Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Šmrnc vašemu stylu a outfitu dodávají barevné detaily. Nápaditým módním doplňkem umí být i Ploom.

  Přístroj na zahřívaný tabák jako hřejivý módní doplněk

  Móda rozhodně není výhradně doménou oblékání, ostatně módní trendy se už odpradávna otiskují i do doplňků a předmětů denní potřeby. A umění sladit celkový outfit s jednotlivými doplňky bylo vždy znakem vytříbeného vkusu.

  Šmrnc vašemu stylu totiž dodávají především barevné detaily – ať už se jedná o šátek, šperk, brýle nebo kabelku. A protože fantazii se meze nekladou a originalita nikdy z módy nevyjde, může se nepřehlédnutelným módním doplňkem stát i zdánlivě tak obyčejná a všední „věc“, jakou je váš oblíbený přístroj na zahřívaný tabák.

  JTI International

  Takový přístroj na zahřívaný tabák – obzvláště pokud se jmenuje Ploom X – totiž nemusí být zdaleka jen pouhým předmětem ve vaší kapse nebo tašce, ale dokáže udělat spoustu parády i jako osobitá součást vašeho outfitu. Třeba díky vyměnitelným předním panelům či elegantním barevným pouzdrům a obalům.

  Ploom design v sobě totiž spojuje dva klíčové elementy módního světa: přirozeně snoubí nadčasovou eleganci se smyslem pro detail. Jeho precizní technologie a promyšlená konstrukce odkazují k tradici a klasice, zatímco dynamicky odvážné a nápadité doplňky a příslušenství nabízejí spoustu prostoru pro otisk vaší vlastní individuality.

  Oblékněte svůj Ploom do trendy barev

  A jaké barvy aktuálně vládnou? Na jedné straně se nesou v duchu klasické uhlazenosti, kde najdou své místo zemité odstíny jako kaštanová, béžová či khaki.

  V kurzu jsou také metalické a neonové odstíny – zejména stříbrná, zlatá, oranžová či zelená. Vsadit tak můžete třeba na oranžový panel barvy Mango Sorbet, nebo se nechat uhranout zelenkavou Amazon Green.

  JTI International

  Ti, co však chtějí více vyniknout, sahají po odvážnějších barvách, jako jsou především růžová a nepřehlédnutelná červeň. Právě růžová a červená jsou jednoznačně šlágrem nejen posledních dní. Ti nejodvážnější se do nich mohou obléknout od hlavy k patě, ale mnohdy bude stačit pár výraznějších doplňků – a je jen na vás, zda to bude rtěnka, kabelka nebo boty. Pokud s sebou ovšem všude nosíte svůj oblíbený Ploom X, pak byste mu alespoň občas mohli dopřát přední panel v nepřehlédnutelné barvě s hřejivým názvem Lava Red.

  JTI International

  Díky vyměnitelným magnetickým předním panelům totiž přístroje Ploom nevyjdou z módy a umějí se naladit a přizpůsobit náladě, módě i ročnímu období. S aktuálními módními trendy lze ovšem snadno sladit i kryty zadní – třeba elegantní kožený zadní kryt ve variantě Brown.

  Anebo půjdete cestou černo-bílé klasiky? I takový může váš Ploom být. Vždy elegantní, a přitom eXtravagantní a jedinečný. Zkrátka vkusný!

  Zdroj: Komerční sdělení JTI International

  Vyměnitelný panel Ploom X jako módní doplněk? Slaďte si ho barvami, které právě frčí!

  Sklízí módní dům Gucci falešné ovace? Kolekce Cruise 2025 vyvolává rozporuplnou debatu

  Minulý týden svět obletěla přehlídka Gucci Cruise 2025, pod taktovkou nového kreativního ředitele Sabato de Sarno. Ten nám ve své funkci představil již druhou fashion show. Odehrála se v Londýně, konkrétně v hotelu Savoy, kde pracoval samotný zakladatel domu Guccio Gucci jako portýr. Výběr místa měl tedy obrovský význam jak pro samotný módní dům, tak i pro Sabato de Sarno, který má na hlavní město Británie podobně silné vzpomínky. Stál ale výsledek opravdu za to? Nepřecenil kreativní ředitel své schopnosti?

  Ponořte se do luxusních bublinek. Objevte kořeny slavného prosecca

  Za jeden z nejluxusnějších gastronomických zážitků považujeme ochutnávku originálního prosecca. Výroba oblíbených bublinek se totiž řídí velice přísnými pravidly. Nejlepší lahve proto najdete v jejich domovině, takzvaných Prosecco Hills, nacházejících se v srdci italského regionu Benátsko.

  Pod vlivem alternativní módy. Léto jako z kultovního seriálu Sex Education

  Co to vlastně alternativní móda znamená? Jde o módní poselství, které ani z daleka nepodléhá aktuálním trendům. Je to kreativní výraz, vybočující z mainstreamových a konvenčních kreací, přičemž často čerpá z minulosti či nejrůznějších subkultur. Nejzářnějším příkladem je punkový odkaz Vivienne Westwood, nově se sem masově začleňují upcycled kousky, téměř cokoliv háčkovaného, ale i takzvaný goblincore.

  Kolik vody oblékáme? V oblečení se budeme topit, dokud neskončíme na suchu

  Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik vody oblékáte? Vlastně v oblečení doslova plaveme, a to možná více doslova, než by vás zprvu napadlo. Voda je zásadní pro všechny formy života na Zemi. Módní průmysl je bohužel obrovským spotřebitelem a znečišťovatelem vodních toků. Největší značky toho přitom většinou v oblasti hospodaření s vodou dělají nejméně.