More

  Vlasové doplňky, zakomponované do jednoduchých účesů, můžete na sociálních sítích pozorovat stále častěji. Každý fashion influencer ví, že jsou to právě ony, které mohou dodat outfitu na zajímavosti. Podívejte se na několik trendy kousků, pomocí kterých můžete dosáhnout dokonalých looks.

  V sekcích hair accessories dominují čelenky

  Nezáleží na tom, zda máte dlouhé, krátké, kudrnaté nebo rovné vlasy. Čelenka je stylovým a hlavně velmi praktickým doplňkem. Dokáže ozvláštnit účes a pozvednout celkový look, navíc podrží vlasy na místě. In jsou především masivní kousky a pružné látkové headbands. Asi nejvíce iconic se stal design Prada.

  Foto: Prada

  Claw clips jsou nejoblíbenější mezi fashion influencers

  Claw clips jsou velkým trendem již od roku 2020, ale zatím nás rozhodně neopouští. Jedná se o stylový doplňek, ale především vám pomohou vytvořit rychlý a jednoduchý účes. Velmi si je oblíbila například Matilda Djerf. Pokud máte v oblibě nedbale působící účesy, je tento kousek naprostý must-have.

  TIP: Claw clips se perfektně hodí k vytvoření populárních messy buns. Ze začátku to sice není snadné, ale jakmile se vám to dostane do ruky, jedná se o velmi rychlý způsob úpravy vlasů.

  TIP: Asi nejjednodušším způsobem, jak claw clips použít, je sepnout pouze horní část vašich vlasů. Vytvoříte tak velmi jednoduchý half up ponytail.

  @_emilysarah 4 ways to use claw clips 🤍 #hair #hairturorial #fyp #clawclips #hairstyle #blondehair #summerstlye #longhair #halfuphairstyle #clawcliphairstyles ♬ summer vibe – crazy bucket

  Hair Bows jsou must-have letošní sezóny

  Jemné, romantické a elegantní. Pokud vám to zní jako look, kterého byste rádi docílili, je čas pořídit si saténovou stuhu. Trend mašlí totiž v poslední době ovládá svět. Jedná se o další velmi stylish způsob, jak ozvláštnit váš účes a dodat celému looku expensive vibe.

  TIP: Mašle vypadají skvěle, pokud vytvoříte jednoduchý half up ponytail. Stačí pak stuhu jednoduše obvázat kolem gumičky.

  @amberrosepeakehair DIY hair bow ❄️💗 #hairtutorial #halfup #christmashair ♬ original sound – ALTÉGO

  TIP: Pro více cute look zkuste mašle zakomponovat do copánků. Podle toho, jakou variantu preferujete, upleťte jeden nebo dva copy a mašle poté přidejte na jejich konce. Tento účes se bude skvěle hodit v jarních a letních měsících.

  I drobné accessories mohou váš look pozvednout

  Pravděpodobně nejjednodušším způsobem jak docílit zajímavějšího účesu jsou sponky. Stačí si pouze z mnoha designů vybrat kousek podle vašich představ. Můžete si volit z rozmanitých kolekcí velkých módních domů, největší nabídku najdete u Fendi, Gucci, Prada nebo Givenchy.

  Foto: Gucci

  I gumička může mít velký vliv na váš look. Velké látkové scrunchies najdete snad ve všech kolekcích hair accessories.

  Foto: Versace

  Zdroj: TikTok, Instagram

  Foto:Gucci

  Je čas poutat pozornost. Trendy hair accessories

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  Vyvážené tělo, duše a mysl. Jak vypadají ty nejvyhlášenější ájurvédské pobyty?

  Inspirace ájurvédou a uplatňování jejích principů v každodenním životě je u nás stále častější. Pro mnohé se tato starobylá indická medicína stává formou relaxace, regenerace nebo návratu k sobě samému při uspěchaném a rychlém životním stylu. Po celém světě existuje mnoho lokalit, kde se harmonie těla, mysli a duše stává nejvyšší prioritou. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá v nejlepších ájurvédských destinacích.

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J'Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.