More

  Díky bohu! Doba konzervativních názorů je pasé. Streetstyle není pouze pro mladé fashionlovery, ale klidně i pro dědečky. Pořekadlo, že věk je jen číslo, nám potvrdil německý pětadvacetiletý fotograf, jehož vášní je nejen focení, ale i oblékání svého dědečka. Na TikToku společně prorazili s třemi miliony sledujícími. Bez ohledu na negativní kritiku nám ukazují, jaké trendy kousky právě letí. Staňte se členem Diefenbach týmu a inspirujte se u přední TikTokové hvězdy!

  Big Red Boots

  Video, které válcovalo snad každou for you page. Doslova obří gumové „holinky“ v červené barvě. MSCHF boots jste v poslední době mohli zaregistrovat opravdu všude. Vynesl je snad každý americký rapper a na evropských týdnech módy se to jimi jen hemžilo. S dostupností a cenou je to bohužel horší. Díky resellerům a velké žádanosti se cena bot z původních 350 dolarů zvedá i na čtyřciferné ceny. Co na ně říkáte?

  #GRWM

  Hastag, který zná každý běžný uživatel TikToku. Heslo #GRWM znamená zkratku z angličtiny – Get Ready With Me. Doslova vám říká: „Připravte se se mnou!“ Videa s tímto tagem vás mají inspirovat, jak se obléci na jakoukoliv příležitost. Přes ležérní outfit na kávu po outfit na business meeting.

  Dior Fashion Show

  Stylového dědečka si na přehlídku pozval dokonce i Dior. Obdivovat můžete nejen outfity, ale i s jakou pompou dědeček s vnukem na přehlídku dorazili. Fotili se mezi řadou celebrit i návrhářů, jako je například Olivier Rousteing.

  @jaadiee

  Anzeige| Amazing experience ❤️❤️❤️ @Dior Men Winter 2023 show in Paris 🥐⭐️ #dior #diorwinter23 #parisfashionweek #pfw #fashion #style #outfit

  ♬ original sound – sped up sounds

  How to style?

  Naše další oblíbená videa nesou již zmíněný název, a to: How to style…? V editech se můžete inspirovat jak kombinovat jednotlivé odstíny barev dohromady. Někdy přijde na pomoc i babička. Videa jsou opravdu zábavná. Streetstylová móda sluší úplně všem, bez ohledu na věk, váhu ani genderovou identitu.

  U kabelek se děda drží především tria značek Dior, Prada a Balenciaga. V následujícícm videu je kombinuje přímo učebnicově.

  Bez stylových tenisek se neobejdete

  Asi je vám jasné, že v tomto článku nebudeme zmiňovat decentní a střídmé tenisky. Naopak se s námi podívejte na nejoblíbenější kolaborace streetových tenisek, v šatníku by vám alespoň jedny neměly chybět. Protože modrá je zkrátka dobrá, favority se pro nás staly tenisky Versace Odyssea a Adidas X Kerwin Frost YTI Microbounce. Obě dvě varianty působí futuristicky, ale zároveň s nádechem lehkého vracejícího retro vlivu. Pokud se tedy ptáte, s jakými streetovými kousky z dnešního článku začít, nemusíte se bát těchto.

  Versace Odyssea v modré barvě jsou dostupné jak v buticích, tak i na online storu.

  Foto: Versace

  Tyto střelené Adidas krásky nejlépe seženete v pražském butiku Footshop. Momentálně cena vychází na 7 tisíc korun.

  Foto: Adidas

  Zdroj: TikTok

  Věk je jenom číslo! Streetstylové okénko s Jannikem Diefenbach

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  Vyvážené tělo, duše a mysl. Jak vypadají ty nejvyhlášenější ájurvédské pobyty?

  Inspirace ájurvédou a uplatňování jejích principů v každodenním životě je u nás stále častější. Pro mnohé se tato starobylá indická medicína stává formou relaxace, regenerace nebo návratu k sobě samému při uspěchaném a rychlém životním stylu. Po celém světě existuje mnoho lokalit, kde se harmonie těla, mysli a duše stává nejvyšší prioritou. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá v nejlepších ájurvédských destinacích.

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J'Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.