Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Léto je každoročně ve znamení beach waves“. Vlnky provoněné solí a teplými večery u moře. Vlastně to není jen účes, ale stav mysli. Ovšem nakolik je tento look nesmrtelný, ne každému musí slušet, anebo s ním nesouzní typ vašich vlasů. Přesto nemusíte volit mezi jednoduchostí, trendy a praktickou stránkou věci. Letní šik účesy ze sítí v sobě mají všechno a jsou zároveň dostatečně romantické na to, aby měla letní láska dveře dokořán.

  #voluminous blowout

  Devadesátky se vrací. Takže vyhrabejte staré časáky s modelkami Cindy Crawford, Claudií Schiffer nebo Lindou Evangelistou, které měly vždy dokonale vyfoukané, objemné a pružné vlasy zároveň. Jako z reklamy na roztřepené konečky. Velké nadýchané vlny, které přirozeně padají kolem vaší tváře jsou zpátky a s nimi i natáčky, díky nimž tvar umocníte. Snad je vaše máma ještě nevyhodila.

  #bubble braids

  Záchrana pro všechny, které nejsou natolik zručné, aby si dokázaly uplést francouzské copy. I když vám někdo může tvrdit, že na nich nic není, chce to cvik a trpělivost, hlavně když jste perfekcionistka a vaše vlasy se rády chovají po svém. Přesto už se díky bubble braids nemusíte sexy a zároveň sporty looku vzdávat. Stačí vám k tomu jen hřeben, hodně gumiček a jestli je to nutné, tak trocha uhlazujícího přípravku na vlasy. Je to účes okouzlující a nenáročný, dá se obměňovat podle nálady a potřeby. Takže můžete udělat dva, ale klidně i jenom jeden obyč ohon.

  Foto: Unsplash

  #curtain bangs

  Záclonová ofina zní zvláštně, ale když řekneme Jenna Ortega, jistě vám to brzy sepne. Tento druh ofiny svým způsobem nikdy nevyšel z módy, ale jestli někdy byla její éra, pak právě teď. Nespornou výhodou je, že pramínky vlasů rámují obličej, uprostřed se rozevírají a končí kolem lícních kostí, jedná se tedy o účes lichotivý prakticky každému. Hodí se pro krátké i delší vlasy.

  Jediný problém je, že bez pravidelné údržby se neobejdete. Záclonová ofina sice možná působí ledabyle, ale péče o ni vyžaduje alespoň pár minut vašeho času. Videa vám napoví a pokud jste si trend curtain bangs zamilovala, najdete na TikToku i návody, jak ji v domácích podmínkách ostříhat.

  #sleek bun

  Tento elegantní drdůlek se zapsal do našich životů rovněž jako ”modelka mimo službu”. Získal si dokonce tolik popularity, že vyšachoval rozcuchané drdoly. Milujeme ho pro jeho půvab a prostý upravený vzhled, který se hodí na společenskou akci i víkendový nákup potravin. Ani jedno není špatně. Správně uhlazeného vzhledu dosáhnete s malým množstvím stylingového krému, který zkrotí neposedné vlásky a dodá jim hedvábný lesk.

  #heatless curls

  Od krepovaček co nám pálily vlasy, přes šetrné stylingové pomůcky jsme dospěli k vlnám, které nepotřebují žádný zdroj tepla. Přesto se s nimi dá experimentovat a výsledek je překvapivě fantastický, a to vše za předpokladu, že své kadeře tímto stylingem neničíte.

  Hacků a triků na heatless lokny je mnoho a můžete si k nim zakoupit i speciální pomůcky. Bohatě vám však postačí i pásek od županu, pár podkolenek či jemný šátek. Vlasy stačí kolem předmětu denní potřeby pečlivě omotat a říct dobrou noc. V noci se všechna práce udělá za vás a ráno se probudíte s už hotovým účesem. A věřte mi, vážně to funguje. Návod najdete třeba zde.

  Zdroj: TikTok, Instagram, YouTube

  Foto:Pixabay

  Jednoduchý, romantický i nespoutaný. Těchto 5 účesů ze sítí splňuje všechny podmínky léta

  PFW: Chemena Kamali debutovala pro Chloé, Givenchy nabídl pařížský chic a Rick Owens propadl nadpozemské kráse

  Návštěvníci Pařížského týdne módy se dočkali dalších očekávaných přehlídek. Jednou z největších událostí pro ně byla debutová přehlídka návrhářky Chemeny Kamali pro Chloé. Jejich pozornost se ovšem upínala i ke značce Givenchy, která je naopak v současnosti bez kreativního ředitele. Show Rick Owens pak nadchla hlavně svou estetikou připomínající populární snímek Duna.

  Boty jako investice: Které modely od Christian Louboutin se vyplatí?

  Červená podrážka je jedinečným poznávacím znamením bot značky Christian Louboutin. Modely tohoto šarmantního francouzského návrháře jsou často první volbou slavných osobností, ale i nováčků ve světě luxusní obuvi. Stojí však skutečně za to?

  Přivítejte jaro s trendy slunečními brýlemi. Vynikne oversized i sportovní styl

  S blížícím se teplejším počasím přichází i příležitost, jak posunout svůj styl na další úroveň. Hřejivé sluníčko nás totiž brzy donutí nasadit na oči sluneční brýle. Pro někoho obyčejný doplněk pak dokáže v outfitu učinit opravdový rozdíl. Stejně jako jiným módním sektorům, i jemu ale vládnou každý rok jiné trendy. Seznamte se s těmi současnými.

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.