Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Známé značky oslavují příchod jara novými produkty. Teplejší dny tak můžete přivítat se slunečními brýlemi Dior Cannage. Doplnit je můžete o trendy Colby kabelku od Michael Kors. Pro speciální příležitost si nechte šperky z nové Blue Book kolekce Tiffany & Co. a na konci dne se odměňte Espresso Martini od Emmy Chamberlain a Kendall Jenner.

  Dior vzdává hold svému ikonickému kódu. Představil sluneční brýle Cannage

  Módní domy se často pro inspiraci obracejí do své vlastní historie. Není tedy divu, že značka Dior do designu svých nejnovějších slunečních brýlí zapracovala vzor cannage. Poprvé ho použil samotný Christian Dior, a to při své legendární debutové přehlídce, která dala vzniknout stylu New Look, a to v roce 1947.

  Zdroj: Dior

  Grafický prvek se tak postupně stal klíčovým prvkem dědictví francouzské módní společnosti. Objevil se proto také v kolekcích současných kreativních ředitelů Marie Grazie Chiuri a Kima Jones. Nyní však zdobí nožičky slunečních brýlí dostupných v několika barvách a dvou tvarech. Vybrat si můžete z pilotek a retro hranatých obrouček.

  Michael Kors cílí na mladší generace. Láká je na pop-up věnovaný kabelce Colby

  Jaro si můžete užít také s novou kabelkou od Michaela Kors, známou jako Colby. Od pátku až do 12. května si ji budete moct vychutnat také ve speciálním pop-upu, který značka přichystala v pařížské čtvrti Marais. Nahlédnout budete moct do tří interaktivních pokojů, odkazujících nejen na nejnovější jarní kolekci, ale také zmíněnou kabelku. Značka tím chce přilákat mladší zákazníky.

  Emma Chamberlain a Kendall Jenner spojily síly. Zamilovaly si vlastní verzi Espresso Martini

  Bylo jen otázkou, kdy k sobě influencerka Emma Chamberlain a modelka Kendall Jenner najdou cestu. Obě jsou totiž majitelky úspěšných značek ze světa gastronomie. Emma dobývá svět s vlastní kávou Chamberlain Coffee, zatímco Kendall cílí na milovníky tequily, a to se společností 818 Tequila.

  Nyní proto spojily síly, aby svým fanoušků přinesly vlastní Espresso Martini. „Chceme všem ukázat, že známý koktejl chutná nejlépe, když do něj použijete tequilu,“ prohlásila Kendall. Pokud toužíte výtvor královen Instagramu ochutnat, můžete si na stránkách Chamberlain Coffee zakoupit vlastní sadu.

  Tiffany & Co. odhalí letošní Blue Book kolekci. Věnuje ji návrhům šperkařky Jean Schlumberger

  Známý šperkařský dům Tiffany & Co. každý rok odhalí speciální kolekci Blue Book, jejíž tradice sahá až do roku 1845. Většinou se jedná o řadu těch nejzářivějších a tedy i nejdražších šperků. Při tvorbě té letošní se značka inspirovala tvorbou šperkařky Jean Schlumberger, která pro ni pracovala od roku 1956.

  Zdroj: Tiffany & Co.

  Řada s názvem Céleste má být dosud tou největší, obsahuje totiž na 157 jedinečných kousků. Její odhalení je naplánováno na večer 25. dubna. Pokochat se proto zatím můžete šperky z loňské Blue Book kolekce s názvem Out of the Blue.

  Zdroje: The Fashion Network, WWD, Instagram

  Jaro vítá nové luxusní produkty. Patří mezi ně sluneční brýle, kabelky i Espresso Martini

  Jak s mírou kombinovat klasické i netradiční potisky? Navrstvené grafické motivy se opět hlásí o slovo

  Říká se, že čeho je moc, toho je příliš. Ale letos to neplatí – samostatné grafické potisky jsou in, a vrstvení různých vzorů ještě více. Ať už milujete leopardí motivy, tradiční kostky nebo protichůdné pruhy, rok 2024 nezná hranic. Možná jde o maximální verzi hlasitého luxusu, možná o snahu vytvořit z outfitu vizuální zážitek díky extrémnímu kontrastu. Ať už je vaše vize jakákoliv, zde je návod, jak na to.

  Vysněné kousky najdete i v second handech. Naučte se nakupovat udržitelně jako profík

  Jedním z nejlehčích kroků, jak učinit svůj šatník více udržitelný, je nakupovat oblečení "z druhé ruky". Je jedno, jestli vás baví hledat luxusní kousky na on-line platformách, nebo se naopak s oblibou vydáváte do zapadlých vintage obchůdků. Pro to, abyste spolehlivě našli svůj vysněný kousek, je ovšem potřeba, abyste dodržovali několik důležitých pravidel.

  Sklízí módní dům Gucci falešné ovace? Kolekce Cruise 2025 vyvolává rozporuplnou debatu

  Minulý týden svět obletěla přehlídka Gucci Cruise 2025, pod taktovkou nového kreativního ředitele Sabato de Sarno. Ten nám ve své funkci představil již druhou fashion show. Odehrála se v Londýně, konkrétně v hotelu Savoy, kde pracoval samotný zakladatel domu Guccio Gucci jako portýr. Výběr místa měl tedy obrovský význam jak pro samotný módní dům, tak i pro Sabato de Sarno, který má na hlavní město Británie podobně silné vzpomínky. Stál ale výsledek opravdu za to? Nepřecenil kreativní ředitel své schopnosti?

  Ponořte se do luxusních bublinek. Objevte kořeny slavného prosecca

  Za jeden z nejluxusnějších gastronomických zážitků považujeme ochutnávku originálního prosecca. Výroba oblíbených bublinek se totiž řídí velice přísnými pravidly. Nejlepší lahve proto najdete v jejich domovině, takzvaných Prosecco Hills, nacházejících se v srdci italského regionu Benátsko.