Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Bronzering je oblíbenou technikou, která umí zlepšit mdlý odstín pleti a vytvořit zdravý a opálený vzhled. Aplikací teplé, lehce třpytivé barvy na místa, kam přirozeně svítí slunce, dosáhnete leskle snědého looku. Existují tři typy bronzerů: pudrový, krémový a tekutý. I když jinak, každý z nich dokáže vytvořit okouzlující efekt.

  Pudrový bronzer

  Foto: Alix Avien Paris

  Tento typ bronzerů rozdělujeme na matné a rozjasňující. Zde záleží čistě na vašich preferencích a odstínu pleti. Jestliže máte mastnou pleť a přejete si matný finish, doporučujeme značku Too Faced a jejich Chocolate Soleil Matte Bronzer. Pokud toužíte naopak po přirozeném lesku, sáhněte po jeho novějším sourozenci Chocolate Soleil Natural. Obsahuje přírodní kakaový prášek, který pečuje o pleť a díky němuž bronzer vydrží po celý den. Voní tak skvěle, jako vypadá! 

  Foto: Too Faced

  Prosluněnou zář na pleti zajistí i čtyři úchvatné odstíny Ambient Lighting Bronzer značky Hourglass. Vydrží po celý den a vytvoří neodolatelnou barvu pleti, kterou si zamilujete. Každou vrstvou je barva intenzivnější, proto začínejte s menší a s opatrností přidávejte další.

  Foto: Hourglass

  Krémový bronzer

  Krémovou texturu lze zapracovat prsty, ale i pomocí štětce. Nanesením nad prohlubeň lícní kosti a podél okraje vlasové linie dosáhnete bezchybného a přirozeného „sunkissed looku“. Nejlépe zapracujte ještě předtím, než použijete pudrové produkty. Ty totiž uzamknou krémové a pak už budete mít větší problém make-up upravit.

  Foto: Charlotte Tilbury

  Sníte o zdravém opálení, ale vaše pleť a sluníčko nejsou velcí přátelé? Chanel Healthy Bronzing Cream je gelově krémový bronzer s jemným sametovým finišem. Díky většímu obalu se snadno nabere štětcem a aplikuje. Dosáhnete přirozeně opáleného a matného vzhledu během pár minut!

  Foto: Chanel

  Lehký jako vzduch. Rihanna si dala záležet a vytvořila 7 odstínů, které sedí každému tónu pleti. Cheeks Out Freestyle je krémový bronzer, který přináší dlouhodobou výdrž a šťavnatý look. Pomocí jemného zkoseného štětce téže značky vytvoříte očekávaný teplý vzhled.

  Foto: Fenty Beauty

  Tekutý bronzer

  Oblíbeným produktem v beauty světě je tekutý bronzer, jež se používá na takzvaný ALL-OVER LOOK. Aplikujte na hřbet ruky a podle preferencí smíchejte s krémem a nebo naneste s bází pod make-up. Pokud chcete vytvořit krycí efekt, smíchejte s trochou foundation a naneste ho na pleť pomocí hustějšího štětce. Lehká krémovitá textura vytvoří opálený efekt s jemným tónováním a září, která přichází takzvaně zevnitř.

  Přirozený rozjasněný efekt umí dodat Armani Beauty Glow Liquid Bronzer. Jde o sérum, jež hladce splyne s pokožkou. Dodá chráněný, bronzový a projasněný vzhled. Použijte na celý obličej pro větší hřejivost nebo na cílená místa pro jemné tvarování.

  Foto: Armani Beauty

  Potřebujete pomocníka na cestování a aplikace musí být jednoduchá? Přibalte si do kabelky Charlotte Tilbury Hollywood Contour Wand v odstínu medium/dark. Snadno použitelný polštářkový aplikátor vám pomůže rovnoměrně bronzer nadávkovat. Poskytuje nemastný vysoký lesk. Geniální kousek na léto 2023.

  Foto: Charlotte Tilbury

  Zdroj: Youtube, Too Faced, Fenty Beauty, Armani Beauty, Hourglass, Charlotte Tilbury, Alix Avien Paris

  Foto:Chanel

  Změňte pobledlou tvář, přidejte jí život, přehlídka bronzerů začíná

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.

  Zájem o úzké džíny prudce narůstá. Čeká nás jejich opětovná nadvláda?

  Úzké džíny se staly jakýmsi kontroverzním kouskem, který buď milujete, nebo nenávidíte. Zdá se, že na delší dobu upadly v zapomnění. Nejnovější data a outfity současných módních ikon však předpovídají jejich možný návrat, který otřese základy každého šatníku.

  Proměňte své obroučky v módní doplněk. Trendy brýle roku 2024

  Brýle považujeme za módní doplněk už několik desítek let. Letos to ovšem platí dvojnásob. Důvodem je vliv celebrit, TikTok trend oslavující estetiku knihovnic, i bezprostřední výraznost obrouček. Na rozdíl od prstýnku nebo doplňku ve vlasech si totiž brýlí každý všimne téměř okamžitě. V roce 2024 do popředí vstoupily především modely připomínající uplynulá léta 20. století.