Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  S nekompromisním šarmem a vášní, která oživuje každý centimetr látky, se znovu vrátila do módního popředí – červená! Nesmírně výrazná a letos nesmírně trendy. Tato barva, spolu se všemi svými odstíny, zavládla na desítkách přehlídkových mol. V kolekci od Jacquemus se červená stala symbolem roztomilosti, zatímco Gucci přináší sofistikovanou červenou, která vyzívá temnějším a záhadnějším cherry red odstínem. Na módní scéně se tak znovu oslavuje vřelý návrat k této intenzivní barvě. Dnes vám prozradíme, do jakých kousků se vyplatí investovat.

  Při ladění svého podzimního stylu na vrcholné módní výšiny nelze opomenout klenoty šatníku – kabelky a doplňky, které dokáží z obyčejného outfitu vytvořit ten pravý módní skvost. Právě tyto detaily dotvářejí a zdokonalují celkový dojem. A na ty se dnes zaměříme. Pokud si ale chcete pohrát i s ready-to-wear, postačí vám otevřít si profil hvězdy Kylie Jenner, která červenou v posledních dnech vynesla hned dvakrát. Na přehlídku značky The Attico vynesla kompletní look z následujícího obrázku (první zprava). Perfektně tak světu ukázala harmonické propojení růžové a červené barvy. Další den však vynesla čistě celočervené, elegantní a přiléhavé šaty od Acne Studios.

  Foto: The Attico

  Paint the town red s módním domem Gucci

  Chtěli byste podobně jako populární zpěvačka Doja Cat nabarvit celé město na červeno? Není problém. Gucci pro vás se svou kolekcí Ancora připravilo nespočet cherry red kousků. Od oblíbených sukní různých délek, po ikonické kousky laděné právě do této barvy. Nejlepší investice jsou kabelky, boty a doplňky, protože již zmíněný cherry red odstín zkombinujete jednoduše s čímkoliv, což se o ostatních odstínech červené říci nedá.

  Foto: Gucci

  Šťavnatou barvu třešniček si oblíbil i brand Jacquemus

  Jacquemus do třešničkově červené podobně jako Gucci přetvořil veškeré své ikonické kousky. Jaká je ale oproti jiným high fashion labelům přidaná hodnota? Svůj butik Jacquemus zahalil do dechberoucích designových instalací a mohli jste zde pořídit i novou knihu, kterou vám samotný Porte Jacquemus podepsal. Proto tomuto módnímu domu dáváme výbornou za kampaň a marketing cherry red produktů.

  Krásky Bambino, Chiquito a Le Bisou jsou nepostradatelnými klenoty této barvy. Bezchybně doplní váš celočerný outfit, barbiecore styl nebo dokonce vzor se zvířecím motivem. Tyto exkluzivní kousky jsou dostupné ve všech oblíbených velikostech a tvarech, nabízí tak nekonečné možnosti nošení, stejně jako ostatní příbuzné barvy.

  Foto: Jacquemus

  Royal taste s Dolce and Gabbana

  Skutečně královské a luxusně působící červené doplňky nesou také podpis od Dolce and Gabbana. Jejich výběr je nesmírně rozmanitý, ale naše srdce si získaly zejména kabelky z řady Devotion. Jednoduchý design těchto kabelek doplňují honosně zdobené spony, vytvářející dokonalou harmonii mezi minimalismem a „maximalismem“. Pro ty, kteří upřednostňují exkluzivitu, je k dispozici i kousek z krokodýlí kůže.

  Foto: Dolce and Gabbana

  Red boots jedině od Givenchy

  „Boots“ sezóna nyní vrcholí a mezi nejžhavějšími trendy si nemůžete nevšimnout populárních modelů od módního domu Givenchy. Tyto vzrušující kousky nejenže zdobí top profily na sociálních sítích, ale představují také mega hit této sezóny. Bez ohledu na to, zda upřednostňujete nízkou nebo vysokou verzi, obě budou vypadat úžasně. 

  Foto: Givenchy

  Nakonec něco pro skupinu detailistů

  Vytříbený vkus a luxus jdou ruku v ruce s precizními detaily. Co může být působivější než okamžik, kdy si užíváte podzimní pumpkin spice latté a nenuceně vytahujete ze své cherry red kabelky rtěnku Dior Addict v luxusním červeném obalu? V podstatě nic. Právě jste totiž splnili svou životní estetickou roli.

  Foto: Dior

  Zdroj: Instagram

  Červená a její odstíny vládnou podzimu! Odstartujte svou Rich Girl éru

  Klíčem k letní svobodě jsou bílé šaty. Selekce inspirovaná aktuálními módními momenty

  V roce 2024 snad neexistuje nic univerzálnějšího než bílé šaty. I přes posedlost grafickými potisky či nenositelnou peach fuzz barvou roku je bílá tou nejnadčasovější a nejčistější klasikou. Díky své univerzálnosti poskytuje variabilitu stylingu jako nic a nikdo jiný. Bílé šaty můžete vynést na tradiční způsob jako například Meryl Streep v Cannes, ale i po vzoru hvězdy australského týdne módy, tedy Carly Zampatti.

  Obměňte svou tradiční letní dovolenou. Uvítají vás jedinečné horské hotely

  Odpočinek u moře nás láká každé léto. Pravdou ovšem je, že nastane čas, kdy nás představa válení se na písečné pláži omrzí. Dobrodružství proto můžete svému letnímu odpočinku dodat změnou trasy. Vyrazte letos proto raději do hor, kde vás čekají unikátní chaty i resorty.

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.