Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Díky bohu! Doba konzervativních názorů je pasé. Streetstyle není pouze pro mladé fashionlovery, ale klidně i pro dědečky. Pořekadlo, že věk je jen číslo, nám potvrdil německý pětadvacetiletý fotograf, jehož vášní je nejen focení, ale i oblékání svého dědečka. Na TikToku společně prorazili s třemi miliony sledujícími. Bez ohledu na negativní kritiku nám ukazují, jaké trendy kousky právě letí. Staňte se členem Diefenbach týmu a inspirujte se u přední TikTokové hvězdy!

  Big Red Boots

  Video, které válcovalo snad každou for you page. Doslova obří gumové „holinky“ v červené barvě. MSCHF boots jste v poslední době mohli zaregistrovat opravdu všude. Vynesl je snad každý americký rapper a na evropských týdnech módy se to jimi jen hemžilo. S dostupností a cenou je to bohužel horší. Díky resellerům a velké žádanosti se cena bot z původních 350 dolarů zvedá i na čtyřciferné ceny. Co na ně říkáte?

  #GRWM

  Hastag, který zná každý běžný uživatel TikToku. Heslo #GRWM znamená zkratku z angličtiny – Get Ready With Me. Doslova vám říká: „Připravte se se mnou!“ Videa s tímto tagem vás mají inspirovat, jak se obléci na jakoukoliv příležitost. Přes ležérní outfit na kávu po outfit na business meeting.

  Dior Fashion Show

  Stylového dědečka si na přehlídku pozval dokonce i Dior. Obdivovat můžete nejen outfity, ale i s jakou pompou dědeček s vnukem na přehlídku dorazili. Fotili se mezi řadou celebrit i návrhářů, jako je například Olivier Rousteing.

  @jaadiee

  Anzeige| Amazing experience ❤️❤️❤️ @Dior Men Winter 2023 show in Paris 🥐⭐️ #dior #diorwinter23 #parisfashionweek #pfw #fashion #style #outfit

  ♬ original sound – sped up sounds

  How to style?

  Naše další oblíbená videa nesou již zmíněný název, a to: How to style…? V editech se můžete inspirovat jak kombinovat jednotlivé odstíny barev dohromady. Někdy přijde na pomoc i babička. Videa jsou opravdu zábavná. Streetstylová móda sluší úplně všem, bez ohledu na věk, váhu ani genderovou identitu.

  @jaadiee

  How to style: Blue 💙🥶 #gramps #howtostyle #blue #fashion #streetwear #outfit #style #sneaker

  ♬ original sound – Jaadiee

  U kabelek se děda drží především tria značek Dior, Prada a Balenciaga. V následujícícm videu je kombinuje přímo učebnicově.

  Bez stylových tenisek se neobejdete

  Asi je vám jasné, že v tomto článku nebudeme zmiňovat decentní a střídmé tenisky. Naopak se s námi podívejte na nejoblíbenější kolaborace streetových tenisek, v šatníku by vám alespoň jedny neměly chybět. Protože modrá je zkrátka dobrá, favority se pro nás staly tenisky Versace Odyssea a Adidas X Kerwin Frost YTI Microbounce. Obě dvě varianty působí futuristicky, ale zároveň s nádechem lehkého vracejícího retro vlivu. Pokud se tedy ptáte, s jakými streetovými kousky z dnešního článku začít, nemusíte se bát těchto.

  Versace Odyssea v modré barvě jsou dostupné jak v buticích, tak i na online storu.

  Foto: Versace

  Tyto střelené Adidas krásky nejlépe seženete v pražském butiku Footshop. Momentálně cena vychází na 7 tisíc korun.

  Foto: Adidas

  Zdroj: TikTok

  Věk je jenom číslo! Streetstylové okénko s Jannikem Diefenbach

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.