More

  Videohry už nejsou pouze zdrojem zábavy, ale také reklamy. Módní domy Chanel a Kenzo se letošní Vánoce snaží zákazníky přilákat na střílecí a běhací hry. Milovníci módy se v nich mohou vydat na Měsíc, nebo prohlédnout virtuální futuristické město Kenzo. Kromě bodů lze získávat také reálné luxusní ceny.

  Svůj oblíbený parfém Chanel už si nemusíte nudně kupovat kliknutím na oficiální webové stránce. Místo toho si ho můžete ulovit v nové video hře Chanel Moon Walk. Společnost se pomocí ní snaží před Vánoci nalákat nové zákazníky. Vydat se tak můžete na expedici v raketoplánu, který vás dopraví na Měsíc. Po cestě je ovšem potřeba překonat překážky v podobě meteoritů. Kromě toho lze ale v nekonečném vesmíru ulovit také selekci kosmetických výrobků Chanel.

  Po skončení hry vás stránka podle serveru Fashion Network přesměruje na skutečné produkty, které si můžete zakoupit. Hra je dostupná ve 30 státech světa do 1. ledna. Do té doby ji snadno otevřete pomocí QR kódu umístěného na webové stránce módní značky. Ponořit se tak při nakupování dárků můžete do retro herního designu za znění příjemné písně „Kelly Watch The Stars“ od kapely Air. Mezi nabízené produkty Chanel patří například lak na nehty, oční stíny nebo rtěnka.

  Podobný nápad pak letos dostala také módní značka Kenzo. Její mateřská společnost LVMH vytvořila video hru pod taktovkou japonského designera Nigo. Místo vesmíru se však podíváte do virtuálního futuristického města se stejným jménem, jako nese francouzská značka. Vybrat si můžete vlastní postavičku. S tou pak budete sbírat ikonky ve tvaru květin Boke, pro módní dům tak typických. Vyhýbat se ale budete muset překážkám, které lze obejít pomocí skrytých zkratek.

  Nejlepší gamer získá od značky Kenzo vstupenku na příští modní přehlídku, letenku i hotelový pokoj

  Nejlepší výkony pak Kenzo nenechá bez povšimnutí. Rozhodlo se totiž odměnit 36 nejlepších hráčů. Po ukončení video hry dne 31. prosince jim přislíbí jeden z blíže nedefinovaných produktů ze své kolekce. Nejlepší cena nicméně čeká na nejzkušenějšího hráče. Toho totiž módní dům pozve na představení své podzimní kolekce pro rok 2023/2024. Konat se má v Paříži už 20. ledna.

  Kromě exkluzivní pozvánky pak výherce obdrží rovněž letenku a předem zaplacený hotelový pokoj v hlavním městě módy. Dostat se na pozici nejlepšího hráče není ovšem jen tak. Hra se totiž podle serveru Hypebeast postupně ztěžuje, a je proto čím dál složitější se nastraženým překážkám vyhýbat. Video hru poprvé módní dům spustil 14. prosince.

  Zdroje: The Fashion Network, Hypebeast, Luxus Plus, Twitter, Instagram

  Značky Chanel a Kenzo zabrousily do světa videoher. Lákají zákazníky na luxusní výherní ceny

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  Vyvážené tělo, duše a mysl. Jak vypadají ty nejvyhlášenější ájurvédské pobyty?

  Inspirace ájurvédou a uplatňování jejích principů v každodenním životě je u nás stále častější. Pro mnohé se tato starobylá indická medicína stává formou relaxace, regenerace nebo návratu k sobě samému při uspěchaném a rychlém životním stylu. Po celém světě existuje mnoho lokalit, kde se harmonie těla, mysli a duše stává nejvyšší prioritou. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá v nejlepších ájurvédských destinacích.

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J'Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.