Více

  Sledujte nás na Instagramu

  I když je sváteční období především o dodržování tradic, stejné pravidlo nemusí platit pro váš účes. Vyzkoušejte o Vánocích nový trendy styl, který vaše svátky ještě o něco více zpříjemní. Odměňte se například chic zkrácením po roce tak unavených vlasů. Objevit ale můžete i sleek drdol, čelenku jako z 60. let nebo stužky a elegantní sponky.

  Čím uhlazenější, tím elegantnější. Sepněte vlasy do upraveného drdolu nebo culíku

  I když se může uhlazený culík nebo drdol jevit jako poměrně jednoduchý účes, není tomu tak. Naopak, dosáhnout opravdu perfektního looku vyžaduje hodně úsilí. Právě o svátcích ovšem budete mít přesně ten extra čas, který na styling potřebujete. Na pomoc si přizvěte kvalitní gel na vlasy, vodu a úzký hřebínek. Je pak už jen na vás, jestli si vyberete drdol nebo rozpuštěný culík, jehož pramínky můžete také navlnit.

  Zdroj: Prada, Louis Vuitton

  Vraťte se do 60. let minulého století. Široká bavlněná čelenka se v módním světě opět těší velké oblibě

  Účes, který vynosíte i jindy než při slavnostní večeři, vytvoříte například pomocí trendy bavlněné čelenky. Její návrat nedávno potvrdila řada celebrit, například modelka Bella Hadid nebo zpěvačka Rosalia. Nejen, že čelenka vypadá stylově, hodí se také pro stažení vlasů z obličeje, například při svátečním vaření. Na rozdíl od první varianty pak na jednoduchý účes nevynaložíte zdaleka tak velké úsilí. Pohrát si navíc můžete i s barvami samotné čelenky.

  Kreativitě se meze nekladou. Na výběr máte z nespočtu sponek i skřipců

  Čím dál větší oblibě se v poslední době těší také různé sponky a skřipce. Právě Vánoce nabízejí skvělou příležitost, kdy je vyzkoušet. Často se totiž vyrábějí také v perlových nebo třpytivých variantách, které jsou pro svátky jako stvořené. Sepnout si můžete skřipcem všechny vlasy do vysokého drdolu, nebo jenom jejich vrchní část. Sponky se zase často nosí na bocích tak, aby byly co nejlépe vidět jak zepředu, tak ze strany.

  Inspirujte se letošními módními přehlídkami. Využijte stuhy nejen na dárky, vpleťte je i do svých vlasů

  Hned několik módních značek letos zapracovalo do svých kolekcí stylové stužky. Objevily se například v tvorbě Sandy Liang nebo Aniye Records. Spojené jsou totiž především s takzvaným coquette stylem. Nemusíte ovšem tento trend dodržovat, abyste nový účes vyzkoušeli. Vybrat si můžete jak drobné, tak větší stuhy. Vplést je můžete do copů, jednoduše je ale ovážete i kolem výše zmíněného uhlazeného drdolu nebo culíku.

  Zdroj: Mauliébris, Lelet

  Do nového roku vkročte s o něco lehčí hlavou. I na krátké účesy využijete nespočet doplňků

  Zaujaly vás výše zmíněné mašle, skřipce nebo ozdobné sponky, ale plánovali jste zvolit si letos na Vánoce trendy krátký účes? Nemusíte se bát, doplňky se najdou i pro vás. Poměrně trendy je především aplikace větších mašlí, které vytvoří spolu s krátkým sestřihem zajímavý kontrast. Takzvaný „bob“ pak rovněž nedávno proslavila řada celebrit, například modelka Hailey Bieber, herečka Jenna Ortega nebo Zendaya.

  Zdroj: Lelet

  Zdroje: L’Officiel, Byrdie, Instagram, YouTube

  Foto:Rhode

  Nebojte se o svátcích zariskovat. Odměňte své vlasy novým trendy účesem

  Módní novinky v kostce: Balmain chystá nový parfém, Dua Lipa zastupuje YSL a Paříž vítá týden módy

  Začínající týden odhalil další módní novinky. Evropská komise zakázala platformě Zalando používat zavádějící nálepky indikující udržitelnost. Balmain oznámil nový parfém a Yves Saint Laurent Beauty bude zastupovat zpěvačka Dua Lipa. Louis Vuitton zase svou letošní cruise kolekci uspořádá v Barceloně. Odstartoval také týden módy v Paříži.

  Zamiřte s radostí do knihovny. V módě je hot knihovnický look

  Inspirace knihovnami už nepramení pouze z knih plných drahocenných mouder. Pozornost se totiž nedávno přesunula na samotné knihovnice. Módní nadšenci si převzali jejich "klasický" look. Samozřejmě ho však upravili dle svých potřeb. Výsledkem se stál o něco více stylový, ale především hot look.

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.