Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Léto je každoročně ve znamení beach waves“. Vlnky provoněné solí a teplými večery u moře. Vlastně to není jen účes, ale stav mysli. Ovšem nakolik je tento look nesmrtelný, ne každému musí slušet, anebo s ním nesouzní typ vašich vlasů. Přesto nemusíte volit mezi jednoduchostí, trendy a praktickou stránkou věci. Letní šik účesy ze sítí v sobě mají všechno a jsou zároveň dostatečně romantické na to, aby měla letní láska dveře dokořán.

  #voluminous blowout

  Devadesátky se vrací. Takže vyhrabejte staré časáky s modelkami Cindy Crawford, Claudií Schiffer nebo Lindou Evangelistou, které měly vždy dokonale vyfoukané, objemné a pružné vlasy zároveň. Jako z reklamy na roztřepené konečky. Velké nadýchané vlny, které přirozeně padají kolem vaší tváře jsou zpátky a s nimi i natáčky, díky nimž tvar umocníte. Snad je vaše máma ještě nevyhodila.

  #bubble braids

  Záchrana pro všechny, které nejsou natolik zručné, aby si dokázaly uplést francouzské copy. I když vám někdo může tvrdit, že na nich nic není, chce to cvik a trpělivost, hlavně když jste perfekcionistka a vaše vlasy se rády chovají po svém. Přesto už se díky bubble braids nemusíte sexy a zároveň sporty looku vzdávat. Stačí vám k tomu jen hřeben, hodně gumiček a jestli je to nutné, tak trocha uhlazujícího přípravku na vlasy. Je to účes okouzlující a nenáročný, dá se obměňovat podle nálady a potřeby. Takže můžete udělat dva, ale klidně i jenom jeden obyč ohon.

  Foto: Unsplash

  #curtain bangs

  Záclonová ofina zní zvláštně, ale když řekneme Jenna Ortega, jistě vám to brzy sepne. Tento druh ofiny svým způsobem nikdy nevyšel z módy, ale jestli někdy byla její éra, pak právě teď. Nespornou výhodou je, že pramínky vlasů rámují obličej, uprostřed se rozevírají a končí kolem lícních kostí, jedná se tedy o účes lichotivý prakticky každému. Hodí se pro krátké i delší vlasy.

  Jediný problém je, že bez pravidelné údržby se neobejdete. Záclonová ofina sice možná působí ledabyle, ale péče o ni vyžaduje alespoň pár minut vašeho času. Videa vám napoví a pokud jste si trend curtain bangs zamilovala, najdete na TikToku i návody, jak ji v domácích podmínkách ostříhat.

  #sleek bun

  Tento elegantní drdůlek se zapsal do našich životů rovněž jako ”modelka mimo službu”. Získal si dokonce tolik popularity, že vyšachoval rozcuchané drdoly. Milujeme ho pro jeho půvab a prostý upravený vzhled, který se hodí na společenskou akci i víkendový nákup potravin. Ani jedno není špatně. Správně uhlazeného vzhledu dosáhnete s malým množstvím stylingového krému, který zkrotí neposedné vlásky a dodá jim hedvábný lesk.

  #heatless curls

  Od krepovaček co nám pálily vlasy, přes šetrné stylingové pomůcky jsme dospěli k vlnám, které nepotřebují žádný zdroj tepla. Přesto se s nimi dá experimentovat a výsledek je překvapivě fantastický, a to vše za předpokladu, že své kadeře tímto stylingem neničíte.

  Hacků a triků na heatless lokny je mnoho a můžete si k nim zakoupit i speciální pomůcky. Bohatě vám však postačí i pásek od županu, pár podkolenek či jemný šátek. Vlasy stačí kolem předmětu denní potřeby pečlivě omotat a říct dobrou noc. V noci se všechna práce udělá za vás a ráno se probudíte s už hotovým účesem. A věřte mi, vážně to funguje. Návod najdete třeba zde.

  Zdroj: TikTok, Instagram, YouTube

  Foto:Pixabay

  Jednoduchý, romantický i nespoutaný. Těchto 5 účesů ze sítí splňuje všechny podmínky léta

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.