Italské Miláno je pro nadcházející sezónu pasé. Novou kolekci Versace představilo na pobřeží Pacifiku, přesněji v Los Angeles. Přehlídka odkrývala jistý půvab velkých divas minulosti i kladný vztah značky k celebritám. Hollywood byl tedy tím nejlepším místem, kde lze propojit módní svět s celebritami. Původně se open air přehlídka měla konat v pátek, ale kvůli nepříznivému počasí byla přesunuta na čtvrteční večer.

Show proběhla na terase Pacific Design Center nedaleko Beverly Hills, kde současně probíhá výstava zaměřená na propojení světa showbyznysu s Versaceho módním odkazem. Najdete tu nejslavnější róby, které za sebou mají ne jeden červený koberec i sbírku legendárních fotografií.

Čtvrteční molo se neslo v duchu starého Hollywoodu. Looky ztělesňovaly ženskost, působily sexy, bohatě a majestátně. Inspiraci značka načerpala ze svých archivů. Námětem se staly modely z poloviny devadesátých let, v čele s královnou popu – Madonnou. Streetových prvků jsme shledali minimum. Klasické pojetí elegance doplňoval moderní nadhled. Módní dům zvolil klasické střihy z různých materiálů, nechyběla kůže ani satén. Modely doplňovaly blyštivé kamínky i malé kytičkové ornamenty. Nadýchané sukně, průhledné materiály, minišaty i vypasovaná saka kolekci doslova dotáhly ke hvězdám.

Celebrity check

Kromě úžasných modelů, přehlídku navštívila i celá řada světových celebrit. Show otevírala Gigi Hadid, v průběhu se prošla Emily Ratajkowski, Kendall Jenner, Irina Shayk a nakonec i devadesátková supermodelka Naomi Campbell – Gianniho múza. Role ve hvězdném obsazení diváků ztvárnily například Dua Lipa, Lily James, MJ Rodriguea nebo přátelé Sir Elton John s Cher.

Foto: Reuters

Miley Cyrus

Populární zpěvačka oblékla krásné tylové black&white šaty z Versace Atelieru. S jejím dvoubarevným hairstylem tak tvořili úžasné duo.

Foto: Reuters

Anne Hathaway

Herečka na přehlídku dorazila v lesklých, kožených minišatech v kombinaci s párem vysokých platforem a chick kabelkou.

Foto: Reuters

Paris Hilton

Slavná kráska si oblékla svůj nejoblíbenější outfit. Třpytivé šaty s matchujícími heels a decentními rukavičkami, což je její nejikoničtější kombinace.

Foto: Reuters

Lil Nas X

Je tu další mix kůže s třpytivými prvky. Rapper tentokrát zvolil sukni s vysokými boots, zdobený top a kabelku do ruky.

Pamela Anderson

Pamela vynesla úžasný fluffy coat s minisukní ze stejného materiálu. Look doplnila cat eyes brýlemi a černou kabelkou.

@parismumpower icon 😩 #pamelaanderson ♬ original sound – jamari

Zdroj: Grazia, WWD, YouTube, TikTok, Instagram

Foto:Reuters

Hollywoodská mánie i hvězdné obsazení publika. Versace runway Fall-Winter 2023/24