Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Vlasové doplňky, zakomponované do jednoduchých účesů, můžete na sociálních sítích pozorovat stále častěji. Každý fashion influencer ví, že jsou to právě ony, které mohou dodat outfitu na zajímavosti. Podívejte se na několik trendy kousků, pomocí kterých můžete dosáhnout dokonalých looks.

  V sekcích hair accessories dominují čelenky

  Nezáleží na tom, zda máte dlouhé, krátké, kudrnaté nebo rovné vlasy. Čelenka je stylovým a hlavně velmi praktickým doplňkem. Dokáže ozvláštnit účes a pozvednout celkový look, navíc podrží vlasy na místě. In jsou především masivní kousky a pružné látkové headbands. Asi nejvíce iconic se stal design Prada.

  Foto: Prada

  Claw clips jsou nejoblíbenější mezi fashion influencers

  Claw clips jsou velkým trendem již od roku 2020, ale zatím nás rozhodně neopouští. Jedná se o stylový doplňek, ale především vám pomohou vytvořit rychlý a jednoduchý účes. Velmi si je oblíbila například Matilda Djerf. Pokud máte v oblibě nedbale působící účesy, je tento kousek naprostý must-have.

  TIP: Claw clips se perfektně hodí k vytvoření populárních messy buns. Ze začátku to sice není snadné, ale jakmile se vám to dostane do ruky, jedná se o velmi rychlý způsob úpravy vlasů.

  TIP: Asi nejjednodušším způsobem, jak claw clips použít, je sepnout pouze horní část vašich vlasů. Vytvoříte tak velmi jednoduchý half up ponytail.

  @_emilysarah 4 ways to use claw clips 🤍 #hair #hairturorial #fyp #clawclips #hairstyle #blondehair #summerstlye #longhair #halfuphairstyle #clawcliphairstyles ♬ summer vibe – crazy bucket

  Hair Bows jsou must-have letošní sezóny

  Jemné, romantické a elegantní. Pokud vám to zní jako look, kterého byste rádi docílili, je čas pořídit si saténovou stuhu. Trend mašlí totiž v poslední době ovládá svět. Jedná se o další velmi stylish způsob, jak ozvláštnit váš účes a dodat celému looku expensive vibe.

  TIP: Mašle vypadají skvěle, pokud vytvoříte jednoduchý half up ponytail. Stačí pak stuhu jednoduše obvázat kolem gumičky.

  @amberrosepeakehair DIY hair bow ❄️💗 #hairtutorial #halfup #christmashair ♬ original sound – ALTÉGO

  TIP: Pro více cute look zkuste mašle zakomponovat do copánků. Podle toho, jakou variantu preferujete, upleťte jeden nebo dva copy a mašle poté přidejte na jejich konce. Tento účes se bude skvěle hodit v jarních a letních měsících.

  I drobné accessories mohou váš look pozvednout

  Pravděpodobně nejjednodušším způsobem jak docílit zajímavějšího účesu jsou sponky. Stačí si pouze z mnoha designů vybrat kousek podle vašich představ. Můžete si volit z rozmanitých kolekcí velkých módních domů, největší nabídku najdete u Fendi, Gucci, Prada nebo Givenchy.

  Foto: Gucci

  I gumička může mít velký vliv na váš look. Velké látkové scrunchies najdete snad ve všech kolekcích hair accessories.

  Foto: Versace

  Zdroj: TikTok, Instagram

  Foto:Gucci

  Je čas poutat pozornost. Trendy hair accessories

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.

  Zájem o úzké džíny prudce narůstá. Čeká nás jejich opětovná nadvláda?

  Úzké džíny se staly jakýmsi kontroverzním kouskem, který buď milujete, nebo nenávidíte. Zdá se, že na delší dobu upadly v zapomnění. Nejnovější data a outfity současných módních ikon však předpovídají jejich možný návrat, který otřese základy každého šatníku.

  Proměňte své obroučky v módní doplněk. Trendy brýle roku 2024

  Brýle považujeme za módní doplněk už několik desítek let. Letos to ovšem platí dvojnásob. Důvodem je vliv celebrit, TikTok trend oslavující estetiku knihovnic, i bezprostřední výraznost obrouček. Na rozdíl od prstýnku nebo doplňku ve vlasech si totiž brýlí každý všimne téměř okamžitě. V roce 2024 do popředí vstoupily především modely připomínající uplynulá léta 20. století.