More

  Na kosmetickou scénu nově vstoupila LED terapie, ovšem v jiné podobě. Zatímco v minulosti jsme si museli na různá světelná ošetření sjednávat termín v salonu nebo na klinice, dnes stačí po náročném dni usednout na gauč, zapnout si LED masku a užívat si čas věnovaný péči o sebe. Někdy se téměř futuristicky vypadající kosmetika zdá být splněným snem, ale je potřeba znát, jak vybrat ten správný druh pro své potřeby. Odhalíme vám alchymii skrytou v souhře vlnových délek a vaší pleti.

  Není to magie… jen účinné světlo

  Pokud se snažíte vyřešit problémy s vráskami, akné, mdlou pletí nebo nerovnoměrným tónem, možná správná odpověď tkví ve zkratce LED. Po vědecké stránce jde o vysílání světla různých vlnových délek, které účinně působí na konkrétní potíže. Z kosmetického hlediska se jedná o vysoce účinné ošetření s inovativním nádechem. Používané jsou především frekvence modrého a červeného světla. Modré cílí na mazové žlázy a je účinným bojovníkem proti akné. Červené stimuluje produkci kolagenu, zabraňuje stárnutí a využívá se také k hojení a regeneraci. Obrovskou výhodu představuje menší invazivita oproti chemickému peelingu. Opatrnost je třeba uplatnit, pokud máte světlocitlivou pokožku. Při použití LED technologie je třeba dbát i na ochranu očí.

  Dr Dennis Gross

  Výlet do krajiny zázraků může začít právě u Dr Dennis Gross. V podstatě si lze pořídit celou LED péči. Hitem je obličejová maska kombinující červené a modré světlo na vrásky a akné. Pro oční okolí můžete na několik minut použít také masku na oči. Nebojte se do své rutiny zařadit i nástavec na ústa pro plnější rty a odstranění vrásek smíchu.

  Zdroj: Dr Dennis Gross

  Solawave

  Značka Solawave představuje kouzelnou hůlku, která ovšem neexistuje jen v dimenzi Harryho Pottera. Je dostupná na e-shopu a kombinuje terapii červeným světlem, galvanický proud, masáž obličeje a terapeutické teplo. A výsledek? Méně jemných vrásek, otoků, pigmentových skvrn a tmavých kruhů. Pozor! Při pravidelném používání je vedlejším a návykovým účinkem rozzářená pleť a povznesený vzhled.

  Zdroj: Solawave

  Foreo

  Švédská značka nabízí opravdu širokou a pestrou paletu technologických pomocníků. Jedním z nich je šikovný přístroj ESPADA™ 2 plus určený na chronické a opakující se akné. Účinně využívá technologii modrého světla pro čistější pleť a minimalizaci pórů.

  Zdroj: Foreo

  Zdroje: Healthline, Dr Dennis Gross, Solawave, Foreo

  LED terapie: vše, co potřebujete vědět o domácím ošetření jako ze salonu

  Módní novinky v kostce: Loewe má novou ambasadorku, Chanel vydal luxusní rtěnky a Bulgari odhalil kabelku Roma

  Konec týdne přináší novinky ze světa módy. Společnost Loewe zveřejnila jméno nejnovější ambasadorky. Stane se jí čínská herečka a zpěvačka Yang Mi. Chanel zase ohromil své fanoušky novou řadou luxusních rtěnek. Bulgari pro změnu oslavuje vydání nového modelku kabelky s názvem Roma. Barcelonský týden svatební módy pak odhalil první část nadcházející kampaně.

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.