More

  Švýcarská značka Chopard prohlubuje spolupráci s herečkou Julií Roberts. V pondělí 20. března odhalí novou kampaň, která má zachycovat její pozitivní přístup k životu a světově proslulý úsměv. Zahraje si tak ve 12 mini videích natočených v backstage filmového setu.

  Svět filmu a společnost vyrábějící hodinky a šperky Chopard jsou si blíže, než se zdá. Značka se proto rozhodla svoji další kampaň zasadit do prostředí filmového setu. Jako hlavní hvězdu si vybrala herečku Juliu Roberts, tedy svoji dlouhodobou ambasadorku. Ve 12 videích trvajících 15 až 30 sekund ji budou fanoušci značky moct pozorovat v backstage, kde projeví svůj pozitivní přístup a lásku k životu. Kampaň proto nese název Chopard Loves Cinema.

  První video hodlá švýcarská značka zveřejnit v pondělí 20. března. Na zvolené datum totiž připadá Mezinárodní den štěstí. „Pro mě je každý den Mezinárodním dnem štěstí,“ prohlásila pak k chystané kampani Julia Roberts. Se značkou oficiálně spolupracuje od roku 2021. Další videa Chopard zveřejní postupně v následujících měsících. Zachycovat mají Roberts v hravé náladě, jak si obouvá tenisky pod luxusní šaty, posadí se sama za kameru nebo zanechá čtení scénáře, aby pohladila svého psa.

  Chystaná videa zrežíroval James Gray. S Roberts sice režisér na filmu nikdy nespolupracoval, oba umělci jsou ovšem dlouholetými přáteli. „Je velice citlivý a zkušený vypravěč příběhů, umí zachytit speciální a jedinečné momenty lidskosti s půvabem i jemností,“ okomentovala jeho tvorbu umělecká ředitelka a jedna z prezidentek Chopard Caroline Scheufele. Dodala, že sama při tvorbě svých designů často čerpá inspiraci právě z filmů. Scheufele je zároveň součástí rodiny, která firmu vlastní.

  V kampani Chopard se Roberts objevila už dříve. Představila novou řadu Happy Diamonds

  „Julia Roberts je velice vzácnou osobností, je opravdovou filmovou hvězdou,“ vyjádřil se ke spolupráci s herečkou James Gray. Kampaň pak doplní také fotografie Alasdair McLellan. Jednoduché černobílé snímky vyzdvihnou záři nejen samotných šperků, ale také světově známého úsměvu Roberts. Slavná herečka a producentka s Chopard na kampaních spolupracovala už v minulosti. V roce 2021 si tak zahrála ve videu režírovaném Xavier Dolan. V něm představila novou řadu Happy Diamonds.

  Švýcarská značka je totiž známá svými originálními hodinkami, do kterých „na volno“ umístila diamanty. Při každém vašem pohybu se tak mohou hýbat s vámi. Tehdejší kampaní proto chtěla zachytit nejen svobodu svých diamantů, ale také související nespoutanost známé herečky. Ta přitom se značkou Chopard poprvé spolupracovala roku 2016, kdy si na filmový festival v Cannes vzala její náhrdelník. Švýcarská firma je známá také svým závazkem k udržitelnosti. Od roku 2018 proto veškeré své zlato používá pouze z etických zdrojů.

  Zdroj: WWD, Forbes, The Zoe Report, Twitter, Instagram

  Chopard představí novou kampaň. V backstage filmového setu zazáří Julia Roberts

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  Vyvážené tělo, duše a mysl. Jak vypadají ty nejvyhlášenější ájurvédské pobyty?

  Inspirace ájurvédou a uplatňování jejích principů v každodenním životě je u nás stále častější. Pro mnohé se tato starobylá indická medicína stává formou relaxace, regenerace nebo návratu k sobě samému při uspěchaném a rychlém životním stylu. Po celém světě existuje mnoho lokalit, kde se harmonie těla, mysli a duše stává nejvyšší prioritou. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá v nejlepších ájurvédských destinacích.

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J'Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.