Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Nový týden přináší další módní novinky. Příjmy z prodeje luxusních švýcarských hodinek za poslední tři měsíce klesly. Cindy Crawford se vrátila ke značce MCM a nafotila s ní novou kampaň. DKNY se zase připravuje na zveřejnění nové kolekce, zatímco Moleskine odhalí řadu udržitelných batohů. Tváří Louis Vuitton hodinek Tambour se pak stal Bradley Cooper.

  Příjmy z prodeje švýcarských hodinek klesly. Poptávka převýšila nabídku

  Prodeji luxusních švýcarských hodinek v Evropě a Velké Británii se v posledních třech měsících nedařilo tak, jak se očekávalo. Příjmy tak oproti stejnému období loňského roku poklesly o dvě procenta. Skupina Hodinky Švýcarska pak prohlásila, že za pokles může rostoucí poptávka, která převýšila nabídku. Ztráty ovšem vyrovnaly výsledky ze Spojených států amerických, kde prodej vzrostl o sedm procent.

  Firma Moleskine nabídne udržitelnou řadu batohů. Spolupracovala na ní se značkou Redo

  Známá firma Moleskine se zaměřuje především na výrobu kvalitních diářů, plánovačů a psacích potřeb. Tentokrát se ovšem před novým školním rokem rozhodla zaměřit také na batohy. Společně se značkou Redo proto zveřejní novou řadu udržitelných batohů. Vytvořené budou v Itálii ze zbytků látek luxusní firmy. Zároveň se o jejích výrobu postarají sociálně znevýhodnění pracovníci. Společnosti pak hodlají od září nabídnout pouze 500 kusů speciálních batohů.

  Louis Vuitton vydává upravené hodinky Tambour. Jejich tváří se stal Bradley Cooper

  Hodinky Louis Vuitton s názvem Tambour se dočkaly proměny. Jejich vylepšenou verzi nyní v nejnovější kampani propaguje herec a režisér Bradley Cooper. Na fotografiích od fotografa Mario Sorrenti postává u okna. Znázorňovat má muže čekajícího na záhadnou ženu. Reklamu pak známá značka nafotila v muzeu d’Orsay v Paříži. „Jedná se o poctu propojení, která přináší čas,“ okomentovali pak kampaň zástupci značky.

  Cindy Crawford se vrátila do minulosti. Opět si zapózovala pro značku MCM

  Poprvé se v kampaních módní společnosti MCM objevila supermodelka Cindy Crawford v roce 1996. Nyní si pro stejnou firmu zapózovala při focení s fotografem Juergen Teller. V kampani sedí a stojí na hromadě kožených tašek, kabelek a batohů luxusní značky. „Bylo to pro mě nostalgické, cestovat tímto způsobem zpět v čase a připomenout si naši první spolupráci,“ vyjádřila se ke kampani Crawford.

  Nová kampaň DKNY zachycuje New York z různých perspektiv. Město vidí jako zdroj inspirace

  Módní značka DKNY chystá novou podzimní kampaň s názvem DKNY for You. Rozhodla se v ní vyjádřit, jak vidí město New York jako zdroj inspirace. Prozkoumat ho proto hodlá z různých perspektiv. Fotografie tak zachycují modelky na cestě do divadla, při odpočinku v parku nebo na nejnovější výstavě. Klíčovými prvky kolekce jsou koženkové šaty, oversized bundy nebo saténové obleky. Na New York se pak firma zaměřila i v poslední jarní kampani.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, Moleskine Official, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Cindy Crawford se vrací v čase s MCM, Moleskine uvede batohy a Bradley Cooper se stal tváří Louis Vuitton hodinek

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.