Vlasové doplňky, zakomponované do jednoduchých účesů, můžete na sociálních sítích pozorovat stále častěji. Každý fashion influencer ví, že jsou to právě ony, které mohou dodat outfitu na zajímavosti. Podívejte se na několik trendy kousků, pomocí kterých můžete dosáhnout dokonalých looks.

V sekcích hair accessories dominují čelenky

Nezáleží na tom, zda máte dlouhé, krátké, kudrnaté nebo rovné vlasy. Čelenka je stylovým a hlavně velmi praktickým doplňkem. Dokáže ozvláštnit účes a pozvednout celkový look, navíc podrží vlasy na místě. In jsou především masivní kousky a pružné látkové headbands. Asi nejvíce iconic se stal design Prada.

Foto: Prada

Claw clips jsou nejoblíbenější mezi fashion influencers

Claw clips jsou velkým trendem již od roku 2020, ale zatím nás rozhodně neopouští. Jedná se o stylový doplňek, ale především vám pomohou vytvořit rychlý a jednoduchý účes. Velmi si je oblíbila například Matilda Djerf. Pokud máte v oblibě nedbale působící účesy, je tento kousek naprostý must-have.

TIP: Claw clips se perfektně hodí k vytvoření populárních messy buns. Ze začátku to sice není snadné, ale jakmile se vám to dostane do ruky, jedná se o velmi rychlý způsob úpravy vlasů.

TIP: Asi nejjednodušším způsobem, jak claw clips použít, je sepnout pouze horní část vašich vlasů. Vytvoříte tak velmi jednoduchý half up ponytail.

@_emilysarah 4 ways to use claw clips 🤍 #hair #hairturorial #fyp #clawclips #hairstyle #blondehair #summerstlye #longhair #halfuphairstyle #clawcliphairstyles ♬ summer vibe – crazy bucket

Hair Bows jsou must-have letošní sezóny

Jemné, romantické a elegantní. Pokud vám to zní jako look, kterého byste rádi docílili, je čas pořídit si saténovou stuhu. Trend mašlí totiž v poslední době ovládá svět. Jedná se o další velmi stylish způsob, jak ozvláštnit váš účes a dodat celému looku expensive vibe.

TIP: Mašle vypadají skvěle, pokud vytvoříte jednoduchý half up ponytail. Stačí pak stuhu jednoduše obvázat kolem gumičky.

@amberrosepeakehair DIY hair bow ❄️💗 #hairtutorial #halfup #christmashair ♬ original sound – ALTÉGO

TIP: Pro více cute look zkuste mašle zakomponovat do copánků. Podle toho, jakou variantu preferujete, upleťte jeden nebo dva copy a mašle poté přidejte na jejich konce. Tento účes se bude skvěle hodit v jarních a letních měsících.

I drobné accessories mohou váš look pozvednout

Pravděpodobně nejjednodušším způsobem jak docílit zajímavějšího účesu jsou sponky. Stačí si pouze z mnoha designů vybrat kousek podle vašich představ. Můžete si volit z rozmanitých kolekcí velkých módních domů, největší nabídku najdete u Fendi, Gucci, Prada nebo Givenchy.

Foto: Gucci

I gumička může mít velký vliv na váš look. Velké látkové scrunchies najdete snad ve všech kolekcích hair accessories.

Foto: Versace

Zdroj: TikTok, Instagram

Foto:Gucci

Je čas poutat pozornost. Trendy hair accessories

Před inflací utíkají lidé do obchodů. Nakupování vnímají jako terapii

Procházení se po obchodech, hledání nejvýhodnější ceny a ulovení posledního kousku. Přesně k takovým aktivitám se snaží lidé utíkat ve stresujících obdobích. K nakupování se proto obrátili také při stále trvající inflaci. Ukázala to studie platformy Klaviyo.