Společnost Cartier odhalila první kampaň se svou novou ambasadorkou Vanessou Kirby. Britská herečka propaguje na fotkách uprostřed džungle parfém La Panthère. Zachycovat má sílu, vytrvalost i volnost pantera, tedy zvířete umístěného v logu značky.

Panter má podle francouzské společnosti Cartier vystihovat sílu, vytrvalost, ale i kreativitu. Šperkařka Jeanne Toussaint ho proto se značkou spojila už v roce 1948. V jejím čele ovšem zůstavá až do současnosti. Důkazem je nová kampaň firmy k parfému La Panthère inspirovaná sílou i majestátností divokého zvířete. Produkt v ní představuje Vanessa Kirby, která od prosince loňského roku pracuje jako ambasadorka Cartier.

Britská herečka totiž popsala, že věří v sebevědomí a rozhodnutí zůstat věrný sám sobě. „Panter své skvrny nikdy nezmění,“ přirovnala následně zmíněné vlastnosti k divokému zvířeti. Vyzdvihla rovněž důležitost toho, zdůraznit vlastní identitu. Takovou message se proto snaží zachytit také fotografie nové kampaně. Kirby na nich pózuje uprostřed džungle a divoké přírody. „Sdílí sílu pantera,“ okomentovala je značka.

Společnost se tak vrátila ke svým kořenům, tedy symbolické divokosti pantera. Herečku proto přeměnila v její alter ego, kočkovitou šelmu, která dokáže být zároveň predátorem i ochranářem. „Je intenzivní a magnetická, má divokého ducha a představuje sílu svých přesvědčení, a to jak na plátně, tak v reálném životě,“ vysvětlil viceprezident Cartier Arnaud Carrez. Herečka pak bude s firmou letos pracovat rovněž na propagaci kolekcí hodinek i šperků.

Vůně La Panthère spojuje divokost zvířat i lehkost a svěžest čerstvých květin

Parfém vytvořila parfumérka Mathilde Laurent už v roce 2014. Spojila v něm vůni zvířecího pižma i svěžích květin. „Každá žena má v sobě šelmu a každá květina zase schovanou zvířecí esenci,“ popsala. „Spolupracovat se šperkařským domem, který skutečně oceňuje filantropii, podporu žen, udržitelnost, umění i kulturu, je opravdu inspirující,“ vyjádřila se dále ke své první kampani s Cartier Kirby. Dodala rovněž, že nyní značku považuje za svou rodinu.

Kirby je známá svou rolí princezny Margaret ze seriálu The Crown. V roce 2021 byla také nominovaná na Zlaté glóby za výkon ve filmu Pieces of a Woman. Výrobky společnosti Cartier pak už dříve představila na svých vystoupeních na červeném koberci. Francouzská firma přitom ráda spolupracuje se známými osobnostmi. Mezi její ambasadory totiž patří například Austin Butler, Paul Mescal, Emma Chamberlain, Rami Malek, Lily Collins nebo Deepika Padukone.

Zdroj: Savoir Flair, WWD, InStyle Australia, Instagram, YouTube

Vanessa Kirby zazářila v kampani Cartier pro parfém La Panthère. Představovat má sílu i vytrvalost pantera

Atelier Jolie oznámil první spolupráci. Vytvoří kolekci se značkou Chloé

Herečka Angelina Jolie nedávno oznámila vytvoření své vlastní značky Atelier Jolie. Za svou první spolupráci si pak vybrala módní dům Chloé. Spolu s ním hodlá vytvořit kolekci vystihující autentické spojení mezi ženami i moderní podobu ženskosti.

Klíčové barvy pro jaro a léto 2025 jsou trendy už nyní. Promítají se do luxusních módních přehlídek

Společnosti WGSN a Coloro využívají výzkum současných i budoucích trendů ze světa módy, krásy i designu. Na základě něj dokáží předpovědět, jaké barvy budou v budoucnosti populární. Jejich pět klíčových barev pro jaro a léto 2025 přitom módní návrháře inspiruje už nyní.

Miu Miu vydalo kampaň ke kabelce Arcadie. Gigi Hadid se v ní ocitla ve světě slavné malířky

Při tvorbě fotografií ke kampani Miu Miu se fotograf Steven Meisel nechal inspirovat díly malířky Margaret Keane. Ta jsou známá postavičkami s melancholickými pohledy a velkýma očima. V podobném stylu proto modelka Gigi Hadid představila také kabelku Arcadie.

Victoria Beckham vložila do kolekce resort 2024 vzpomínky na dětství i hrdinky z 90. let

Kolekce resort 2024 Victorie Beckham využívá především maskulinní siluety typické pro 90. léta. Oversized saka, široké kalhoty nebo asymetrické šaty mají připomínat hrdinky z tehdejších filmů, jako je Základní instinkt nebo Taxikář. Zároveň se jedná o prvky připomínající návrhářčino dětství.