Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Světově proslulá značka šperků Tiffany & Co. oznámila novou ambasadorku pro svou speciální řadu Lock. Stala se jí herečka a módní ikona Florence Pugh. Přidala se tak k ostatním hvězdným tvářím, jako je Rosé, Jimin nebo Nancy Ajram. Kolekce šperků má připomínat pevné a jedinečné pouto lásky.

  Herečka Florence Pugh známá svými oslnivými kreacemi z červených koberců se rozhodla spolupracovat s luxusní značkou Tiffany & Co. Stala se totiž jednou z celebrit představujících její nejnovější řadu Tiffany Lock. „Ambasadoři propagují v kampani designy inspirované symbolem lásky, který provází naši společnost už od jejího založení roku 1837,“ vysvětlila myšlenku za blyštivými návrhy světově proslulá firma.

  Řada je totiž inspirovaná visacím zámkem z roku 1883. Jedná se totiž o znázornění jedinečného řemesla i dědictví značky. „Message, kterou kolekce má, je jednoduchá, ale přesto nesmírně silná. Jedná se o oslavu lásky a pout, která ve svém životě vytváříme,“ okomentovala svou novou roli herečka Florence Pugh. Mezi další hvězdy kampaně patří například zpěvák Jimin nebo zpěvačky Rosé ze skupiny Blackpink a Nancy Ajram.

  Herečka Florence Pugh je známá například svou rolí v hororovém filmu Midsommar. V současnosti je ovšem populární také díky novému snímku Oppenheimer. Mezi její připravované filmy patří například druhý díl velice oceňovaného snímku Duna. Nejnovější kampaň pak šperkařská společnost zveřejnila v úterý. Pugh k ní mimo jiné dodala, že v době jejího focení ještě schovávala své na krátko ostříhané vlasy. K jejich zkrácení přistoupila kvůli tehdejšímu natáčení filmu We Live In Time.

  Kousky kolekce Tiffany Lock jsou provedené jak v bílém a žlutém, tak i růžovém zlatě

  Kolekce Lock je pak určená jak pro muže, tak ženy. Její součástí jsou tedy náušnice, prstýnky, náramky, ale i řetízky a náhrdelníky v různých odstínech. Návrhy jsou totiž dostupné v bílém, žlutém i růžovém zlatě s 18 karáty. Doplněné jsou o plné i poloviční pavé diamanty nebo celokovové designy. Součástí řady je také zbrusu nový náramek z bílého zlata s 18 karáty s polovičními pavé a „baguette“ diamanty.

  Kolekce Tiffany Lock je nadčasová především proto, že znázorňuje nezlomná pouta a významná propojení, která si v průběhu života vytváříme. Připomínat nám má tedy lásku, kterou cítíme ke svým nejbližším. Zároveň se ovšem jedná o ukázku výjimečného a jedinečného řemesla a designu. Na fotografiích ke kampani pak Pugh propaguje především elegantní náramky a prstýnky, které má na sobě nenuceně navrstvené.

  Zdroje: WWD, Fashionista, SMagazine Official, Instagram, YouTube

  Kolekce Tiffany Lock má novou tvář. Stala se jí herečka a módní ikona Florence Pugh

  PFW: Chemena Kamali debutovala pro Chloé, Givenchy nabídl pařížský chic a Rick Owens propadl nadpozemské kráse

  Návštěvníci Pařížského týdne módy se dočkali dalších očekávaných přehlídek. Jednou z největších událostí pro ně byla debutová přehlídka návrhářky Chemeny Kamali pro Chloé. Jejich pozornost se ovšem upínala i ke značce Givenchy, která je naopak v současnosti bez kreativního ředitele. Show Rick Owens pak nadchla hlavně svou estetikou připomínající populární snímek Duna.

  Boty jako investice: Které modely od Christian Louboutin se vyplatí?

  Červená podrážka je jedinečným poznávacím znamením bot značky Christian Louboutin. Modely tohoto šarmantního francouzského návrháře jsou často první volbou slavných osobností, ale i nováčků ve světě luxusní obuvi. Stojí však skutečně za to?

  Přivítejte jaro s trendy slunečními brýlemi. Vynikne oversized i sportovní styl

  S blížícím se teplejším počasím přichází i příležitost, jak posunout svůj styl na další úroveň. Hřejivé sluníčko nás totiž brzy donutí nasadit na oči sluneční brýle. Pro někoho obyčejný doplněk pak dokáže v outfitu učinit opravdový rozdíl. Stejně jako jiným módním sektorům, i jemu ale vládnou každý rok jiné trendy. Seznamte se s těmi současnými.

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.