Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Domy a značky jako Chanel, Louis Vuitton nebo Dior jsou etablovaná a zvučná jména nejen pro módní nadšence. Jejich kořeny často sahají hluboko do minulosti, někdy až 200 let zpátky. Čas je však neúprosný a my se nacházíme v 21. století, kdy je v plném rozkvětu další generace kreativců. Jaké nové značky se objevují na obzoru, které se v přílivu budoucnosti jistě zapíší do historie?

  I.AM.GIA

  Recyklace trendů jako Y2K je momentálně v plném proudu a své o tom ví i I.AM.GIA. Australská značka založená v roce 2017 si získala popularitu hlavně díky Belle Hadid, Emily Ratajkowski nebo Romee Strijd. Kolekce mají nádech rané 2000s módy s příměsí svůdnosti. Nesmí chybět kalhoty s nízkým pasem, teplákové soupravy, minisukně a sluneční brýle ve stylu Paris Hilton. V nejnovější resortní kampani se objevila topmodelka Elsa Hosk.

  Zdroj: I.AM.GIA

  FFORME

  Čerstvým přírůstkem je americká značka FFORME. V jejím srdci se skrývá skutečný minimalismus, tichý luxus, oxymóron v podobě zásady méně je více a architektura přetvořená do látky. Hlavní pointou je oslava ženské formy. Její kreativní ředitel Paul Herbers v minulosti absolvoval kvalitní trénink u The Row, Maison Margiela nebo Louis Vuitton pod vedením Marc Jacobs. Rozhodně byste si neměli nechat ujít jejich artisticky a kvalitně zpracované úplety.

  Zdroj: FFORME

  MAISON KIMHĒKIM

  Minimalismus, couture efekt a korejské dědictví se setkávají jedině v MAISON KIMHĒKIM. Značka založená v roce 2016 v současnosti dominuje pařížské scéně. Kreativní ředitel Kiminte Kimhekim se od útlého věku inspiroval oděvním řemeslem své babičky. Po působení u Balenciaga se rozhodl jít vlastní cestou a výsledkem jsou excelentní moderní siluety s důrazem na detail a krejčovské umění na úrovni vysoké módy.

  Zdroj: MAISON KIMHĒKIM

  Cult Gaia

  Inspirace matkou přírodou a ženskostí v kombinaci s hravostí a živým designem proudí v žilách značky. Vše začalo v roce 2012, kdy se bývalá stážistka u Narciso Rodriguez a Jason Wu rozhodla transformovat své hobby v byznys. Původně se zaměřovala na doplňky, nyní nabízí vše od topů až po boty. Průlomový okamžik nastal v roce 2016, kdy se kabelka The Ark Bag stala kultovní, zejména poté, co byla zvěčněna na fotografii ve společnosti Beyoncé.

  Zdroj: Cult Gaia

  Zdroje: FashionUnited, I.AM.GIA, FFORME, MAISON KIMHĒKIM, Cult Gaia

  Mladé módní značky na vzestupu, které si zaslouží vaši pozornost

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.