Více

  Sledujte nás na Instagramu

  V horku se může zdát, že udržovat během dne na tváři produkty péče o pleť a make-up se stává novou olympijskou disciplínou. Proto je léto ideálním obdobím, kdy se zaměřit na samotnou péči o pokožku, aby její přirozenost mohla vyniknout v záři slunečních paprsků. Pojďte se s námi podívat, jak vybrat ty správné produkty pro nejteplejší dny v roce, pro krásnou a nezatíženou pleť.

  Šťavnatá séra

  Důležitým faktorem pro přirozeně zdravou a rozjasněnou pleť je samotná péče. Ta je více než klíčová. Pro léto jsou obzvláště vhodná gelová séra s hydratačními složkami, která nejsou zbytečně těžká a mastná. Skvělou volbou je Peptide Glazing Fluid od Rhode Skin s peptidy, niacinamidem a kyselinou hyaluronovou nebo hybridní Futuredew od Glossier s jojobovým a šípkovým olejem.

  Zdroje: rhode, Glossier

  Tónovací pomocníci dva v jednom

  Vysoce krycí make-up dokáže v létě pěkně potrápit, proto zvolte raději tónovací péči. Zakryje všechno potřebné a navíc často obsahuje aktivní a prospěšné složky, jako je skvalan nebo kyselina hyaluronová. Třešničkou na dortu je ochranný faktor, který má Ilia Beauty Super Serum Skin Tint. Za pozornost stojí mimo jiné i Eaze Drop od Fenty Beauty.

  Zdroj: Ilia Beauty, Fenty Beauty

  Kapky nad zlato

  Zkuste tentokrát vyměnit pudrový rozjasňovač za kapky tekutého zlata. Díky The Impossible Glow Bronze od britské organické značky Pai získáte ten posvátný jedinečný dovolenkový vzhled bez nutnosti oprašovat svůj pas. Look à la minimálně dva týdny u moře dosáhnete také s Versed Mood Lighting Luminizing Glow s antioxidačním ostružinovým extraktem, který stačí smíchat s hydratačním nebo BB krémem.

  Zdroj: Pai Skincare, Versed

  Olej na rty pro dokonalou výživu

  Rok 2023 byl na TikToku vyhlášen za rok rtů. Nalaďte se proto na tuto vlnu plnosti a hydratace s oleji obsahujícími pigment, které spolehlivě nahradí rtěnku. Virálním se stal Lip Comfort Oil od Clarins, ale dobrým přítelem bude i Tinted Lip Oil od francouzské značky přírodní kosmetiky Typology.

  Zdroj: Clarins, Typology.

  Červenejte se hrdostí, ať jste kdekoli

  Ke sluncem políbenému vzhledu rozhodně patří červená líčka. Ty nejkrásnější budete mít díky Lip + Cheek od Milk Makeup. Produktem do koče i vozu je také tvářenka a barva na rty rms beauty Lip2Cheek. Jejich přidaným bonusem je univerzálnost, díky které jsou tyto produkty ideální na cesty.

  Zdroj: Milk Makeup, rms beauty

  Zdroje: Rhode, Glossier, Ilia Beauty, Fenty Beauty, Pai Skincare, Versed, Clarins, Typology., Milk Makeup, rms beauty, Business of Fashion

  Foto:Pexels

  Všechno je to o pleti: lehké letní produkty pro zářivý vzhled

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.

  Zájem o úzké džíny prudce narůstá. Čeká nás jejich opětovná nadvláda?

  Úzké džíny se staly jakýmsi kontroverzním kouskem, který buď milujete, nebo nenávidíte. Zdá se, že na delší dobu upadly v zapomnění. Nejnovější data a outfity současných módních ikon však předpovídají jejich možný návrat, který otřese základy každého šatníku.

  Proměňte své obroučky v módní doplněk. Trendy brýle roku 2024

  Brýle považujeme za módní doplněk už několik desítek let. Letos to ovšem platí dvojnásob. Důvodem je vliv celebrit, TikTok trend oslavující estetiku knihovnic, i bezprostřední výraznost obrouček. Na rozdíl od prstýnku nebo doplňku ve vlasech si totiž brýlí každý všimne téměř okamžitě. V roce 2024 do popředí vstoupily především modely připomínající uplynulá léta 20. století.