Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  S novým rokem přichází i novinky ze světa módy. Při této příležitosti získal zakladatel LVMH Bernard Arnault francouzské státní vyznamenání. Eko aktivisté zase v sobotu poničili stromeček Gucci v Miláně. Společnost Bulgari vydala novou kampaň pro Save the Children a True Botanicals má novou hvězdnou ambasadorku. Nejnovější statistiky ukázaly, že se wellness sektoru v roce 2022 více než dařilo.

  Bernard Arnault patřičně oslavil nový rok. Odnesl si francouzské státní vyznamenání

  Při příležitosti prvního dne nového roku vydala francouzská vláda tradiční čestný seznam lidí, které se rozhodla ocenit. Letos mezi ně patří také zakladatel a ředitel konglomerátu LVMH Bernard Arnault. Získal totiž Velký kříž Řádu čestné legie. Jedná se přitom o nejvyšší francouzské civilní vyznamenání. Pod LVMH pak spadají významné luxusní značky, jako je Louis Vuitton, Dior, Tiffany & Co., Guerlain nebo Dom Pérignon.

  Bulgari vydal novou kampaň. Slaví 15 let partnerství s charitou Save the Children

  Milovníci šperků Bulgari si budou moct od nového roku zakoupit náhrdelník, který pomáhá. Známá značka ho vytvořila při příležitosti oslav 15 let partnerství s neziskovou organizací Save the Children. Zároveň odhalila související kampaň #withmewithyou. Do jejího čela se postavila například ambasadorka společnosti a herečka Anne Hathaway nebo supermodelka Eva Herzigová.

  True Botanicals vítá novou ambasadorku. Stala se jí herečka Jessica Chastain

  Oscarová herečka Jessice Chastain má od nového roku novou, avšak dlouhodobou roli. Značka přírodní a veganské kosmetiky True Botanicals si ji totiž vybrala za svou ambasadorku. Jejím prvním úkolem pak bude propagace Phyto-Retinol Sleep séra, které využívá rostlinnou alternativu retinolu, tedy peptilium. „Jessica sdílí hodnoty, které jsou v samém srdci naší značky,“ vysvětlili zástupci společnosti.

  Gucci stromeček v Miláně získal novou barvu. Poničili ho eko aktivisté

  Stromeček sponzorovaný značkou Gucci a umístěný ve slavné milánské galerii prošel o víkendu proměnou. Stal se cílem eko aktivistů, kteří jeho část polili zářivou oranžovou barvou. Následně se k němu na protest posadili. Poukázat tím chtěli na výzvu italské vládě, po níž požadují založení reparačního fondu. Sloužit by měl k reakcím na škody napáchané záplavami a dalšími katastrofami způsobenými klimatickou změnou.

  Wellness sektor se v roce 2022 obnovil. Dosáhl na zisk 5,6 bilionu dolarů

  Nejnovější report Global Wellness Economy Monitor institutu Global Wellness odhalil výsledky z roku 2022. Podle nich se průmyslu více než dařilo. Dosáhl totiž zisku 5,6 bilionu dolarů, a tedy průměrného růstu o 12,1 procenta. Pod zmíněný sektor přitom spadá jak fyzické, tak mentální wellness, zdravotnictví, zdravé stravování nebo beauty péče. Jedná se o důkaz, že se sektor po světové pandemii zcela obnovil.

  Zdroje: WWD, Fashion United, Instagram, YouTube

  Módní novinky v kostce: Bernard Arnault získal státní vyznamenání, Bulgari slaví novou kampaň a Gucci se potýká s eko aktivisty

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.