Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Ve středu večer uspořádala značka Victoria’s Secret party, která měla uvítat její novou éru. Představila svou obnovenou přehlídku. Tu ale prozatím vydá koncem září jako dokument, a to pod názvem The Tour. Známá společnost se tím snaží napravit své přešlapy z minulosti.

  Známá značka spodního prádla Victoria’s Secret se vrací do módního světa. Tentokrát mu ovšem hodlá ukázat, že prošla zásadní změnou. Poslední přehlídku svých „andílků“ totiž uspořádala v roce 2018. Od té doby ovšem čelila kritice kvůli tomu, jakým způsobem propagovala vzhled „dokonalé ženy“. Do svých kampaní totiž zařazovala pouze modelky odpovídající stereotypním představám krásy.

  K pádu slavné společnosti přispěla také tehdejší medializace #MeToo. Kritika proto vedení Victoria’s Secret způsobila obrovské ztráty. Firma se proto rozhodla podobu značky zásadně změnit. Přeměnu pak světu odhalila středeční party uspořádaná v Manhattan Center. Představila totiž také její nejnovější přehlídku, která je prozatím k vidění ve speciálním dokumentu s názvem The Tour. Dostupný bude na Amazon Prime od 26. září.

  Jeho cílem je představit „novou generaci tvůrkyň“ ze čtyř různých měst, a to Lagosu, Londýna, Bogoty a Tokia. Jedná se o dokumentaci 20 žen, tedy pěti zástupkyň každého města. Jedna z nich je vždy návrhářka, druhá zase režisérka. Mezi další zastoupené profese patří malířky, básnířky nebo hudebnice. „Nezapomněli jsme naši minulost, ale mluvíme o přítomnosti, ve které máme jiný příběh,“ vzkázal pak kreativní ředitel značky Raul Martinez.

  Victoria’s Secret ztrácí přehled v tom, co chce světu říct, míní kritici

  Cílem Victoria’s Secret je tedy ukázat, že rozumí současnému chápání ženské krásy a ideálu. Snaží se tedy zároveň odrážet různorodost. Značka proto do svých řad přijala modelky různé barvy pleti, plus size modelky nebo trans ženy. Kritické hlasy ovšem poukazují na to, že je nová message společnosti poněkud chaotická. Ve své snaze napravit si svou pověst totiž ztratila přehled o tom, co chce vlastně říct.

  Vysloužilí andílci a supermodelky přítomné na středeční party ovšem proměnu Victoria’s Secret prozatím chválí. Zúčastnila se jí například Gigi Hadid, Naomi Campbell, Taylor Hill, Lily Aldridge nebo Candice Swanepoel. „Byl čas, kdy značka lidem říkala, jak mají ženy vypadat. Myslím ale, že nyní se snaží oslavovat to, že každý může být, kým chce,“ okomentovala například velkou událost Priyanka Chopra.

  Zdroje: WWD, New York Times, Today, YouTube, Instagram

  Victoria’s Secret vstupuje do nové éry. Snaží se napravit chyby minulosti

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.