Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Spolu s blížícím se druhým měsícem letošního roku přichází i vlna růžové a červené. Svět módy i luxusu se připravuje na svátek zamilovaných, tedy Valentýna. Už od začátku roku proto značky vydávají speciální kampaně, zaměřené právě na oslavu lásky. Swarovski láká na křišťálová srdce, Victoria’s Secrets na krajkové prádlo a Skims zase na speciální řadu, představenou známou zpěvačkou Lanou Del Rey.

  Kim Kardashian ví, jak oslovit. Na oslavu Valentýna si přizvala Lanu Del Rey

  Jednu z nejvíce lákavých valentýnských kampaní letošního roku se podařilo vytvořit značce Skims. Jedná se o společnost, kterou založila modelka a influencerka Kim Kardashian. Není výjimkou, že své kousky módnímu světu odhaluje sama. Tentokrát si ovšem na pomoc přizvala zpěvačku Lanu Del Rey. Výsledkem je kouzelná, romantická, ale přesto svým způsobem záhadná kampaň. Není ovšem divu, přesně takový efekt na nás má slavná zpěvačka už několik let.

  Victoria’s Secret má valentýnskou kampaň jako povinnost. Láká na roztomilé župánky i krajkové prádlo

  Je téměř samozřejmostí, že se do oslav Valentýna zapojí i známá značka Victoria’s Secret. I když krajkové prádlo nabízí po celý rok, na svátek zamilovaných si dává extra záležet. Odhalila proto kampaň, ve které najdete vše od roztomilých župánků přes hedvábná pyžama až po krajkové prádlo a podvazky. Naleznete sice varianty i v černé barvě, hlavními odstíny se ovšem (nepřekvapivě) stává rudý a do očí bijící růžový odstín.

  Zdroj: Victoria’s Secret

  Do růžové se oblékla i Rihanna. Savage x Fenty slaví ve velkém stylu

  Na celebritu se podobně jako firma Skims rozhodla nalákat i značka Savage x Fenty. Do svítivě růžového prádla proto oblékla samotnou zakladatelku společnosti, zpěvačku Rihannu. Na svůj Instagram proto přidala řadu fotek, na kterých známá celebrita pózuje v růžových podpatcích a ladících podvazcích i rtěnce. „A takhle slaví Valentýna bad gal,“ vzkazuje pak popisek zákazníkům Savage x Fenty. Pokud se jim pak nelíbí růžový model, vybrat si mohou i ze smyslné černé a červené varianty.

  Valentýn není jenom o prádle. Brandon Blackwood ví, jak získat srdce dámy

  Blížící se svátek zamilovaných ovšem slaví i jiné značky, než pouze ty, vyrábějící luxusní krajkové prádlo. Například módní značka Brandon Blackwood se zaměřila na kabelky. Vytvořila proto speciální řadu, která opět využívá tóny růžové a ostře červené. Jeden z kufříkových modelů tak nese název značky, ve vzduchu přidržovaný roztomilými cheruby. O něco odvážnější varianta pak kombinuje červený plyš s černou lakovanou kůží.

  Zdroj: Brandon Blackwood

  Na lásku nezapomněl ani Timberland. Vyjádřit ji můžete i novým párem bot

  I když se to nezdá, na lásku myslí ve světě módy opravdu všichni. Originální kampaň proto nezapomněla vydat ani značka Timberland, známá pro své outdoorové boty. Zakoupit si je proto můžete při příležitosti Valentýna v rudém a pastelově růžovém odstínu. Nejedná se proto pouze o stylovou a výraznou variantu obuvi, ale také originální dárek. Rozhodně se jedná o praktičtější verzi stereotypně vysněných růží a čokoládových pralinek.

  Zdroj: Timberland

  Swarovski oslavuje zázrak lásky. Odhalil kampaň plnou třpytících se srdcí

  Na závěr nesmí chybět ani stará dobrá klasika. Je jasné, že příležitosti oslavit Valentýn se chytí také značky prodávající drahé šperky. Výjimkou nejsou ani společnosti jako Tiffany & Co., Cartier nebo Swarovski. Nás zaujala především poslední jmenovaná firma, jelikož k příležitosti 14. února vytvořila speciální reklamu. Oslavovat se v ní rozhodla „zázrak lásky“, a to ničím jiným než třpytícími se drahokamy v romantickém tvaru srdce?

  Zdroje: Instagram, YouTube

  Luxusní značky nasákly blížícím se Valentýnem. Odhalily zamilované kolekce

  Módní novinky v kostce: Balmain chystá nový parfém, Dua Lipa zastupuje YSL a Paříž vítá týden módy

  Začínající týden odhalil další módní novinky. Evropská komise zakázala platformě Zalando používat zavádějící nálepky indikující udržitelnost. Balmain oznámil nový parfém a Yves Saint Laurent Beauty bude zastupovat zpěvačka Dua Lipa. Louis Vuitton zase svou letošní cruise kolekci uspořádá v Barceloně. Odstartoval také týden módy v Paříži.

  Zamiřte s radostí do knihovny. V módě je hot knihovnický look

  Inspirace knihovnami už nepramení pouze z knih plných drahocenných mouder. Pozornost se totiž nedávno přesunula na samotné knihovnice. Módní nadšenci si převzali jejich "klasický" look. Samozřejmě ho však upravili dle svých potřeb. Výsledkem se stál o něco více stylový, ale především hot look.

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.