Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Díky bohu! Doba konzervativních názorů je pasé. Streetstyle není pouze pro mladé fashionlovery, ale klidně i pro dědečky. Pořekadlo, že věk je jen číslo, nám potvrdil německý pětadvacetiletý fotograf, jehož vášní je nejen focení, ale i oblékání svého dědečka. Na TikToku společně prorazili s třemi miliony sledujícími. Bez ohledu na negativní kritiku nám ukazují, jaké trendy kousky právě letí. Staňte se členem Diefenbach týmu a inspirujte se u přední TikTokové hvězdy!

  Big Red Boots

  Video, které válcovalo snad každou for you page. Doslova obří gumové „holinky“ v červené barvě. MSCHF boots jste v poslední době mohli zaregistrovat opravdu všude. Vynesl je snad každý americký rapper a na evropských týdnech módy se to jimi jen hemžilo. S dostupností a cenou je to bohužel horší. Díky resellerům a velké žádanosti se cena bot z původních 350 dolarů zvedá i na čtyřciferné ceny. Co na ně říkáte?

  #GRWM

  Hastag, který zná každý běžný uživatel TikToku. Heslo #GRWM znamená zkratku z angličtiny – Get Ready With Me. Doslova vám říká: „Připravte se se mnou!“ Videa s tímto tagem vás mají inspirovat, jak se obléci na jakoukoliv příležitost. Přes ležérní outfit na kávu po outfit na business meeting.

  Dior Fashion Show

  Stylového dědečka si na přehlídku pozval dokonce i Dior. Obdivovat můžete nejen outfity, ale i s jakou pompou dědeček s vnukem na přehlídku dorazili. Fotili se mezi řadou celebrit i návrhářů, jako je například Olivier Rousteing.

  @jaadiee

  Anzeige| Amazing experience ❤️❤️❤️ @Dior Men Winter 2023 show in Paris 🥐⭐️ #dior #diorwinter23 #parisfashionweek #pfw #fashion #style #outfit

  ♬ original sound – sped up sounds

  How to style?

  Naše další oblíbená videa nesou již zmíněný název, a to: How to style…? V editech se můžete inspirovat jak kombinovat jednotlivé odstíny barev dohromady. Někdy přijde na pomoc i babička. Videa jsou opravdu zábavná. Streetstylová móda sluší úplně všem, bez ohledu na věk, váhu ani genderovou identitu.

  @jaadiee

  How to style: Blue 💙🥶 #gramps #howtostyle #blue #fashion #streetwear #outfit #style #sneaker

  ♬ original sound – Jaadiee

  U kabelek se děda drží především tria značek Dior, Prada a Balenciaga. V následujícícm videu je kombinuje přímo učebnicově.

  Bez stylových tenisek se neobejdete

  Asi je vám jasné, že v tomto článku nebudeme zmiňovat decentní a střídmé tenisky. Naopak se s námi podívejte na nejoblíbenější kolaborace streetových tenisek, v šatníku by vám alespoň jedny neměly chybět. Protože modrá je zkrátka dobrá, favority se pro nás staly tenisky Versace Odyssea a Adidas X Kerwin Frost YTI Microbounce. Obě dvě varianty působí futuristicky, ale zároveň s nádechem lehkého vracejícího retro vlivu. Pokud se tedy ptáte, s jakými streetovými kousky z dnešního článku začít, nemusíte se bát těchto.

  Versace Odyssea v modré barvě jsou dostupné jak v buticích, tak i na online storu.

  Foto: Versace

  Tyto střelené Adidas krásky nejlépe seženete v pražském butiku Footshop. Momentálně cena vychází na 7 tisíc korun.

  Foto: Adidas

  Zdroj: TikTok

  Věk je jenom číslo! Streetstylové okénko s Jannikem Diefenbach

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.