Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Společnost Cartier odhalila první kampaň se svou novou ambasadorkou Vanessou Kirby. Britská herečka propaguje na fotkách uprostřed džungle parfém La Panthère. Zachycovat má sílu, vytrvalost i volnost pantera, tedy zvířete umístěného v logu značky.

  Panter má podle francouzské společnosti Cartier vystihovat sílu, vytrvalost, ale i kreativitu. Šperkařka Jeanne Toussaint ho proto se značkou spojila už v roce 1948. V jejím čele ovšem zůstavá až do současnosti. Důkazem je nová kampaň firmy k parfému La Panthère inspirovaná sílou i majestátností divokého zvířete. Produkt v ní představuje Vanessa Kirby, která od prosince loňského roku pracuje jako ambasadorka Cartier.

  Britská herečka totiž popsala, že věří v sebevědomí a rozhodnutí zůstat věrný sám sobě. „Panter své skvrny nikdy nezmění,“ přirovnala následně zmíněné vlastnosti k divokému zvířeti. Vyzdvihla rovněž důležitost toho, zdůraznit vlastní identitu. Takovou message se proto snaží zachytit také fotografie nové kampaně. Kirby na nich pózuje uprostřed džungle a divoké přírody. „Sdílí sílu pantera,“ okomentovala je značka.

  Společnost se tak vrátila ke svým kořenům, tedy symbolické divokosti pantera. Herečku proto přeměnila v její alter ego, kočkovitou šelmu, která dokáže být zároveň predátorem i ochranářem. „Je intenzivní a magnetická, má divokého ducha a představuje sílu svých přesvědčení, a to jak na plátně, tak v reálném životě,“ vysvětlil viceprezident Cartier Arnaud Carrez. Herečka pak bude s firmou letos pracovat rovněž na propagaci kolekcí hodinek i šperků.

  Vůně La Panthère spojuje divokost zvířat i lehkost a svěžest čerstvých květin

  Parfém vytvořila parfumérka Mathilde Laurent už v roce 2014. Spojila v něm vůni zvířecího pižma i svěžích květin. „Každá žena má v sobě šelmu a každá květina zase schovanou zvířecí esenci,“ popsala. „Spolupracovat se šperkařským domem, který skutečně oceňuje filantropii, podporu žen, udržitelnost, umění i kulturu, je opravdu inspirující,“ vyjádřila se dále ke své první kampani s Cartier Kirby. Dodala rovněž, že nyní značku považuje za svou rodinu.

  Kirby je známá svou rolí princezny Margaret ze seriálu The Crown. V roce 2021 byla také nominovaná na Zlaté glóby za výkon ve filmu Pieces of a Woman. Výrobky společnosti Cartier pak už dříve představila na svých vystoupeních na červeném koberci. Francouzská firma přitom ráda spolupracuje se známými osobnostmi. Mezi její ambasadory totiž patří například Austin Butler, Paul Mescal, Emma Chamberlain, Rami Malek, Lily Collins nebo Deepika Padukone.

  Zdroj: Savoir Flair, WWD, InStyle Australia, Instagram, YouTube

  Vanessa Kirby zazářila v kampani Cartier pro parfém La Panthère. Představovat má sílu i vytrvalost pantera

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.