Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Firmy manželského páru Beckhamových zveřejnily při příležitosti končícího roku ucelené výsledky za fiskální rok 2022. Musí být totiž oficiálně zapsané v britském vládním podnikatelském registru. Společnosti tak ukázaly, že se jim více než dařilo. Dosáhly totiž dvouciferného růstu tržeb. Úspěch z předchozího roku měl navíc pokračovat i v tom současném.

  V uplynulém týdnu musely firmy spadající do vlastnictví manželů Beckhamových zveřejnit své výsledky za fiskální rok 2022. Pravidelně se totiž musí zapisovat do oficiálního britského vládního registru. Jak módní značka Victorie Beckham Holdings Ltd. (VBVL), tak holdingová společnost David Beckham Ventures Ltd. (DBVL) oznámily nárůst zisku. Ten zase plynul z navýšení prodejů, jejichž růst se pohyboval v dvouciferných číslech.

  Společnost Davida Beckhama tedy zaznamenala navýšení tržeb okolo 30 procent. O úspěch se jedná především proto, že v roce 2022 se musela světová ekonomika stále potýkat s dopady pandemie. Victoria Beckham ovšem zvládla svou společnost přizpůsobit nevlídným podmínkám. Provedla tak restrukturalizaci svého byznysu, snížila ceny a propustila některé zaměstnance. David Beckham se zase vydal cestou nových partnerů. Spolupráci zahájil například s Authentic Brands Group.

  Zmíněné změny následně umožnily módní společnosti Victorie Beckham, aby úspěšně rostla. Její příjmy tak v roce 2022 vzrostly o 44 procent, a to na téměř 59 milionů liber. „Byznys se otočil směrem ke kanálům, které nás přímo napojují na zákazníky. Pozorovali jsme také zásadní vzrůst digitálního dosahu,“ okomentovala výsledky ředitelka Victoria Beckham Holdings Marie Leblanc.

  Úspěch zařídila především ikonická kabelka Victorie Beckham. Inspirovala se elegancí pánských hodinek

  Jedním z největších úspěchů Victorie Beckham se v roce 2022, ale i v tom současném, stala nyní už ikonická kabelka se zlatým řetězem. Kovový prvek totiž umožňuje její snadné nošení, zároveň je ale elegantní a originální. Připomínat má totiž pásek od pánských hodinek. Ředitelka módní značky Victorie Beckham proto rok 2022 popsala jako období, které potvrdilo zdravý růst společnosti. Dodala, že pokračoval také v letošním roce.

  Zdroj: Victoria Beckham

  Podnikat se ovšem dařilo také Davidu Beckhamovi. Jeho firma totiž dosáhla příjmu v hodnotě 72 milionů liber. Pomohla jí mimo jiné také dlouhodobá partnerství se společnostmi, jako je Sands, Maserati, Panini nebo Guild eSports. Úspěch ale zařídilo také kreativní a produkční Studio 99, které se postaralo o úspěšný dokumentární seriál Beckham. Po dobu šesti týdnů se totiž udržel v žebříčku top 10 Netflix shows.

  Zdroje: WWD, Victoria Beckham, YouTube

  Manželský pár Beckhamových slaví. Ve fiskálním roce 2022 dosáhl dvouciferného růstu tržeb

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.

  Módní novinky v kostce: Balmain chystá nový parfém, Dua Lipa zastupuje YSL a Paříž vítá týden módy

  Začínající týden odhalil další módní novinky. Evropská komise zakázala platformě Zalando používat zavádějící nálepky indikující udržitelnost. Balmain oznámil nový parfém a Yves Saint Laurent Beauty bude zastupovat zpěvačka Dua Lipa. Louis Vuitton zase svou letošní cruise kolekci uspořádá v Barceloně. Odstartoval také týden módy v Paříži.

  Zamiřte s radostí do knihovny. V módě je hot knihovnický look

  Inspirace knihovnami už nepramení pouze z knih plných drahocenných mouder. Pozornost se totiž nedávno přesunula na samotné knihovnice. Módní nadšenci si převzali jejich "klasický" look. Samozřejmě ho však upravili dle svých potřeb. Výsledkem se stál o něco více stylový, ale především hot look.

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.