Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Konec roku je i nadále plný módních novinek. Například společnost Coach odhalila kolekci ve spolupráci s rapperem Lil Nas X. Značka Burberry pak otevřela první ze svých speciálních čtyř zimních pop-upů. Společnost Tommy Hilfiger zase chystá mobilní módní hru a Pařížský haute couture týden módy zná svůj rozvrh. Exporty švýcarských hodinek v listopadu dosáhly nového rekordu.

  Burberry si přichystal čtyři zimní pop-upy. Navštívit je můžete ve Švýcarsku, Itálii nebo Francii

  Britská značka Burberry otevřela první ze svých čtyř speciálních zimních pop-upů. Do dočasných poboček se přitom firma v minulosti příliš často nepouštěla. Jedná se proto o poměrně „horkou“ novinku. Navštívit pop-upy můžete například v G&B Courmayeur v italském regionu Piedmont nebo Franz Kraler Cortina d’Ampezzo v Dolomitech. Těšit se ale můžete i na pobočky v St. Moritz nebo Maltempi ve francouzských Alpách.

  Coach odhalil speciální kolekci. Inspiroval se stylem rappera Lil Nas X

  Nejnovější řada módní společnosti Coach je kombinací jejích ikonických prvků a stylu Lil Nas X. Slavný rapper si totiž vybral oblíbené prvky z kolekce pro zimu 2023. Značka je následně upravila tak, aby více odpovídaly jeho osobnosti i vkusu. Součástí speciální řady jsou proto výrazné barvy jako oranžová nebo modrá. Nechybí rovněž ani kožené biker bundy, trička ve stylu rapperova merche nebo potištěné tašky.

  Průmysl švýcarských hodinek zaznamenal v listopadu další rekord v exportech

  Federace průmyslu švýcarských novinek sdílela v úterý pozitivní novinky. Oznámila totiž, že v listopadu dosáhla nového rekordu. Export za uplynulý měsíc totiž dosáhl asi 2,88 miliardy dolarů. Měsíční růst sice od léta o něco zpomalil, kumulovaný nárůst za posledních 11 měsíců ovšem dosáhl 7,7 procenta. Jedná se tedy o výsledek srovnatelný s rekordními čísly z předchozího roku.

  Na Pařížský haute couture týden módy se vrátí Margiela. Svůj debut odhalí Peet Dullaert

  Organizátoři Pařížského haute couture týdne módy odhalili program na blížící se lednovou událost. Vrátí se na ni především společnost Maison Margiela a její kreativní ředitel John Galliano. Naposledy vystoupil s multi-formátovou show s názvem Cinema Inferno, která mnohým vyrazila dech. Jeho další tvorba je proto vysoce očekávaná. Svůj debut zase představí návrhář Peet Dullart. Dohromady mezi 22. a 25. lednem odhalí své kolekce na 30 společností.

  Tommy Hilfiger objevuje umělou inteligenci. Připravuje mobilní módní hru

  V příštím roce se milovníci módy mohou těšit na novou módní hru s názvem FashionVerse. Stojí za ní návrhář Tommy Hilfiger, který se nápad rozhodl rozvinout společně s firmou BrandBible a hrací společností Tilting Point. Hra umožní vytvoření vlastního realistického avatara, za pomocí kterého budou hráči plnit různé výzvy. „Mým životním snem je učinit módu více dostupnou,“ okomentoval novinku Hilfiger. Aplikace bude dostupná na Android i Apple telefonech.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, Hypebeast, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Coach odhalil spolupráci s Lil Nas X, Hilfiger chystá mobilní fashion hru a Burberry otevírá zimní pop-up

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.

  Módní novinky v kostce: Balmain chystá nový parfém, Dua Lipa zastupuje YSL a Paříž vítá týden módy

  Začínající týden odhalil další módní novinky. Evropská komise zakázala platformě Zalando používat zavádějící nálepky indikující udržitelnost. Balmain oznámil nový parfém a Yves Saint Laurent Beauty bude zastupovat zpěvačka Dua Lipa. Louis Vuitton zase svou letošní cruise kolekci uspořádá v Barceloně. Odstartoval také týden módy v Paříži.

  Zamiřte s radostí do knihovny. V módě je hot knihovnický look

  Inspirace knihovnami už nepramení pouze z knih plných drahocenných mouder. Pozornost se totiž nedávno přesunula na samotné knihovnice. Módní nadšenci si převzali jejich "klasický" look. Samozřejmě ho však upravili dle svých potřeb. Výsledkem se stál o něco více stylový, ale především hot look.

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.