Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Firmy manželského páru Beckhamových zveřejnily při příležitosti končícího roku ucelené výsledky za fiskální rok 2022. Musí být totiž oficiálně zapsané v britském vládním podnikatelském registru. Společnosti tak ukázaly, že se jim více než dařilo. Dosáhly totiž dvouciferného růstu tržeb. Úspěch z předchozího roku měl navíc pokračovat i v tom současném.

  V uplynulém týdnu musely firmy spadající do vlastnictví manželů Beckhamových zveřejnit své výsledky za fiskální rok 2022. Pravidelně se totiž musí zapisovat do oficiálního britského vládního registru. Jak módní značka Victorie Beckham Holdings Ltd. (VBVL), tak holdingová společnost David Beckham Ventures Ltd. (DBVL) oznámily nárůst zisku. Ten zase plynul z navýšení prodejů, jejichž růst se pohyboval v dvouciferných číslech.

  Společnost Davida Beckhama tedy zaznamenala navýšení tržeb okolo 30 procent. O úspěch se jedná především proto, že v roce 2022 se musela světová ekonomika stále potýkat s dopady pandemie. Victoria Beckham ovšem zvládla svou společnost přizpůsobit nevlídným podmínkám. Provedla tak restrukturalizaci svého byznysu, snížila ceny a propustila některé zaměstnance. David Beckham se zase vydal cestou nových partnerů. Spolupráci zahájil například s Authentic Brands Group.

  Zmíněné změny následně umožnily módní společnosti Victorie Beckham, aby úspěšně rostla. Její příjmy tak v roce 2022 vzrostly o 44 procent, a to na téměř 59 milionů liber. „Byznys se otočil směrem ke kanálům, které nás přímo napojují na zákazníky. Pozorovali jsme také zásadní vzrůst digitálního dosahu,“ okomentovala výsledky ředitelka Victoria Beckham Holdings Marie Leblanc.

  Úspěch zařídila především ikonická kabelka Victorie Beckham. Inspirovala se elegancí pánských hodinek

  Jedním z největších úspěchů Victorie Beckham se v roce 2022, ale i v tom současném, stala nyní už ikonická kabelka se zlatým řetězem. Kovový prvek totiž umožňuje její snadné nošení, zároveň je ale elegantní a originální. Připomínat má totiž pásek od pánských hodinek. Ředitelka módní značky Victorie Beckham proto rok 2022 popsala jako období, které potvrdilo zdravý růst společnosti. Dodala, že pokračoval také v letošním roce.

  Zdroj: Victoria Beckham

  Podnikat se ovšem dařilo také Davidu Beckhamovi. Jeho firma totiž dosáhla příjmu v hodnotě 72 milionů liber. Pomohla jí mimo jiné také dlouhodobá partnerství se společnostmi, jako je Sands, Maserati, Panini nebo Guild eSports. Úspěch ale zařídilo také kreativní a produkční Studio 99, které se postaralo o úspěšný dokumentární seriál Beckham. Po dobu šesti týdnů se totiž udržel v žebříčku top 10 Netflix shows.

  Zdroje: WWD, Victoria Beckham, YouTube

  Manželský pár Beckhamových slaví. Ve fiskálním roce 2022 dosáhl dvouciferného růstu tržeb

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.