Vuitton zase ve stejný den oznámilo lokaci další přehlídky pánské módy. Značka Tommy Hilfiger má nového ambasadora z řady herců, stejně jako Dior Men. Společnost Balenciaga pak vydala merch se skupinou Archive, ukrývající její hudbu.

  Louis Vuitton zamíří do Hong Kongu. Uspořádá přehlídku na Victoria Harbor

  Druhá přehlídka stále ještě nového kreativního ředitele pánské módy Louis Vuitton Pharella Williams se uskuteční v Hong Kongu. Vedení společnosti to oznámilo v pondělí. Za lokaci si vybralo část ulice zvané Avenue of the Stars, umístěné ve Victoria Harbor. Zajistilo si tak perfektní výhled na vodu i samotné město. Ulice se navíc nachází v bloku, který je známý pro své umění a design. Show se má konat ve čtvrtek 30. listopadu v osm hodin večer.

  Tommy Hilfiger přivítal nového ambasadora. Značku zastoupí herec Damson Idris

  Módní společnost Tommy Hilfiger se rozhodla sponzorovat chystaný film o Formula 1, jehož jméno prozatím zůstává neznámé. Dává proto smysl, že si značka za svého nového ambasadora vybrala právě britského herce Damson Idris. V připravovaném filmu v režii Joseph Kosinski se totiž objeví po boku Brada Pitta. „Tommy Hilfiger je pravý gentleman a ikona americké módy,“ vyjádřil se Idris k novince. „Vždy jsem byl inspirovaný pop kulturou,“ dodal zase Hilfiger.

  Obchodní dům Saks na 5th Avenue vítá Vánoce. Na pomoc si přizval společnost Dior

  Vedení známého obchodního domu Saks v New Yorku na 5th Avenue se letos rozhodlo na své vánoční výzdobě spolupracovat výhradně s jednou značkou. Vybralo si Dior, který pro něj následně vytvořil takzvaný Carousel of Dreams, tedy kolotoč snů. Jedná se o kouzelnou a dech beroucí výzdobu, na které pracovalo 100 umělců, a to po dobu 10 měsíců. Některé dekorace musela značka doručit až z Itálie. Kampaň odhalil Saks v pondělí, spolu s digitálním pop-upem World of Dior.

  Značka Balenciaga objevuje svět hudby. Do merch pro skupinu Archive ukryla exkluzivní song

  Fanoušci skupiny Archive se radují. Společnost Balenciaga s ní totiž zahájila spolupráci a pomohla jí vytvořit exkluzivní merch. Poměrně minimalistická trička a mikiny ovšem ukrývají nečekané překvapení. Značka využila technologii takzvaného NFC čipu a do cedulek oblečení skryla nový osmiminutový track Patterns. Majitelé si song poslechnou jednoduše naskenováním čipu přes svůj telefon.

  Řada ambasadorů značky Dior se rozšířila. Společnost přivítala herce Raphaël Quenard

  Herec Raphaël Quenard známý z Netflix filmu Gold Brick získal novou roli. Nikoli ale hereckou, stal se totiž ambasadorem luxusního módního domu Dior. Známý je ovšem především ve Francii, a to díky filmu Chien de la casse, v angličtině Junkyard Dog. „Zosobní ducha a jedinečnost našeho domu, zachycující modernitu i nadčasovost,“ okomentovali zástupci značky novinku. Mezi další ambasadory pánské módy Dior patří herec Robert Pattinson, K-pop zpěvák Jimin nebo fotbalista Kilian Mbappé.

  Zdroje: WWD, L’Officiel USA, Saks Fifth Avenue, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Dior převzal výlohu Saks, Balenciaga skryl do merch hudbu a Tommy Hilfiger má nového ambasadora

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.