Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Videohry už nejsou pouze zdrojem zábavy, ale také reklamy. Módní domy Chanel a Kenzo se letošní Vánoce snaží zákazníky přilákat na střílecí a běhací hry. Milovníci módy se v nich mohou vydat na Měsíc, nebo prohlédnout virtuální futuristické město Kenzo. Kromě bodů lze získávat také reálné luxusní ceny.

  Svůj oblíbený parfém Chanel už si nemusíte nudně kupovat kliknutím na oficiální webové stránce. Místo toho si ho můžete ulovit v nové video hře Chanel Moon Walk. Společnost se pomocí ní snaží před Vánoci nalákat nové zákazníky. Vydat se tak můžete na expedici v raketoplánu, který vás dopraví na Měsíc. Po cestě je ovšem potřeba překonat překážky v podobě meteoritů. Kromě toho lze ale v nekonečném vesmíru ulovit také selekci kosmetických výrobků Chanel.

  Po skončení hry vás stránka podle serveru Fashion Network přesměruje na skutečné produkty, které si můžete zakoupit. Hra je dostupná ve 30 státech světa do 1. ledna. Do té doby ji snadno otevřete pomocí QR kódu umístěného na webové stránce módní značky. Ponořit se tak při nakupování dárků můžete do retro herního designu za znění příjemné písně „Kelly Watch The Stars“ od kapely Air. Mezi nabízené produkty Chanel patří například lak na nehty, oční stíny nebo rtěnka.

  Podobný nápad pak letos dostala také módní značka Kenzo. Její mateřská společnost LVMH vytvořila video hru pod taktovkou japonského designera Nigo. Místo vesmíru se však podíváte do virtuálního futuristického města se stejným jménem, jako nese francouzská značka. Vybrat si můžete vlastní postavičku. S tou pak budete sbírat ikonky ve tvaru květin Boke, pro módní dům tak typických. Vyhýbat se ale budete muset překážkám, které lze obejít pomocí skrytých zkratek.

  Nejlepší gamer získá od značky Kenzo vstupenku na příští modní přehlídku, letenku i hotelový pokoj

  Nejlepší výkony pak Kenzo nenechá bez povšimnutí. Rozhodlo se totiž odměnit 36 nejlepších hráčů. Po ukončení video hry dne 31. prosince jim přislíbí jeden z blíže nedefinovaných produktů ze své kolekce. Nejlepší cena nicméně čeká na nejzkušenějšího hráče. Toho totiž módní dům pozve na představení své podzimní kolekce pro rok 2023/2024. Konat se má v Paříži už 20. ledna.

  Kromě exkluzivní pozvánky pak výherce obdrží rovněž letenku a předem zaplacený hotelový pokoj v hlavním městě módy. Dostat se na pozici nejlepšího hráče není ovšem jen tak. Hra se totiž podle serveru Hypebeast postupně ztěžuje, a je proto čím dál složitější se nastraženým překážkám vyhýbat. Video hru poprvé módní dům spustil 14. prosince.

  Zdroje: The Fashion Network, Hypebeast, Luxus Plus, Twitter, Instagram

  Značky Chanel a Kenzo zabrousily do světa videoher. Lákají zákazníky na luxusní výherní ceny

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.