Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Videohry už nejsou pouze zdrojem zábavy, ale také reklamy. Módní domy Chanel a Kenzo se letošní Vánoce snaží zákazníky přilákat na střílecí a běhací hry. Milovníci módy se v nich mohou vydat na Měsíc, nebo prohlédnout virtuální futuristické město Kenzo. Kromě bodů lze získávat také reálné luxusní ceny.

  Svůj oblíbený parfém Chanel už si nemusíte nudně kupovat kliknutím na oficiální webové stránce. Místo toho si ho můžete ulovit v nové video hře Chanel Moon Walk. Společnost se pomocí ní snaží před Vánoci nalákat nové zákazníky. Vydat se tak můžete na expedici v raketoplánu, který vás dopraví na Měsíc. Po cestě je ovšem potřeba překonat překážky v podobě meteoritů. Kromě toho lze ale v nekonečném vesmíru ulovit také selekci kosmetických výrobků Chanel.

  Po skončení hry vás stránka podle serveru Fashion Network přesměruje na skutečné produkty, které si můžete zakoupit. Hra je dostupná ve 30 státech světa do 1. ledna. Do té doby ji snadno otevřete pomocí QR kódu umístěného na webové stránce módní značky. Ponořit se tak při nakupování dárků můžete do retro herního designu za znění příjemné písně „Kelly Watch The Stars“ od kapely Air. Mezi nabízené produkty Chanel patří například lak na nehty, oční stíny nebo rtěnka.

  Podobný nápad pak letos dostala také módní značka Kenzo. Její mateřská společnost LVMH vytvořila video hru pod taktovkou japonského designera Nigo. Místo vesmíru se však podíváte do virtuálního futuristického města se stejným jménem, jako nese francouzská značka. Vybrat si můžete vlastní postavičku. S tou pak budete sbírat ikonky ve tvaru květin Boke, pro módní dům tak typických. Vyhýbat se ale budete muset překážkám, které lze obejít pomocí skrytých zkratek.

  Nejlepší gamer získá od značky Kenzo vstupenku na příští modní přehlídku, letenku i hotelový pokoj

  Nejlepší výkony pak Kenzo nenechá bez povšimnutí. Rozhodlo se totiž odměnit 36 nejlepších hráčů. Po ukončení video hry dne 31. prosince jim přislíbí jeden z blíže nedefinovaných produktů ze své kolekce. Nejlepší cena nicméně čeká na nejzkušenějšího hráče. Toho totiž módní dům pozve na představení své podzimní kolekce pro rok 2023/2024. Konat se má v Paříži už 20. ledna.

  Kromě exkluzivní pozvánky pak výherce obdrží rovněž letenku a předem zaplacený hotelový pokoj v hlavním městě módy. Dostat se na pozici nejlepšího hráče není ovšem jen tak. Hra se totiž podle serveru Hypebeast postupně ztěžuje, a je proto čím dál složitější se nastraženým překážkám vyhýbat. Video hru poprvé módní dům spustil 14. prosince.

  Zdroje: The Fashion Network, Hypebeast, Luxus Plus, Twitter, Instagram

  Značky Chanel a Kenzo zabrousily do světa videoher. Lákají zákazníky na luxusní výherní ceny

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.

  Zájem o úzké džíny prudce narůstá. Čeká nás jejich opětovná nadvláda?

  Úzké džíny se staly jakýmsi kontroverzním kouskem, který buď milujete, nebo nenávidíte. Zdá se, že na delší dobu upadly v zapomnění. Nejnovější data a outfity současných módních ikon však předpovídají jejich možný návrat, který otřese základy každého šatníku.

  Proměňte své obroučky v módní doplněk. Trendy brýle roku 2024

  Brýle považujeme za módní doplněk už několik desítek let. Letos to ovšem platí dvojnásob. Důvodem je vliv celebrit, TikTok trend oslavující estetiku knihovnic, i bezprostřední výraznost obrouček. Na rozdíl od prstýnku nebo doplňku ve vlasech si totiž brýlí každý všimne téměř okamžitě. V roce 2024 do popředí vstoupily především modely připomínající uplynulá léta 20. století.

  Odhalte michelinskou mystiku. Aneb čím víc hvězd, tím víc restaurace

  Dnešní článek nebude o haute couture, ale haute cuisine. Ponoříme se totiž do procesu, jak získat prestižní ocenění i vydatnou porci uznání. Michelinská hvězda je symbolem nejvyšší kulinářské kvality, dokonalosti a je snem snad každého šéfkuchaře nebo restaurace na světě.