Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  I když se na cestování každý rok těšíme, může se jednat o poměrně stresující událost. Na letišti hrozí, že budete při zjištění příliš těžkého zavazadla litovat přibalených šatů. Po nastoupení do letadla zase můžete s hrůzou zjistit, že se kvůli přílišnému světlu a hlasitým pasažérům vůbec nevyspíte. Zajistěte si proto letos na dovolené vytoužený klid a využijte některé z řady chytrých produktů.

  Není nad vytouženou pohodu. Vyspěte se po cestě jako v peřince

  Prvním nezbytným pomocníkem na cestách je zcela jistě sada, která vám zajistí po cestě v autobuse nebo letadle pohodlný a ničím nerušený spánek. Proti světlu, které často zůstává svítit i přes noc, pomůže měkoučká maska na oči. Pokud trpíte na chlad, oceníte zase teplou dečku s polštářkem. Luxusní sady nabízí třeba Versace nebo Ralph Lauren.

  Zdroj: Versace, Ralph Lauren

  Vyhněte se zmatenému panikaření. Organizace předchází nepříjemným situacím

  Proč jsou to vždy přesně ty chvíle, kdy konečně vše sbalíme a jsme připravení vyrazit, kdy si uvědomíme, že nám něco chybí? Nastává zmatené hledání a zbytečný chaos. Podobně nepříjemné situaci můžete poměrně snadno předejít pomocí jednoduchých organizérů. Existují už opravdu na cokoli, od věčně se zamotávajících šperků po nabíječky a další technologie.

  Zdroj: Away Travel, Daniel Wellington

  I maličkosti mohou zachránit vaši dovolenou. Buďte proto řádně připravení

  Následující pomocníci jsou opravdu drobní, jejich hodnota je ovšem nevyčíslitelná. Dokáží vás totiž zachránit nejen před stresem, ale také utrácením zbytečných výdajů. Přenosná a drobná váha na kufr se vejde do každé kabelky.

  I při odjezdu z dovolené si tak budete moct ověřit, zda jste nepřekročili stanovený limit. AirTag značky Apple zase přijde vhod při nemilém překvapení krádeže vašeho zavazadla. Nenápadně se pak dá schovat téměř kamkoli.

  Zdroj: Sencor, Apple

  Také na cestách si můžete dovolit luxus. Rozmazlete se přenosným kávovarem a žehličkou

  Chtít svůj obvyklý komfort i na cestách není nic špatného. Odměňte se proto produkty, které vám i po dlouhých hodinách cesty udělají radost. Chytrá termoska Espro zajistí kávu jako z french pressu snadno a téměř jako doma. Napařovací cestovní žehlička vám zase dovolí obléknout si své vysněné šaty hned první večer u moře.

  Zdroj: Espro, Steamery

  Péči o pleť nemusíte odkládat až na příjezd. Fresh pokožku zajistí maska na oči nebo masážní set

  Cestování do vysněné destinace také nemusí znamenat, že je na čase vaši pravidelnou skin care rutinu odložit stranou. Zachrání vás například lifting set značky Nuface. Kromě masážního mini přístroje na obličej i krk totiž nabízí také hydratační gel a rozjasňující krém. Unavené oči zase potěší hvězdná a doslova zářící maska na oči, proslulá mezi všemi beauty nadšenci, značky Peter Thomas Roth.

  Zdroj: Nuface, Peter Thomas Roth

  Zdroje: Condé Nast Traveller, Travel and Leisure

  Foto:Pexels

  Zjednodušte si letošní cestování. Pohodlí a bezstarostnost zařídí řada chytrých pomocníků

  Jak s mírou kombinovat klasické i netradiční potisky? Navrstvené grafické motivy se opět hlásí o slovo

  Říká se, že čeho je moc, toho je příliš. Ale letos to neplatí – samostatné grafické potisky jsou in, a vrstvení různých vzorů ještě více. Ať už milujete leopardí motivy, tradiční kostky nebo protichůdné pruhy, rok 2024 nezná hranic. Možná jde o maximální verzi hlasitého luxusu, možná o snahu vytvořit z outfitu vizuální zážitek díky extrémnímu kontrastu. Ať už je vaše vize jakákoliv, zde je návod, jak na to.

  Vysněné kousky najdete i v second handech. Naučte se nakupovat udržitelně jako profík

  Jedním z nejlehčích kroků, jak učinit svůj šatník více udržitelný, je nakupovat oblečení "z druhé ruky". Je jedno, jestli vás baví hledat luxusní kousky na on-line platformách, nebo se naopak s oblibou vydáváte do zapadlých vintage obchůdků. Pro to, abyste spolehlivě našli svůj vysněný kousek, je ovšem potřeba, abyste dodržovali několik důležitých pravidel.

  Sklízí módní dům Gucci falešné ovace? Kolekce Cruise 2025 vyvolává rozporuplnou debatu

  Minulý týden svět obletěla přehlídka Gucci Cruise 2025, pod taktovkou nového kreativního ředitele Sabato de Sarno. Ten nám ve své funkci představil již druhou fashion show. Odehrála se v Londýně, konkrétně v hotelu Savoy, kde pracoval samotný zakladatel domu Guccio Gucci jako portýr. Výběr místa měl tedy obrovský význam jak pro samotný módní dům, tak i pro Sabato de Sarno, který má na hlavní město Británie podobně silné vzpomínky. Stál ale výsledek opravdu za to? Nepřecenil kreativní ředitel své schopnosti?

  Ponořte se do luxusních bublinek. Objevte kořeny slavného prosecca

  Za jeden z nejluxusnějších gastronomických zážitků považujeme ochutnávku originálního prosecca. Výroba oblíbených bublinek se totiž řídí velice přísnými pravidly. Nejlepší lahve proto najdete v jejich domovině, takzvaných Prosecco Hills, nacházejících se v srdci italského regionu Benátsko.