Díky bohu! Doba konzervativních názorů je pasé. Streetstyle není pouze pro mladé fashionlovery, ale klidně i pro dědečky. Pořekadlo, že věk je jen číslo, nám potvrdil německý pětadvacetiletý fotograf, jehož vášní je nejen focení, ale i oblékání svého dědečka. Na TikToku společně prorazili s třemi miliony sledujícími. Bez ohledu na negativní kritiku nám ukazují, jaké trendy kousky právě letí. Staňte se členem Diefenbach týmu a inspirujte se u přední TikTokové hvězdy!

Big Red Boots

Video, které válcovalo snad každou for you page. Doslova obří gumové „holinky“ v červené barvě. MSCHF boots jste v poslední době mohli zaregistrovat opravdu všude. Vynesl je snad každý americký rapper a na evropských týdnech módy se to jimi jen hemžilo. S dostupností a cenou je to bohužel horší. Díky resellerům a velké žádanosti se cena bot z původních 350 dolarů zvedá i na čtyřciferné ceny. Co na ně říkáte?

#GRWM

Hastag, který zná každý běžný uživatel TikToku. Heslo #GRWM znamená zkratku z angličtiny – Get Ready With Me. Doslova vám říká: „Připravte se se mnou!“ Videa s tímto tagem vás mají inspirovat, jak se obléci na jakoukoliv příležitost. Přes ležérní outfit na kávu po outfit na business meeting.

Dior Fashion Show

Stylového dědečka si na přehlídku pozval dokonce i Dior. Obdivovat můžete nejen outfity, ale i s jakou pompou dědeček s vnukem na přehlídku dorazili. Fotili se mezi řadou celebrit i návrhářů, jako je například Olivier Rousteing.

@jaadiee

Anzeige| Amazing experience ❤️❤️❤️ @Dior Men Winter 2023 show in Paris 🥐⭐️ #dior #diorwinter23 #parisfashionweek #pfw #fashion #style #outfit

♬ original sound – sped up sounds

How to style?

Naše další oblíbená videa nesou již zmíněný název, a to: How to style…? V editech se můžete inspirovat jak kombinovat jednotlivé odstíny barev dohromady. Někdy přijde na pomoc i babička. Videa jsou opravdu zábavná. Streetstylová móda sluší úplně všem, bez ohledu na věk, váhu ani genderovou identitu.

U kabelek se děda drží především tria značek Dior, Prada a Balenciaga. V následujícícm videu je kombinuje přímo učebnicově.

Bez stylových tenisek se neobejdete

Asi je vám jasné, že v tomto článku nebudeme zmiňovat decentní a střídmé tenisky. Naopak se s námi podívejte na nejoblíbenější kolaborace streetových tenisek, v šatníku by vám alespoň jedny neměly chybět. Protože modrá je zkrátka dobrá, favority se pro nás staly tenisky Versace Odyssea a Adidas X Kerwin Frost YTI Microbounce. Obě dvě varianty působí futuristicky, ale zároveň s nádechem lehkého vracejícího retro vlivu. Pokud se tedy ptáte, s jakými streetovými kousky z dnešního článku začít, nemusíte se bát těchto.

Versace Odyssea v modré barvě jsou dostupné jak v buticích, tak i na online storu.

Foto: Versace

Tyto střelené Adidas krásky nejlépe seženete v pražském butiku Footshop. Momentálně cena vychází na 7 tisíc korun.

Foto: Adidas

Zdroj: TikTok

Věk je jenom číslo! Streetstylové okénko s Jannikem Diefenbach

Před inflací utíkají lidé do obchodů. Nakupování vnímají jako terapii

Procházení se po obchodech, hledání nejvýhodnější ceny a ulovení posledního kousku. Přesně k takovým aktivitám se snaží lidé utíkat ve stresujících obdobích. K nakupování se proto obrátili také při stále trvající inflaci. Ukázala to studie platformy Klaviyo.

Zapomeňte na bad hair day. Stylové klobouky vše vyřeší za vás

Máte pocit, že vašemu stylu něco chybí? Zkuste ho osvěžit kloboukem! Klobouky a pokrývky hlavy nejsou jen praktické, ale mohou být také zábavným způsobem, jak vyjádřit svou osobnost a rozšířit své módní hranice. Pokud si myslíte, že vám klobouky ani jiné pokrývky hlavy nesedí, jste na omylu, netušíte jak jednoduché je najít ten správný. Vydejte se s námi na cestu k neuvěřitelnému stylu!