Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Kolekce resort 2024 Victorie Beckham využívá především maskulinní siluety typické pro 90. léta. Oversized saka, široké kalhoty nebo asymetrické šaty mají připomínat hrdinky z tehdejších filmů, jako je Základní instinkt nebo Taxikář. Zároveň se jedná o prvky připomínající návrhářčino dětství.

  Do své nejnovější kolekce nechala Victoria Beckham vepsat svůj rukopis. Vytvořila proto elegantní a jednoduché návrhy, které v sobě ovšem skrývají i drobné odlišnosti. Když se divák na jednotlivé kousky zadívá pozorněji, všimne si drobných zajímavých detailů. Smaragdově zelený top má například jeden rukáv rovný, zatímco druhý využívá geometrických struktur. Nohavice širokých kalhot je zase o něco delší než ta druhá.

  „Pokud se soustředíte na samotné vyhotovení looků a na jejich detaily, všimnete si, že jsou ve skutečnosti poměrně složité,“ vysvětlila návrhářka. V kolekci resort pro rok 2024 pak svůj ikonický styl využila pro vyobrazení outfitů inspirovaných 90. léty minulého století. Podle Beckham mají totiž volně připomínat hrdinky z tehdejších, dnes již klasických, filmů jako Taxikář nebo Základní instinkt. Jejich hlavní ženské postavy byly totiž zároveň elegantní i silné.

  Mezi dominantní kousky kolekce proto patří například oversized manžety, kabáty, bombery, košile nebo saka, ale také široké dlouhé „pánské“ kalhoty. Modelky ukázaly také jemné asymetrické šaty nebo džínové overaly. Jednotlivé outfity pak doplňují výrazné pásky, brýle ve stylu „pilotek“ nebo velké prostorné tašky. Mezi hlavní prvky se řadí také různé variace svetrů s delšími rukávy a vysokými límci.

  V nejnovější kolekci vzpomíná Beckham i na své dětství. Připomíná jí ho i oversized kožich

  Některé návrhy zároveň kromě 90. let evokují také návrhářčino dětství. Mezi takové kousky patří například velký kožešinový kabát. „Existují fotky z nějaké svatby, které jsem se v 80. letech zúčastnila se svou sestrou. Stojíme na nich vedle sebe v kožiších z králíka. Přijde mi to tak nostalgické,“ popsala Beckham. „Snažím se vždy navrhovat to, co bych chtěla sama v daném období nosit,“ vysvětlila dále.

  Další kolekci určenou pro jaro 2024 pak Beckham představí v Paříži dne 29. září. Do té doby se bude soustředit rovněž na beauty část svého byznysu. „Krása je sektor našeho podnikání, který se začíná velice rychle rozrůstat,“ doplnila návrhářka. Dodala rovněž, že se proto v současnosti stejnou míru soustředí na kosmetiku i módu. Svoji make-up a skincare řadu přitom poprvé uvedla v říjnu roku 2019.

  Zdroj: WWD, Kendam, Fashion Network, YouTube, Instagram

  Victoria Beckham vložila do kolekce resort 2024 vzpomínky na dětství i hrdinky z 90. let

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.