Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Vlasové doplňky, zakomponované do jednoduchých účesů, můžete na sociálních sítích pozorovat stále častěji. Každý fashion influencer ví, že jsou to právě ony, které mohou dodat outfitu na zajímavosti. Podívejte se na několik trendy kousků, pomocí kterých můžete dosáhnout dokonalých looks.

  V sekcích hair accessories dominují čelenky

  Nezáleží na tom, zda máte dlouhé, krátké, kudrnaté nebo rovné vlasy. Čelenka je stylovým a hlavně velmi praktickým doplňkem. Dokáže ozvláštnit účes a pozvednout celkový look, navíc podrží vlasy na místě. In jsou především masivní kousky a pružné látkové headbands. Asi nejvíce iconic se stal design Prada.

  Foto: Prada

  Claw clips jsou nejoblíbenější mezi fashion influencers

  Claw clips jsou velkým trendem již od roku 2020, ale zatím nás rozhodně neopouští. Jedná se o stylový doplňek, ale především vám pomohou vytvořit rychlý a jednoduchý účes. Velmi si je oblíbila například Matilda Djerf. Pokud máte v oblibě nedbale působící účesy, je tento kousek naprostý must-have.

  TIP: Claw clips se perfektně hodí k vytvoření populárních messy buns. Ze začátku to sice není snadné, ale jakmile se vám to dostane do ruky, jedná se o velmi rychlý způsob úpravy vlasů.

  TIP: Asi nejjednodušším způsobem, jak claw clips použít, je sepnout pouze horní část vašich vlasů. Vytvoříte tak velmi jednoduchý half up ponytail.

  @_emilysarah 4 ways to use claw clips 🤍 #hair #hairturorial #fyp #clawclips #hairstyle #blondehair #summerstlye #longhair #halfuphairstyle #clawcliphairstyles ♬ summer vibe – crazy bucket

  Hair Bows jsou must-have letošní sezóny

  Jemné, romantické a elegantní. Pokud vám to zní jako look, kterého byste rádi docílili, je čas pořídit si saténovou stuhu. Trend mašlí totiž v poslední době ovládá svět. Jedná se o další velmi stylish způsob, jak ozvláštnit váš účes a dodat celému looku expensive vibe.

  TIP: Mašle vypadají skvěle, pokud vytvoříte jednoduchý half up ponytail. Stačí pak stuhu jednoduše obvázat kolem gumičky.

  @amberrosepeakehair DIY hair bow ❄️💗 #hairtutorial #halfup #christmashair ♬ original sound – ALTÉGO

  TIP: Pro více cute look zkuste mašle zakomponovat do copánků. Podle toho, jakou variantu preferujete, upleťte jeden nebo dva copy a mašle poté přidejte na jejich konce. Tento účes se bude skvěle hodit v jarních a letních měsících.

  I drobné accessories mohou váš look pozvednout

  Pravděpodobně nejjednodušším způsobem jak docílit zajímavějšího účesu jsou sponky. Stačí si pouze z mnoha designů vybrat kousek podle vašich představ. Můžete si volit z rozmanitých kolekcí velkých módních domů, největší nabídku najdete u Fendi, Gucci, Prada nebo Givenchy.

  Foto: Gucci

  I gumička může mít velký vliv na váš look. Velké látkové scrunchies najdete snad ve všech kolekcích hair accessories.

  Foto: Versace

  Zdroj: TikTok, Instagram

  Foto:Gucci

  Je čas poutat pozornost. Trendy hair accessories

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.