More

  Kolekce resort 2024 Victorie Beckham využívá především maskulinní siluety typické pro 90. léta. Oversized saka, široké kalhoty nebo asymetrické šaty mají připomínat hrdinky z tehdejších filmů, jako je Základní instinkt nebo Taxikář. Zároveň se jedná o prvky připomínající návrhářčino dětství.

  Do své nejnovější kolekce nechala Victoria Beckham vepsat svůj rukopis. Vytvořila proto elegantní a jednoduché návrhy, které v sobě ovšem skrývají i drobné odlišnosti. Když se divák na jednotlivé kousky zadívá pozorněji, všimne si drobných zajímavých detailů. Smaragdově zelený top má například jeden rukáv rovný, zatímco druhý využívá geometrických struktur. Nohavice širokých kalhot je zase o něco delší než ta druhá.

  „Pokud se soustředíte na samotné vyhotovení looků a na jejich detaily, všimnete si, že jsou ve skutečnosti poměrně složité,“ vysvětlila návrhářka. V kolekci resort pro rok 2024 pak svůj ikonický styl využila pro vyobrazení outfitů inspirovaných 90. léty minulého století. Podle Beckham mají totiž volně připomínat hrdinky z tehdejších, dnes již klasických, filmů jako Taxikář nebo Základní instinkt. Jejich hlavní ženské postavy byly totiž zároveň elegantní i silné.

  Mezi dominantní kousky kolekce proto patří například oversized manžety, kabáty, bombery, košile nebo saka, ale také široké dlouhé „pánské“ kalhoty. Modelky ukázaly také jemné asymetrické šaty nebo džínové overaly. Jednotlivé outfity pak doplňují výrazné pásky, brýle ve stylu „pilotek“ nebo velké prostorné tašky. Mezi hlavní prvky se řadí také různé variace svetrů s delšími rukávy a vysokými límci.

  V nejnovější kolekci vzpomíná Beckham i na své dětství. Připomíná jí ho i oversized kožich

  Některé návrhy zároveň kromě 90. let evokují také návrhářčino dětství. Mezi takové kousky patří například velký kožešinový kabát. „Existují fotky z nějaké svatby, které jsem se v 80. letech zúčastnila se svou sestrou. Stojíme na nich vedle sebe v kožiších z králíka. Přijde mi to tak nostalgické,“ popsala Beckham. „Snažím se vždy navrhovat to, co bych chtěla sama v daném období nosit,“ vysvětlila dále.

  Další kolekci určenou pro jaro 2024 pak Beckham představí v Paříži dne 29. září. Do té doby se bude soustředit rovněž na beauty část svého byznysu. „Krása je sektor našeho podnikání, který se začíná velice rychle rozrůstat,“ doplnila návrhářka. Dodala rovněž, že se proto v současnosti stejnou míru soustředí na kosmetiku i módu. Svoji make-up a skincare řadu přitom poprvé uvedla v říjnu roku 2019.

  Zdroj: WWD, Kendam, Fashion Network, YouTube, Instagram

  Victoria Beckham vložila do kolekce resort 2024 vzpomínky na dětství i hrdinky z 90. let

  Módní novinky v kostce: Loewe má novou ambasadorku, Chanel vydal luxusní rtěnky a Bulgari odhalil kabelku Roma

  Konec týdne přináší novinky ze světa módy. Společnost Loewe zveřejnila jméno nejnovější ambasadorky. Stane se jí čínská herečka a zpěvačka Yang Mi. Chanel zase ohromil své fanoušky novou řadou luxusních rtěnek. Bulgari pro změnu oslavuje vydání nového modelku kabelky s názvem Roma. Barcelonský týden svatební módy pak odhalil první část nadcházející kampaně.

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.