Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Couture je už sama o sobě velice žádaná. Občas může být obtížně dostupná i skutečně exkluzivním klientům. Ale kolekce, které se dotkla ruka samotné Beyoncé? V podobě limitované edice? Módní dům Balmain představil unikátní spojení.

  Minulý týden se objevily zprávy, že Beyoncé ukončila smlouvu s Adidas. Pouhý den poté vydala superstar, společně s Olivierem Rousteing, 17 modelů inspirovaných nejnovějším zpěvaččiným albem Reneissance.

  Rousteing, kreativní ředitel Balmain, prozradil, že spolupráce vznikla po opakovaném poslechu právě této desky. Podle jeho slov nemohl přestat vytvářet návrhy, související s hudbou a texty, které poslouchal neustále dokola.

  Oslovil Beyoncé, aby zjistil, zda by neměla zájem spolupracovat s ním na kolekci. Měla! Během pěti měsíců, včetně desetidenního období, kdy se ateliér Balmain přestěhoval do Los Angeles, Rousteing pracoval spolu se zpěvačkou a jejím stylistou Marnim Senofonte na kolekci, jejíž každý jednotlivý outfit byl inspirován albem Rennaissance.

  Móda pro výrazné osobnosti

  Model s ostnatým kovaným náprsníkem, který je kombinován s koženými operními rukavicemi a dlouhou černou pareo sukní je inspirován písní I’M THAT GIRL.

  Další z modelů inspiroval song THIQUE. Jedná se o bustier s mosaznými a křišťálovými přívěsky, zhotovený tak, aby vypadal jako visící lustr, přehozený přes černé sametové body.

  A kakofonie černobílých pruhů a kostek tvořící kombinézu s bílým korzetem vznikla díky skladbě PURE/HONEY.

  Takto bychom mohli pokračovat dlouho, ale lepší bude, když sami potěšíte oko.

  Balmain na BRIT Awards

  Veřejnost, aniž bychom to věděli, ochutnala kousek z této kolekce už během předávání BRIT Awards na začátku tohoto roku, kdy zpěvačka oblékla výše zmiňovaný černobílý komplet.

  @brits The queen has spoken 🐝 Congratulations @Beyoncé 🥹 #BRITs ♬ original sound – BRITs

  Rousteing, který je sám jedním z mála černošských návrhářů v oblasti vysoké módy, poznamenal, že je to zřejmě poprvé, co na couture kolenci Balmain „dohlíží černoška“.

  Získat některý z modelů kolekce Balmain x Beyoncé bude jistě pěkný oříšek, a to i pro vyvolené. Zatím totiž není ani známo, kdy prodej odstartuje, čímž exkluzivita ještě více narůstá.

  My, běžní smrtelníci si z této kolekce pravděpodobně nic nepořídíme, ale můžeme se jí alespoň kochat a pustit si k tomu album Rennaissance.

  Zdroje: The Cut, Instagram, YouTube, TikTok

  Kolekce inspirovaná hudebním albem. Představujeme Balmain x Beyoncé

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.