Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  V srdci Londýna, kde pulzuje život velkoměsta a kde se protínají cesty nejrůznějších kultur, se v roce 1973 zrodila značka Pepe Jeans. S nástupem této značky na scénu se začala psát nová kapitola v historii módy, jejíž vliv je patrný dodnes. Pepe Jeans si od svého počátku klade za cíl přinášet nejen kvalitní denim, ale také módu, která odráží dynamický, urbánní životní styl.

  Jak Pepe Jeans formuje módní průmysl?

  Základním kamenem úspěchu Pepe Jeans https://answear.cz/m/pepe-jeans byla odvaha a inovace. Značka se nezalekla experimentovat s materiály, střihy a designy, což ji rychle odlišilo od konkurence. Jejich džíny nebyly jen obyčejnými kalhotami; staly se vyjádřením identity, svobody a rebelství. V době, kdy se mnoho značek drželo tradičních a osvědčených cest, Pepe Jeans šly proti proudu a představily džíny, které byly nejen pohodlné a praktické, ale také stylové a trendy.

  S rostoucím zájmem o urbánní módu se Pepe Jeans staly symbolem mladých lidí, kteří chtěli vyjádřit svou individualitu. Značka se rychle rozšířila mimo hranice Velké Británie a stala se mezinárodně uznávaným jménem. Dnes je Pepe Jeans synonymem pro kvalitní denim, inovativní design a bezchybný smysl pro aktuální trendy. Jejich kolekce jsou plné barev, vzorů a neotřelých designů, které reflektují pulzující energii městského života.

  Udržitelná značka, která zpopularizovala džíny

  Pepe Jeans také významně přispěly k popularizaci denimové módy mezi širokou veřejností. Díky svým kreativním a odvážným reklamním kampaním dokázaly denim proměnit v nezbytný prvek každodenního šatníku. Je zajímavé, jak Pepe Jeans dokáží udržet svou svěžest a relevanci i v dnešní době, kdy se módní trendy mění rychleji než kdy jindy. Klíčem je jejich schopnost neustále inovovat a přizpůsobovat se novým generacím zákazníků, aniž by ztratily svůj jedinečný charakter.

  Zajímavým aspektem odkazu Pepe Jeans je jejich vliv na ekologii a udržitelnost v módním průmyslu. V posledních letech značka zintenzivnila své snažení o udržitelnější výrobu a etické postupy, což je důležité nejen pro ochranu planety, ale i pro vytváření trendů v módním průmyslu. Pepe Jeans implementuje inovace, jako je recyklování denimu a využití ekologicky šetrnějších materiálů, což ukazuje, že se dá vyrábět móda s minimálním dopadem na životní prostředí. Tato filozofie přitahuje novou generaci zákazníků, kteří hledají značky s hodnotami, které odrážejí jejich vlastní postoj k životnímu prostředí a společenské odpovědnosti.

  Pepe Jeans ve světě

  V kontextu světové módy mají Pepe Jeans stejně významné postavení jako třeba značka DKNY. Oba tyto brandy definovaly a nadále definují trendy v městské módě, přičemž kladou důraz na originalitu, kvalitu a přístupnost. Pepe Jeans, stejně jako DKNY, dokazuje, že móda není jen o oděvech; je to způsob, jakým vyjadřujeme sebe sama, naše názory a naši příslušnost k určité kultuře nebo komunitě. Pepe Jeans i móda DKNY na Answear.cz vás tak zaručeně překvapí spoustou moderních kousků, bez kterých si nebudete umět představit svůj život.

  Inkluzivita a diverzita jsou dalšími klíčovými prvky, které definují značku Pepe Jeans. Ve svých kampaních a kolekcích se značka snaží oslovit široké spektrum lidí různých tělesných typů, věku a kultur. Tímto způsobem Pepe Jeans nejen, že odráží skutečný svět, ale také oslavují jedinečnost každého jedince. Tato inkluzivita a oslava diverzity jsou způsobem, jakým Pepe Jeans udržují svůj přístup k módnímu průmyslu svěží a relevantní.

  Za úspěchem Pepe Jeans stojí nejen jejich schopnost předvídat a ovlivňovat módní trendy, ale také jejich důraz na společenskou odpovědnost a udržitelnost. Tím, že značka zůstává věrná svým hodnotám a zároveň se neustále adaptuje na měnící se svět, si Pepe Jeans udržují své postavení na špičce módního průmyslu.

  Urban edge: Odhalte módní odkaz značky Pepe Jeans

  Jak s mírou kombinovat klasické i netradiční potisky? Navrstvené grafické motivy se opět hlásí o slovo

  Říká se, že čeho je moc, toho je příliš. Ale letos to neplatí – samostatné grafické potisky jsou in, a vrstvení různých vzorů ještě více. Ať už milujete leopardí motivy, tradiční kostky nebo protichůdné pruhy, rok 2024 nezná hranic. Možná jde o maximální verzi hlasitého luxusu, možná o snahu vytvořit z outfitu vizuální zážitek díky extrémnímu kontrastu. Ať už je vaše vize jakákoliv, zde je návod, jak na to.

  Vysněné kousky najdete i v second handech. Naučte se nakupovat udržitelně jako profík

  Jedním z nejlehčích kroků, jak učinit svůj šatník více udržitelný, je nakupovat oblečení "z druhé ruky". Je jedno, jestli vás baví hledat luxusní kousky na on-line platformách, nebo se naopak s oblibou vydáváte do zapadlých vintage obchůdků. Pro to, abyste spolehlivě našli svůj vysněný kousek, je ovšem potřeba, abyste dodržovali několik důležitých pravidel.

  Sklízí módní dům Gucci falešné ovace? Kolekce Cruise 2025 vyvolává rozporuplnou debatu

  Minulý týden svět obletěla přehlídka Gucci Cruise 2025, pod taktovkou nového kreativního ředitele Sabato de Sarno. Ten nám ve své funkci představil již druhou fashion show. Odehrála se v Londýně, konkrétně v hotelu Savoy, kde pracoval samotný zakladatel domu Guccio Gucci jako portýr. Výběr místa měl tedy obrovský význam jak pro samotný módní dům, tak i pro Sabato de Sarno, který má na hlavní město Británie podobně silné vzpomínky. Stál ale výsledek opravdu za to? Nepřecenil kreativní ředitel své schopnosti?

  Ponořte se do luxusních bublinek. Objevte kořeny slavného prosecca

  Za jeden z nejluxusnějších gastronomických zážitků považujeme ochutnávku originálního prosecca. Výroba oblíbených bublinek se totiž řídí velice přísnými pravidly. Nejlepší lahve proto najdete v jejich domovině, takzvaných Prosecco Hills, nacházejících se v srdci italského regionu Benátsko.