Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Jedním z jednoduchých způsobů, jak pozvednout svůj outfit na další úroveň, jsou doplňky do vlasů. Není ovšem snadné najít ty správné pro váš styl i vlasy. Prozkoumali jsme proto současné trendy, které vám výběr zaručeně ulehčí. Vyzkoušet můžete originální verzi klasických mašlí, obří scrunchie, zábavné skřipce, jemné čelenky i v podstatě cokoli, co vám vlasy udrží pryč z obličeje.

  Mašlím se letos nevyhnete. Klasickou verzi předčí řada originálních variant

  Mašle jsou od začátku roku opravdu všude. Objevují se nejen přišité na šatech nebo uvázané kolem krku, ale také upevněné ve vlasech. Důkazem je nejnovější přehlídka módního domu Chanel. Doporučujeme proto tomuto doplňku dát šanci, pokud jste tak dosud neučinili. Černá klasická mašle bude slušet opravdu každému.

  Zdroj: Dior, Bardot Bow Gallery

  V případě, že se ale chcete od módního davu odlišit, doporučujeme jakoukoli originální verzi trendy doplňku. Oblíbili jsme si především její béžovou kašmírovou verzi nebo tu s výšivkami, připomínajícími blížící se jaro. Pokud je na vás velká mašle příliš výrazná, najdete i řadu drobných verzí, připnutých na gumičkách i pinetkách.

  Oversized scrunchie spojuje praktičnost i styl. Pohrajte si s materiálem i barvami

  Gumičky používají téměř všechny ženy. Není ovšem nic méně stylového, než když vám jejich barva neladí s outfitem. Ukažte, že si při vytváření svého outfitu dáváte záležet na opravdu každém detailu. Skvělý způsob, jak toho dosáhnout, jsou takzvané scrunchie, tedy velké a tlusté látkové gumičky.

  Zdroj: Arket, Versace

  Letos jsou v oblibě jejich ještě větší verze. Omotat je tak můžete kolem culíku hned několikrát. Zároveň vytvoří skvělý kontrast se zbytkem vašeho outfitu. Hrát si proto můžete nejen s jejich výraznými barvami, ale také materiálem. Luxusně bude vypadat například jemná verze módního domu Versace.

  Quiet luxury je letos out. Nebojte se extravagance v podobě nezvyklých skřipců

  Dalším doplňkem, který v nějaké velikosti vyzkoušela snad každá z nás, je skřipec. Letos se ovšem stává trendy ještě o něco víc. Vrací se totiž společně s nostalgií k 90. létům minulého století. Doporučujeme proto téměř jakoukoli jeho variantu. Luxusní verze najdete téměř u všech slavných značek.

  Zdroj: Coucou Suzette

  Zároveň ovšem na sociálních sítích čím dál častěji vidíme i o něco extravagantnější modely. Většinou se jedná o skřipce napodobující zvířata, ovoce, zeleninu, květiny i nadpřirozené bytosti. Vybere si tak opravdu každý. Pokud takový doplněk spojíte s jinak jednoduchým outfitem, zaručíte tím bezchybný look.

  Vneste do outfitů jemnost. Pomohou perličkové i třpytivé čelenky

  Plesová sezóna je v plném proudu. Proč jí tedy nevyužít a nevnést s ní spojované doplňky také do každodenních outfitů? Trend s názvem balletcore totiž do popředí vnesl nejen mašle, ale také roztomilé perličky a kamínky. Nejpůvabněji vypadají především v podobě jednoduché a jemné čelenky.

  Zdroj: Jennifer Behr, Erdem

  Přesto se jedná o doplňky, které stoprocentně přitáhnou pozornost. Skvěle se proto hodí k jinak monochromatickým nebo nevýrazným outfitům. Zkuste jimi doplnit jednoduché tričko a dobře padnoucí džíny nebo stylový rolák s maxi sukní.

  Odvážným se meze nekladou. Popadněte třeba… tužku?

  Na závěr nabízíme tak trochu vtipný, ale zároveň praktický tip. Na svázání vlasů totiž můžete využít téměř cokoli. Stylisté poslední přehlídky značky La Quan Smith například modelkám vytvořily bezchybné drdoly, připomínající zmíněná 90. léta 20. století. Pro jejich upevnění však použili pouze klasickou tužku.

  Zdroj: La Quan Smith

  Samozřejmě je možné, že vám pouhá psací potřeba vlasy neudrží. Pomoct si proto můžete i drobnými pinetkami, které se do vlasů krásně schovají. Zároveň jde ale o výzvu k větší kreativitě. Pohrát si totiž při stylizaci můžete nejen se samotným outfitem, ale i svými vlasy.

  Zdroje: Fashionista, Brunette From Wall Street, Tegen Accessories

  Zaostřete na vlasy. Pozornost přitáhnou mašle, výstřední skřipce i obří scrunchie

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.