Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Motiv zvířecí kůže někteří zbožňují, zatímco jiní ho rezolutně odmítají. Podobné negativní postoje ovšem vychází spíše z nevhodné představy o jeho kombinaci. Ne, na legínách, s modrými teniskami a růžovou větrovkou opravdu skvěle vypadat nebude. Letos navíc kontroverzní vzor dosáhl zcela nové úrovně. Díky pokročilému vývoji ve světě módy jsme se s ním totiž naučili lépe pracovat a rozumíme tak jeho hranicím.

  Cruella de Vil, Kim Kardashian nebo Victoria Beckham. Ať už reálné, či pohádkové módní ikony, všechny z nich si ve zvířecím potisku libují. Jejich obliba alespoň částečně vychází z historického odívaní. Už od pravěku nás zvířecí textilie hřejí a symbolizují proto zaslíbený luxus. V dnešní době jsme ovšem schopni zacházet s touhou po jejich exkluzivitě bez zbytečného utrpení zvířat.

  Většina designérů totiž disponuje postupy, které umožňují vytvářet zvířecí imitaci s dokonalou přesností. V kombinaci s vkusnou stylizací proto jejich „zvířecí“ kousky oslovily i nás. Inspirujte se tím, jak z nich vytvořit perfektní trendy outfit.

  Zatleskejte návratu cow print. Dodá wow efekt a nadchne originalitou

  Motiv kraví kůže spolu s blížícím se novým rokem nabírá na obrátkách. Hojně se s ním proto setkáváme jak v textilním, tak interiérovém designu. V přiměřeném množství působí přímo neodolatelně a uzme pozornost všech kolemjdoucích. Není divu, přestože může evokovat pocit venkova, v moderním podání dotahuje každý outfit k promyšlenému a trendy looku.

  Při brouzdání sociálními sítěmi jsme narazili na nový a mladý brand by:Jamie. Značka totiž připravila skvělý outfit pro zpěváka Malumu. Brzy také zveřejní drop nové kolekce, z níž je nutné vypíchnout například následující kousek.

  U kravího potisku je nutné vyzdvihnout také značku Acne Studios. Její trench coat z aktuální kolekce vytváří úžasný street style celek. Dvouřadé klasické zapínání s páskem sice působí tradičně, cow print v kombinaci se strakatými boots ovšem z outfitu tvoří opravdový must-have. Ve stejném potisku pak společnost vytvořila také neodolatelné šaty.

  Zdroj: Acne Studios

  Zebru oživuje The Attico. O černobílé pruhy není nouze

  Pokud vašemu oku lahodí zebří potisk, pak se po něm podívejte u značky The Attico. Naleznete u ní spoustu kabelek, doplňků i ready-to-wear kousků. Návrhy z jejího aktuálního lookbooku lze rozdělit do dvou skupin. Stejně jako italská Dolce&Gabbana totiž zvířecí potisk prolíná buď do celého outfitu, nebo ho zasazuje jen do jedné outfitové složky. Záleží jen na vás, jakou cestou se vydáte. Začátečníkům ale doporučujeme nejprve pořídit například kabelku 24H z první fotky.

  Zdroj: The Attico

  Pokud začínáte, zvolte decentní, ale zároveň nápadné doplňky. U Dolce&Gabbana jich najdete celou řadou

  Představte si, že jste si oblékli černý business outfit a chybí mu jiskra. Stačí, když přidáte leopardí potisk od Dolce&Gabbana a celý váš vzhled náhle ožije. Můžete si vybrat ze široké škály doplňků, jako jsou rukavice, hedvábný šátek nebo vysoké podpatky. Při běžném nošení doporučujeme zvolit pouze jeden doplněk. I když kombinace bot a rukavic by vypadala úžasně, nechte si podobný mix raději na speciální příležitosti, ať nejste zbytečně overdressed.

  Zdroj: Dolce&Gabbana

  Zdroje: Instagram

  Jak do šatníku zařadit zvířecí potisk? Zvolte vkusné množství a vytvořte nenucený luxus

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.