Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Světově proslulá značka šperků Tiffany & Co. oznámila novou ambasadorku pro svou speciální řadu Lock. Stala se jí herečka a módní ikona Florence Pugh. Přidala se tak k ostatním hvězdným tvářím, jako je Rosé, Jimin nebo Nancy Ajram. Kolekce šperků má připomínat pevné a jedinečné pouto lásky.

  Herečka Florence Pugh známá svými oslnivými kreacemi z červených koberců se rozhodla spolupracovat s luxusní značkou Tiffany & Co. Stala se totiž jednou z celebrit představujících její nejnovější řadu Tiffany Lock. „Ambasadoři propagují v kampani designy inspirované symbolem lásky, který provází naši společnost už od jejího založení roku 1837,“ vysvětlila myšlenku za blyštivými návrhy světově proslulá firma.

  Řada je totiž inspirovaná visacím zámkem z roku 1883. Jedná se totiž o znázornění jedinečného řemesla i dědictví značky. „Message, kterou kolekce má, je jednoduchá, ale přesto nesmírně silná. Jedná se o oslavu lásky a pout, která ve svém životě vytváříme,“ okomentovala svou novou roli herečka Florence Pugh. Mezi další hvězdy kampaně patří například zpěvák Jimin nebo zpěvačky Rosé ze skupiny Blackpink a Nancy Ajram.

  Herečka Florence Pugh je známá například svou rolí v hororovém filmu Midsommar. V současnosti je ovšem populární také díky novému snímku Oppenheimer. Mezi její připravované filmy patří například druhý díl velice oceňovaného snímku Duna. Nejnovější kampaň pak šperkařská společnost zveřejnila v úterý. Pugh k ní mimo jiné dodala, že v době jejího focení ještě schovávala své na krátko ostříhané vlasy. K jejich zkrácení přistoupila kvůli tehdejšímu natáčení filmu We Live In Time.

  Kousky kolekce Tiffany Lock jsou provedené jak v bílém a žlutém, tak i růžovém zlatě

  Kolekce Lock je pak určená jak pro muže, tak ženy. Její součástí jsou tedy náušnice, prstýnky, náramky, ale i řetízky a náhrdelníky v různých odstínech. Návrhy jsou totiž dostupné v bílém, žlutém i růžovém zlatě s 18 karáty. Doplněné jsou o plné i poloviční pavé diamanty nebo celokovové designy. Součástí řady je také zbrusu nový náramek z bílého zlata s 18 karáty s polovičními pavé a „baguette“ diamanty.

  Kolekce Tiffany Lock je nadčasová především proto, že znázorňuje nezlomná pouta a významná propojení, která si v průběhu života vytváříme. Připomínat nám má tedy lásku, kterou cítíme ke svým nejbližším. Zároveň se ovšem jedná o ukázku výjimečného a jedinečného řemesla a designu. Na fotografiích ke kampani pak Pugh propaguje především elegantní náramky a prstýnky, které má na sobě nenuceně navrstvené.

  Zdroje: WWD, Fashionista, SMagazine Official, Instagram, YouTube

  Kolekce Tiffany Lock má novou tvář. Stala se jí herečka a módní ikona Florence Pugh

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.