Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  I když je sváteční období především o dodržování tradic, stejné pravidlo nemusí platit pro váš účes. Vyzkoušejte o Vánocích nový trendy styl, který vaše svátky ještě o něco více zpříjemní. Odměňte se například chic zkrácením po roce tak unavených vlasů. Objevit ale můžete i sleek drdol, čelenku jako z 60. let nebo stužky a elegantní sponky.

  Čím uhlazenější, tím elegantnější. Sepněte vlasy do upraveného drdolu nebo culíku

  I když se může uhlazený culík nebo drdol jevit jako poměrně jednoduchý účes, není tomu tak. Naopak, dosáhnout opravdu perfektního looku vyžaduje hodně úsilí. Právě o svátcích ovšem budete mít přesně ten extra čas, který na styling potřebujete. Na pomoc si přizvěte kvalitní gel na vlasy, vodu a úzký hřebínek. Je pak už jen na vás, jestli si vyberete drdol nebo rozpuštěný culík, jehož pramínky můžete také navlnit.

  Zdroj: Prada, Louis Vuitton

  Vraťte se do 60. let minulého století. Široká bavlněná čelenka se v módním světě opět těší velké oblibě

  Účes, který vynosíte i jindy než při slavnostní večeři, vytvoříte například pomocí trendy bavlněné čelenky. Její návrat nedávno potvrdila řada celebrit, například modelka Bella Hadid nebo zpěvačka Rosalia. Nejen, že čelenka vypadá stylově, hodí se také pro stažení vlasů z obličeje, například při svátečním vaření. Na rozdíl od první varianty pak na jednoduchý účes nevynaložíte zdaleka tak velké úsilí. Pohrát si navíc můžete i s barvami samotné čelenky.

  Kreativitě se meze nekladou. Na výběr máte z nespočtu sponek i skřipců

  Čím dál větší oblibě se v poslední době těší také různé sponky a skřipce. Právě Vánoce nabízejí skvělou příležitost, kdy je vyzkoušet. Často se totiž vyrábějí také v perlových nebo třpytivých variantách, které jsou pro svátky jako stvořené. Sepnout si můžete skřipcem všechny vlasy do vysokého drdolu, nebo jenom jejich vrchní část. Sponky se zase často nosí na bocích tak, aby byly co nejlépe vidět jak zepředu, tak ze strany.

  Inspirujte se letošními módními přehlídkami. Využijte stuhy nejen na dárky, vpleťte je i do svých vlasů

  Hned několik módních značek letos zapracovalo do svých kolekcí stylové stužky. Objevily se například v tvorbě Sandy Liang nebo Aniye Records. Spojené jsou totiž především s takzvaným coquette stylem. Nemusíte ovšem tento trend dodržovat, abyste nový účes vyzkoušeli. Vybrat si můžete jak drobné, tak větší stuhy. Vplést je můžete do copů, jednoduše je ale ovážete i kolem výše zmíněného uhlazeného drdolu nebo culíku.

  Zdroj: Mauliébris, Lelet

  Do nového roku vkročte s o něco lehčí hlavou. I na krátké účesy využijete nespočet doplňků

  Zaujaly vás výše zmíněné mašle, skřipce nebo ozdobné sponky, ale plánovali jste zvolit si letos na Vánoce trendy krátký účes? Nemusíte se bát, doplňky se najdou i pro vás. Poměrně trendy je především aplikace větších mašlí, které vytvoří spolu s krátkým sestřihem zajímavý kontrast. Takzvaný „bob“ pak rovněž nedávno proslavila řada celebrit, například modelka Hailey Bieber, herečka Jenna Ortega nebo Zendaya.

  Zdroj: Lelet

  Zdroje: L’Officiel, Byrdie, Instagram, YouTube

  Foto:Rhode

  Nebojte se o svátcích zariskovat. Odměňte své vlasy novým trendy účesem

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.