Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Ponořte se s námi do digitálního módního světa, kde se každý snímek stává plátnem pro kreativitu a styl. Řeč bude o nekomerčních influencerech, kteří si pomalu, ale jistě budují cestu k vysokým číslům. Zatím jsou však pod hranicí sto padesáti tisíců sledujících, což ale nikterak neomezuje jejich nápady a kreativitu. Najdete tady tu nejlepší a nejoriginálnější inspiraci. Pro dámy představíme modelku Elodie Russell, která svůj instagramový feed ladí do úžasných barev a pro pány přinášíme dávku oblíbeného Y2K stylu s kombinací punku a steerstylu, tentokrát v podání Erta Demirela.

  Dokonalé barevné kombinace

  Jistě to znáte, stojíte před zrcadlem a nejste si jisti, zda-li můžete své oblíbené kousky namixovat tak, jak si představujete. Proto nezbývá, než se někde „poradit“. Naším oblíbeným profilem, kde jsou barvy doma vlastní influencerka Elodie Russel. Svou původní profesí je Elodie modelkou, která má za sebou úspěšnou sérii přehlídek. Prošla se po runwayi pro MiuMiu, Pradu i Loewe. Se svou popularizací u ní vzrostl ale i zájem o sociální sítě. Barevné kombinace ovládá na výbornou, najdete u ní mix carzy neonových barev, ale i minimalistické a zemité looky. Dále se pak zabývá obsahem pro různé značky a klienty.

  Inspirace pro pány v hlavní roli s Y2K i punkem

  Pánové, představujeme vám influencera Erta Demirela, kterého najdete jak na Instagramu, tak na TikToku. Erto získal značnou popularitu, zejména díky svému vztahu k módnímu domu Balenciaga. Jeho outfitům dominuje styl, který dobře známe od této renomované značky. V jeho obsahu objevíte prvky oblíbené éry Y2K, punkového ducha a vliv módního designéra Ricka Owense. Erto preferuje baggy a oversized střihy, které zahrnuje do všech částí svého šatníku. Jeho kreace často kombinují černou a tmavé odstíny, přičemž věnuje zvláštní pozornost kombinacím materiálů a střihů. Zvláště nás zaujala jeho schopnost perfektně začlenit nošení sukně do mužského stylu. Mezi jeho nejoblíbenější videa patří unboxingy.

  @ertodemirel BIG LUXURY HAUL ALERT!! Which is your favourite piece? #balenciaga #demna #viral #fyp #fashionhaul #haul #luxuryhaul #designerhaul #foryoupage #foryou #luxuryfashion #luxury #unboxing #designer ♬ Calm and easy everyday listening – SOUND BANK

  Zdroj: Instagram, TikTok

  Elodie Russell na Instagramu rozehrává barevnou symfonii, zatímco Erto Demirel vzdává hold Y2K éře. Inspirujte se u nekomerčních influencerů

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.