Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Jak najít milionáře? Zní to jako název bestselleru z červené knihovny. Nebo jako návod pro zlatokopky. Ale každý se přece někde potřebuje seznámit, zejména o vánočních svátcích nikdo není rád sám, a je logické, že bohatí a úspěšní lidé jsou velmi zaneprázdnění. Poptávka určuje nabídku, i hledání lásky je tak trochu byznys plán. Seznamky pro bohaté vám pomůžou.

  Když chcete lovit pořádné ryby, zapomeňte na rybaření v místním rybníčku. Musíte vyrazit na otevřené moře. Vzít si svůj nejlepší prut a skočit do toho po hlavě. S milionáři je to jako s bílými žraloky, je třeba být neustále ve střehu a připraven k akci, ale zase to moc nepřehánějte s frázemi typu: „Můj osobní trenér říkal,” nebo „Není to ten obraz od Van Gogha?” Oni mají stejně jako ti žraloci radar na ty, co se snaží chytit zlatou rybku, ale řekněme si to tak, jak to je. Není špatné toužit po La Dolce Vita.

  Pozitivní zprávou je, že stále více bohatých singles se obrací na online seznamky, aby zde našli svůj dokonalý protějšek. Movitý, či nemovitý. Vlastně co by mělo být špatného na tom, zkusit zde štěstí. Nikde samozřejmě není psáno, že když to umí s penězi, tak rozumí i jazyku lásky.

  Millionaire Match nad jiné seznamky

  Tahle aplikace toho pamatuje víc než Tinder. Millionaire Match má více než dvacet let zkušeností s hledáním ideálních partnerů pro bohaté muže a ženy. Vyniká také tím, že nabízí bezkonkurenční zážitek ze seznamování díky systému ověřování bohatství uživatelů, díky čemuž máte jistotu, že jste na správné adrese. Nechybí zde pokročilé vyhledávací filtry, doporučení vhodných protějšků, a pokud si nevíte rady, jak začít, tým Millionaire Match vám s tím rád pomůže.

  Nevýhodou je, že zatím není dostupná ve verzi pro iOS, takže uživatelé iPhonů se musí spokojit s webovým prohlížečem. Mimoto zde však vědí, jak vyjít vstříc zámožným lidem. Prioritou je pro ně bezpečnost a s více než pěti miliony členů si tu musí vybrat každý.

  Foto: Pexels

  Seeking si vás proklepne

  Tato stránka přitahuje muže, kteří by chtěli svou partnerku rozmazlovat. Najdete zde všechny typy bohatých profesionálů. Od generálních ředitelů až po ty, kteří se narodili se zlatou lžičkou v puse. Stránky seznamky používá více než 40 milionů lidí měsíčně, takže je velká šance na někoho narazit a vzhledem k tomu, že měsíční předplatné je poměrně drahé, víte, že kdo do něj investuje, ten to myslí s hledáním někoho, koho by si mohl hýčkat, vážně. Ať už jde o příležitostný flirt nebo dlouhodobější vztah. Pro představu, diamantové členství vyjde na 275 dolarů měsíčně. Nicméně i tak na stránce funguje systém ověřování profilu, včetně roční kontroly příjmů.

  Tawkify jen na vážno

  Když hledáte seznamku pro bohaté, která vyčnívá nad ostatními, chce to Tawkify. Využívá totiž dohazovače, kteří se v těch hromadách přehrabují za vás. Místo nekonečného swipování strávíte jednu hodinu týdně s profesionálem, který udělá těžkou práci za vás, protože čas jsou peníze. Samozřejmě to něco stojí. Zatímco základní členství je za řekněme pouhých 99 dolarů měsíčně, jejich speciální profi balíček dohazovačů stojí 799 dolarů nebo 4000 dolarů za plnou klientskou zkušenost, jedná se ale o tak ambiciózní nabídku, že pokud nenajdete shodu, vrátí vám peníze zpět. Skvělé na Tawkify je také to, že zdejší uživatelé hledají vztah, ne flirt.

  Established Men pro hledající ženy

  Pokud jste žena, která hledá bohatého a úspěšného muže, co by jí snesl modré z nebe, pak je seznamka Established Men určená právě pro vás. Je zde neustále více než 50 000 aktivních uživatelů a navzdory názvu tvoří většinu z nich ženy, ty zde totiž mohou komunikovat bezplatně. Ovšem než začnou pánové hovořit o diskriminaci, oni se též mohou zaregistrovat a prohlížet si profily zadarmo. Pokud hledáte víc než jen flirt, je zde mnoho placených funkcí, díky kterým najdete dlouhodobý vztah.

  Foto: Pexels

  Tajný Tinder pro bohaté a krásné

  Tinder známe všichni, že? Ale víte, že existuje i takzvaný Tinder Select, který není pro obyčejné smrtelníky? Jedná se o službu, kam může jenom elita, pozvou vás totiž osobně autoři aplikace. Mezi členy jsou modelky, šéfové společností, úspěšní lidé, velmi atraktivní lidé. Je to prý taková síť pro celebrity a pro ty, kterým se na Tinderu extrémně daří. Stále pak můžete přeskakovat mezi verzí pro plebs a pro nadlidi. Trochu nám to připomíná aplikaci Raya, kam smí jen lidé s kreativním povoláním nebo s vysokým počtem sledujících na Instagramu.

  Jste dost exkluzivní pro The League?

  The League je exkluzivní seznamovací aplikace, která namísto kvantity upřednostňuje kvalitu a je to znát. Sice tu nejsou miliony uživatelů, zato jsou pečlivě vybráni a přebráni. Ne každý dostane zelenou, dokonce existuje čekací listina na vstup. Ovšem kdo má to štěstí, že se stane součástí Ligy výjimečných, na toho čekají funkce, které jeho zážitek ze seznamování nesmírně vylepší. Členové s vylepšenou verzí mají k dispozici až pětkrát víc potenciálních partnerů než ti, kteří si nepřiplatí.

  Zdroje: Miami Herald, Tinder, The New Yorker

  Ulovte si milionáře. Seznamky pro bohaté a úspěšné nejsou dostupné všem. Sem smí pouze elita

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.