Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Ponořte se s námi do digitálního módního světa, kde se každý snímek stává plátnem pro kreativitu a styl. Řeč bude o nekomerčních influencerech, kteří si pomalu, ale jistě budují cestu k vysokým číslům. Zatím jsou však pod hranicí sto padesáti tisíců sledujících, což ale nikterak neomezuje jejich nápady a kreativitu. Najdete tady tu nejlepší a nejoriginálnější inspiraci. Pro dámy představíme modelku Elodie Russell, která svůj instagramový feed ladí do úžasných barev a pro pány přinášíme dávku oblíbeného Y2K stylu s kombinací punku a steerstylu, tentokrát v podání Erta Demirela.

  Dokonalé barevné kombinace

  Jistě to znáte, stojíte před zrcadlem a nejste si jisti, zda-li můžete své oblíbené kousky namixovat tak, jak si představujete. Proto nezbývá, než se někde „poradit“. Naším oblíbeným profilem, kde jsou barvy doma vlastní influencerka Elodie Russel. Svou původní profesí je Elodie modelkou, která má za sebou úspěšnou sérii přehlídek. Prošla se po runwayi pro MiuMiu, Pradu i Loewe. Se svou popularizací u ní vzrostl ale i zájem o sociální sítě. Barevné kombinace ovládá na výbornou, najdete u ní mix carzy neonových barev, ale i minimalistické a zemité looky. Dále se pak zabývá obsahem pro různé značky a klienty.

  Inspirace pro pány v hlavní roli s Y2K i punkem

  Pánové, představujeme vám influencera Erta Demirela, kterého najdete jak na Instagramu, tak na TikToku. Erto získal značnou popularitu, zejména díky svému vztahu k módnímu domu Balenciaga. Jeho outfitům dominuje styl, který dobře známe od této renomované značky. V jeho obsahu objevíte prvky oblíbené éry Y2K, punkového ducha a vliv módního designéra Ricka Owense. Erto preferuje baggy a oversized střihy, které zahrnuje do všech částí svého šatníku. Jeho kreace často kombinují černou a tmavé odstíny, přičemž věnuje zvláštní pozornost kombinacím materiálů a střihů. Zvláště nás zaujala jeho schopnost perfektně začlenit nošení sukně do mužského stylu. Mezi jeho nejoblíbenější videa patří unboxingy.

  @ertodemirel BIG LUXURY HAUL ALERT!! Which is your favourite piece? #balenciaga #demna #viral #fyp #fashionhaul #haul #luxuryhaul #designerhaul #foryoupage #foryou #luxuryfashion #luxury #unboxing #designer ♬ Calm and easy everyday listening – SOUND BANK

  Zdroj: Instagram, TikTok

  Elodie Russell na Instagramu rozehrává barevnou symfonii, zatímco Erto Demirel vzdává hold Y2K éře. Inspirujte se u nekomerčních influencerů

  Pod vlivem alternativní módy. Léto jako z kultovního seriálu Sex Education

  Co to vlastně alternativní móda znamená? Jde o módní poselství, které ani z daleka nepodléhá aktuálním trendům. Je to kreativní výraz, vybočující z mainstreamových a konvenčních kreací, přičemž často čerpá z minulosti či nejrůznějších subkultur. Nejzářnějším příkladem je punkový odkaz Vivienne Westwood, nově se sem masově začleňují upcycled kousky, téměř cokoliv háčkovaného, ale i takzvaný goblincore.

  Kolik vody oblékáme? V oblečení se budeme topit, dokud neskončíme na suchu

  Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik vody oblékáte? Vlastně v oblečení doslova plaveme, a to možná více doslova, než by vás zprvu napadlo. Voda je zásadní pro všechny formy života na Zemi. Módní průmysl je bohužel obrovským spotřebitelem a znečišťovatelem vodních toků. Největší značky toho přitom většinou v oblasti hospodaření s vodou dělají nejméně.

  S jakými botami naladíte perfektní summer chic? Zaměřte se na pantofle, žabky i mokasíny

  Období dovolených se blíží a těšení se na léto narůstá. Dokonce nás nedávno překvapilo několik téměř tropických teplot. Ani se tak nenadějeme a brzy rovnou přeskočíme z jara do léta. Trendy z přehlídkových mol pak naznačují lehce bohémský vibe. Snad nikdy jsme nezaznamenali tak vkusnou nabídku mokasín, pantoflí nebo žabek. O pohodlí se tedy letos v létě bát nemusíte.

  Mají luxusní značky stále hodnotu? Možná si nekupujete módu, nýbrž iluzi

  Luxusní značky byly dlouhou dobu synonymem prestiže, kvality a exkluzivity. V posledních letech však čelí různým výzvám, které ovlivňují jejich postavení na trhu a význam pro spotřebitele. Položte si otázku, proč si zrovna vy luxusní značky kupujete? Proč za ně platíte? Možná zjistíte, že vaše tužby nejsou tak úplně vaše.