Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Herečka Anne Hathaway a herec Cillian Murphy rozzářili nejnovější kampaň italské značky Versace. Její kreativní ředitelka Donatella Versace totiž vydala další z řady reklam nazvaných Versace Icons. Známé herce si pak dle svých slov vybrala díky tomu, jak silní, upřímní a ikoničtí jsou.

  Italská módní společnost Versace zveřejnila ve středu další ze svých kampaní s názvem Versace Icons. Opět se v ní objevila slavná herečka Anne Hathaway. Kousky módního domu totiž předvedla i v té z loňského roku. Nově se k ní ovšem přidal herec a nedávný výherce prestižního ocenění Oscar Cillian Murphy. Za barevnými i černobílými fotografiemi pak stojí fotografové Mert Alas a Marcus Piggott.

  „Jsou silní, upřímní a ikoničtí. Představují tak pro mě dva nejlepší herce současnosti,“ prohlásila kreativní ředitelka značky Donatella Versace. Kampaň pak odhalila na svém instagramovém účtu. Zveřejnila na něm totiž fotku obou herců. Anne Hathaway na ní předvádí denim set, poskládaný z crop topu, bundy a ladicích džínů s vysokým pasem.

  Cillian Murphy se zase na Instagramu známé návrhářky objevil v podobě dech beroucího černobílého portrétu. Oba herci pak v kampani předvedli jak více uvolněné, tak formální outfity. „Kolekce dobře střižených kousků vyrobených z kvalitní látky a dodávajících sebevědomí mi sedí zcela perfektně,“ okomentoval pak kampaň Murphy.

  Oba slavní herci ztělesňují základy ikonické značky. Oblékli proto minimalistické, ale sexy a elegantní kousky

  Na dalších fotkách z nejnovější kampaně pak Hathaway odhalila klasické černé sako doplněné o slavné Medusa knoflíky. Zkombinovala ho s ladicí černou mini sukní a vysokými kozačkami. Herec Cillian Murphy zase oblékl černé sako a kalhoty s kontrastujícím bílým tílkem. Outfit pak rozzářil výrazný žlutý šátek se známým Barocco vzorem.

  Zdroj: Versace

  Herci tak v nejnovější kampaní odhalují kořeny ikonické značky. Představují totiž kousky, které jsou poměrně minimalistické, ale přesto výrazné, sexy, elegantní a nadčasové. „Potkala jsem mnoho Versace žen, které jsou silné, ambiciózní, vtipné, odvážné, milující, chytré, sexy a talentované. Zjistila jsem, že všechny jsou tedy stejné jako Donatella,“ prohlásila o kampani Hathaway.

  Zdroje: WWD, Yay Cork, Daily Mail, Instagram

  Foto:Versace

  Módní dům Versace vydal novou hvězdnou kampaň. Září v ní Anne Hathaway a Cillian Murphy

  Louis Vuitton vyrazil do Číny. Nicolas Ghesquière odhalil pre-fall Voyager kolekci v Šanghaji

  Módní společnost Louis Vuitton se, stejně jako ostatní luxusní značky, čím dál více zaměřuje na trh v Číně. Není tedy překvapením, že se její kreativní ředitel Nicolas Ghesquière rozhodl odhalit svou pre-fall kolekci Voyager právě v Šanghaji. Při tvorbě návrhů navíc spolupracoval s tamními umělci.

  Nejprestižnější módní událost se blíží. Met Gala 2024 jako „Zahrada času“

  Costume Institute Gala, hovorově Met Gala, se letos koná v pondělí 6. května. Benefiční galavečer Metropolitního muzea v New Yorku uvedou Zendaya, Jennifer Lopéz, Chris Hemsworth a Bad Bunny. Téma "Zahrada času" navazuje na tamní výstavu Kostýmního institutu, s názvem Sleeping beauties: Reawakening Fashion. Objevte s námi všechny důležité informace a připomeňte si předešlé ročníky.

  Vláda quiet luxury trvá. Potvrdily to výsledky Brunello Cucinelli z prvního čtvrtletí

  Italská luxusní značka Brunello Cucinelli zveřejnila výsledky z prvního čtvrtletí. Na rozdíl od skupiny LVMH pak slaví značný úspěch. Její prodeje totiž v uplynulých třech měsících vzrostly o 16,5 procenta. Jedná se tedy také o ukazatel toho, že obliba stylu známého jako quiet luxury stále trvá.

  Uživatelé TikToku přetváří síť na „reálnější“ místo. Sdílí své nejhlubší myšlenky

  Sdílení problémů nám často přináší úlevu. Hlavně kvůli tomu, že vyslovení našich myšlenek nám pomáhá chápat, co nás trápí. Zároveň ale přichází naděje, slibující pochopení ostatních. Občas dokonce zjistíme, že jim na srdci leží stejná trápení. Také proto sociální síť TikTok uchvátil trend, podporující podobná přiznání.