Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Couture je už sama o sobě velice žádaná. Občas může být obtížně dostupná i skutečně exkluzivním klientům. Ale kolekce, které se dotkla ruka samotné Beyoncé? V podobě limitované edice? Módní dům Balmain představil unikátní spojení.

  Minulý týden se objevily zprávy, že Beyoncé ukončila smlouvu s Adidas. Pouhý den poté vydala superstar, společně s Olivierem Rousteing, 17 modelů inspirovaných nejnovějším zpěvaččiným albem Reneissance.

  Rousteing, kreativní ředitel Balmain, prozradil, že spolupráce vznikla po opakovaném poslechu právě této desky. Podle jeho slov nemohl přestat vytvářet návrhy, související s hudbou a texty, které poslouchal neustále dokola.

  Oslovil Beyoncé, aby zjistil, zda by neměla zájem spolupracovat s ním na kolekci. Měla! Během pěti měsíců, včetně desetidenního období, kdy se ateliér Balmain přestěhoval do Los Angeles, Rousteing pracoval spolu se zpěvačkou a jejím stylistou Marnim Senofonte na kolekci, jejíž každý jednotlivý outfit byl inspirován albem Rennaissance.

  Móda pro výrazné osobnosti

  Model s ostnatým kovaným náprsníkem, který je kombinován s koženými operními rukavicemi a dlouhou černou pareo sukní je inspirován písní I’M THAT GIRL.

  Další z modelů inspiroval song THIQUE. Jedná se o bustier s mosaznými a křišťálovými přívěsky, zhotovený tak, aby vypadal jako visící lustr, přehozený přes černé sametové body.

  A kakofonie černobílých pruhů a kostek tvořící kombinézu s bílým korzetem vznikla díky skladbě PURE/HONEY.

  Takto bychom mohli pokračovat dlouho, ale lepší bude, když sami potěšíte oko.

  Balmain na BRIT Awards

  Veřejnost, aniž bychom to věděli, ochutnala kousek z této kolekce už během předávání BRIT Awards na začátku tohoto roku, kdy zpěvačka oblékla výše zmiňovaný černobílý komplet.

  @brits The queen has spoken 🐝 Congratulations @Beyoncé 🥹 #BRITs ♬ original sound – BRITs

  Rousteing, který je sám jedním z mála černošských návrhářů v oblasti vysoké módy, poznamenal, že je to zřejmě poprvé, co na couture kolenci Balmain „dohlíží černoška“.

  Získat některý z modelů kolekce Balmain x Beyoncé bude jistě pěkný oříšek, a to i pro vyvolené. Zatím totiž není ani známo, kdy prodej odstartuje, čímž exkluzivita ještě více narůstá.

  My, běžní smrtelníci si z této kolekce pravděpodobně nic nepořídíme, ale můžeme se jí alespoň kochat a pustit si k tomu album Rennaissance.

  Zdroje: The Cut, Instagram, YouTube, TikTok

  Kolekce inspirovaná hudebním albem. Představujeme Balmain x Beyoncé

  PFW: Chemena Kamali debutovala pro Chloé, Givenchy nabídl pařížský chic a Rick Owens propadl nadpozemské kráse

  Návštěvníci Pařížského týdne módy se dočkali dalších očekávaných přehlídek. Jednou z největších událostí pro ně byla debutová přehlídka návrhářky Chemeny Kamali pro Chloé. Jejich pozornost se ovšem upínala i ke značce Givenchy, která je naopak v současnosti bez kreativního ředitele. Show Rick Owens pak nadchla hlavně svou estetikou připomínající populární snímek Duna.

  Boty jako investice: Které modely od Christian Louboutin se vyplatí?

  Červená podrážka je jedinečným poznávacím znamením bot značky Christian Louboutin. Modely tohoto šarmantního francouzského návrháře jsou často první volbou slavných osobností, ale i nováčků ve světě luxusní obuvi. Stojí však skutečně za to?

  Přivítejte jaro s trendy slunečními brýlemi. Vynikne oversized i sportovní styl

  S blížícím se teplejším počasím přichází i příležitost, jak posunout svůj styl na další úroveň. Hřejivé sluníčko nás totiž brzy donutí nasadit na oči sluneční brýle. Pro někoho obyčejný doplněk pak dokáže v outfitu učinit opravdový rozdíl. Stejně jako jiným módním sektorům, i jemu ale vládnou každý rok jiné trendy. Seznamte se s těmi současnými.

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.