Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Léto se blíží ke konci a to přináší nejen potřebu obměnit šatník, ale také změnu parfému. Svěží vůně letních dnů se na chvíli odloží, je čas zamířit k parfémům, které lépe ladí s chladnějším počasím. Ty vás provedou bohatými dřevitými tóny, smyslnými kořenitými akordy a hlubokými složkami, které dokonale odrážejí atmosféru tohoto magického ročního období. Připravte se na parfémovou dobrodružnou cestu do podzimních vůní!

  YSL MYSLF

  Chcete vyjádřit svou pravou mužskou podstatu jedinečným způsobem? Pokud ano, parfémovaná voda pro muže Yves Saint Laurent MYSLF představuje moderní maskulinitu ve všech jejích rozměrech a emocích. Její složení úmyslně spojuje dřevité a květinové tóny, vytvářející kontrast mezi současností a tradičním šarmem. Na první nádech se okamžitě rozvine svěží a pulzující akord bergamotu. S postupem času se v srdci této vůně objeví pomerančový květ z Tuniska. Tyto květinové vjemy postupně přecházejí do smyslného a pečlivě strukturovaného dřevitého akordu, který je korunován indonéskou pačuli. Tuto vůni vřele doporučujeme také jako vhodný dárek, protože její kompozice je tak harmonická, že bude svěží a přitažlivá pro každého, komu ji darujete.

  Foto: Yves Saint Laurent

  Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum pour Homme

  Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum navazuje na svého předchůdce s ještě intenzivnější vonnou kompozicí. Je ještě víc svůdná – stejně jako ten, kdo si ji oblíbí. Lehce orientální aroma s kořeněným základem je vhodné pro muže, kteří rádi vystupují z davu. I když je parfém popisován jako vůně šampióna z boxerského ringu, my bychom ji spíše zařadili do skupiny parfémů, které se perfektně hodí na večer trávený v baru. Věřte, že celé okolí tento parfém nenechá chladnými.

  Foto: Jean Paul Gaultier

  Burberry Hero

  Již několik let je jedním z nejoblíbenějších podzimních a zimních parfémů typický Dior Fahrenheit. Nyní je čas ho vyměnit. Velmi podobné složení v sobě ukrývá parfém Burberry Hero. Základem je cedrové dřevo, v srdci se mísí kadidlo s jalovcem a nejvýraznější složkou je borovice s jehličím. Parfém je vhodný pro konzervativnější muže, kteří mají v oblibě klasiku, ale i pro ty, co rádi vyzkouší něco nového.

  Foto: Burberry

  Maison Crivelli INGREDIENTS 07/2012

  Parfém, který není žádným nováčkem. Vznikl při desátém výročí značky Ingredients v Pařížské ulici. Zakladatelé se spojili se značkou Maison Crivelli a vytvořili naprostý skvost, který jsme my sami vyzkoušeli. Jde o parfém, který je vhodný na podzim a zimu, většina majitelů od něj ale neopustí celý rok. Je to naprosto dokonalá vůně se sladkým a zároveň svěžím nádechem. Složení je tak specifické, že si ho jen těžko představíte. Poohlížíte-li se právě po dokonalém parfému, rozhodně navštivte tento butik a vůni vyzkoušejte.

  Foto: Ingredients

  Aurora Oud De Immortal

  Přesvědčte nejen sami sebe, ale také své okolí, že vaše energie nemá žádné hranice. Pokud jste zvyklí překračovat každodenní limity, novinka od značky Aurora vás zaujme. S jejím dřevitým základem s nádechem kůže a výrazným santalovým dřevem se postará o to, abyste nepocítili žádné překážky. Mějte na paměti, že toto dřevité aroma je opravdu intenzivní.

  Foto: Aurora Scents

  Změňte parfém se změnou počasí: Podzimní vůně pro muže

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.