More

  V horku se může zdát, že udržovat během dne na tváři produkty péče o pleť a make-up se stává novou olympijskou disciplínou. Proto je léto ideálním obdobím, kdy se zaměřit na samotnou péči o pokožku, aby její přirozenost mohla vyniknout v záři slunečních paprsků. Pojďte se s námi podívat, jak vybrat ty správné produkty pro nejteplejší dny v roce, pro krásnou a nezatíženou pleť.

  Šťavnatá séra

  Důležitým faktorem pro přirozeně zdravou a rozjasněnou pleť je samotná péče. Ta je více než klíčová. Pro léto jsou obzvláště vhodná gelová séra s hydratačními složkami, která nejsou zbytečně těžká a mastná. Skvělou volbou je Peptide Glazing Fluid od Rhode Skin s peptidy, niacinamidem a kyselinou hyaluronovou nebo hybridní Futuredew od Glossier s jojobovým a šípkovým olejem.

  Zdroje: rhode, Glossier

  Tónovací pomocníci dva v jednom

  Vysoce krycí make-up dokáže v létě pěkně potrápit, proto zvolte raději tónovací péči. Zakryje všechno potřebné a navíc často obsahuje aktivní a prospěšné složky, jako je skvalan nebo kyselina hyaluronová. Třešničkou na dortu je ochranný faktor, který má Ilia Beauty Super Serum Skin Tint. Za pozornost stojí mimo jiné i Eaze Drop od Fenty Beauty.

  Zdroj: Ilia Beauty, Fenty Beauty

  Kapky nad zlato

  Zkuste tentokrát vyměnit pudrový rozjasňovač za kapky tekutého zlata. Díky The Impossible Glow Bronze od britské organické značky Pai získáte ten posvátný jedinečný dovolenkový vzhled bez nutnosti oprašovat svůj pas. Look à la minimálně dva týdny u moře dosáhnete také s Versed Mood Lighting Luminizing Glow s antioxidačním ostružinovým extraktem, který stačí smíchat s hydratačním nebo BB krémem.

  Zdroj: Pai Skincare, Versed

  Olej na rty pro dokonalou výživu

  Rok 2023 byl na TikToku vyhlášen za rok rtů. Nalaďte se proto na tuto vlnu plnosti a hydratace s oleji obsahujícími pigment, které spolehlivě nahradí rtěnku. Virálním se stal Lip Comfort Oil od Clarins, ale dobrým přítelem bude i Tinted Lip Oil od francouzské značky přírodní kosmetiky Typology.

  Zdroj: Clarins, Typology.

  Červenejte se hrdostí, ať jste kdekoli

  Ke sluncem políbenému vzhledu rozhodně patří červená líčka. Ty nejkrásnější budete mít díky Lip + Cheek od Milk Makeup. Produktem do koče i vozu je také tvářenka a barva na rty rms beauty Lip2Cheek. Jejich přidaným bonusem je univerzálnost, díky které jsou tyto produkty ideální na cesty.

  Zdroj: Milk Makeup, rms beauty

  Zdroje: Rhode, Glossier, Ilia Beauty, Fenty Beauty, Pai Skincare, Versed, Clarins, Typology., Milk Makeup, rms beauty, Business of Fashion

  Foto:Pexels

  Všechno je to o pleti: lehké letní produkty pro zářivý vzhled

  Módní novinky v kostce: Loewe má novou ambasadorku, Chanel vydal luxusní rtěnky a Bulgari odhalil kabelku Roma

  Konec týdne přináší novinky ze světa módy. Společnost Loewe zveřejnila jméno nejnovější ambasadorky. Stane se jí čínská herečka a zpěvačka Yang Mi. Chanel zase ohromil své fanoušky novou řadou luxusních rtěnek. Bulgari pro změnu oslavuje vydání nového modelku kabelky s názvem Roma. Barcelonský týden svatební módy pak odhalil první část nadcházející kampaně.

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.