Švýcarská značka Chopard prohlubuje spolupráci s herečkou Julií Roberts. V pondělí 20. března odhalí novou kampaň, která má zachycovat její pozitivní přístup k životu a světově proslulý úsměv. Zahraje si tak ve 12 mini videích natočených v backstage filmového setu.

Svět filmu a společnost vyrábějící hodinky a šperky Chopard jsou si blíže, než se zdá. Značka se proto rozhodla svoji další kampaň zasadit do prostředí filmového setu. Jako hlavní hvězdu si vybrala herečku Juliu Roberts, tedy svoji dlouhodobou ambasadorku. Ve 12 videích trvajících 15 až 30 sekund ji budou fanoušci značky moct pozorovat v backstage, kde projeví svůj pozitivní přístup a lásku k životu. Kampaň proto nese název Chopard Loves Cinema.

První video hodlá švýcarská značka zveřejnit v pondělí 20. března. Na zvolené datum totiž připadá Mezinárodní den štěstí. „Pro mě je každý den Mezinárodním dnem štěstí,“ prohlásila pak k chystané kampani Julia Roberts. Se značkou oficiálně spolupracuje od roku 2021. Další videa Chopard zveřejní postupně v následujících měsících. Zachycovat mají Roberts v hravé náladě, jak si obouvá tenisky pod luxusní šaty, posadí se sama za kameru nebo zanechá čtení scénáře, aby pohladila svého psa.

Chystaná videa zrežíroval James Gray. S Roberts sice režisér na filmu nikdy nespolupracoval, oba umělci jsou ovšem dlouholetými přáteli. „Je velice citlivý a zkušený vypravěč příběhů, umí zachytit speciální a jedinečné momenty lidskosti s půvabem i jemností,“ okomentovala jeho tvorbu umělecká ředitelka a jedna z prezidentek Chopard Caroline Scheufele. Dodala, že sama při tvorbě svých designů často čerpá inspiraci právě z filmů. Scheufele je zároveň součástí rodiny, která firmu vlastní.

V kampani Chopard se Roberts objevila už dříve. Představila novou řadu Happy Diamonds

„Julia Roberts je velice vzácnou osobností, je opravdovou filmovou hvězdou,“ vyjádřil se ke spolupráci s herečkou James Gray. Kampaň pak doplní také fotografie Alasdair McLellan. Jednoduché černobílé snímky vyzdvihnou záři nejen samotných šperků, ale také světově známého úsměvu Roberts. Slavná herečka a producentka s Chopard na kampaních spolupracovala už v minulosti. V roce 2021 si tak zahrála ve videu režírovaném Xavier Dolan. V něm představila novou řadu Happy Diamonds.

Švýcarská značka je totiž známá svými originálními hodinkami, do kterých „na volno“ umístila diamanty. Při každém vašem pohybu se tak mohou hýbat s vámi. Tehdejší kampaní proto chtěla zachytit nejen svobodu svých diamantů, ale také související nespoutanost známé herečky. Ta přitom se značkou Chopard poprvé spolupracovala roku 2016, kdy si na filmový festival v Cannes vzala její náhrdelník. Švýcarská firma je známá také svým závazkem k udržitelnosti. Od roku 2018 proto veškeré své zlato používá pouze z etických zdrojů.

Zdroj: WWD, Forbes, The Zoe Report, Twitter, Instagram

Chopard představí novou kampaň. V backstage filmového setu zazáří Julia Roberts

Karlie Kloss chce demokratizovat vysokou módu. Představila módní svět Fashion Klossette uvnitř Robloxu

Modelka Karlie Kloss se rozhodla sdílet své zážitky z módního průmyslu s celým světem. Nebo alespoň tím digitálním. Vytvořila totiž herní svět na platformě Roblox, který uživatelům umožní navrhovat, stylizovat i prodávat vlastní kousky. Chce tím učinit módu dostupnější.

Na scénu přichází Mediterranean design. Prozkoumejte nadčasový středomořský lifestyle

Vítejte na palubě průvodce po Středomoří. Hlavní členové posádky jsou fíkovníky, olivy, antické prvky a kulturní tradice. Mediterranean lifestyle má pestrou škálu různých odvětví. Od interiéru, přes vaření až po klasické odívaní. V posledních letech se těší stále větší oblibě. Pokud trendy budou plynout ve stejné rychlosti jako do teď, je možné, že mediterranean design bude nový minimalismus. Svědčí o tom častý návrat ke kulturním tradicím i designovým klasikám.