Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Jak najít milionáře? Zní to jako název bestselleru z červené knihovny. Nebo jako návod pro zlatokopky. Ale každý se přece někde potřebuje seznámit, zejména o vánočních svátcích nikdo není rád sám, a je logické, že bohatí a úspěšní lidé jsou velmi zaneprázdnění. Poptávka určuje nabídku, i hledání lásky je tak trochu byznys plán. Seznamky pro bohaté vám pomůžou.

  Když chcete lovit pořádné ryby, zapomeňte na rybaření v místním rybníčku. Musíte vyrazit na otevřené moře. Vzít si svůj nejlepší prut a skočit do toho po hlavě. S milionáři je to jako s bílými žraloky, je třeba být neustále ve střehu a připraven k akci, ale zase to moc nepřehánějte s frázemi typu: „Můj osobní trenér říkal,” nebo „Není to ten obraz od Van Gogha?” Oni mají stejně jako ti žraloci radar na ty, co se snaží chytit zlatou rybku, ale řekněme si to tak, jak to je. Není špatné toužit po La Dolce Vita.

  Pozitivní zprávou je, že stále více bohatých singles se obrací na online seznamky, aby zde našli svůj dokonalý protějšek. Movitý, či nemovitý. Vlastně co by mělo být špatného na tom, zkusit zde štěstí. Nikde samozřejmě není psáno, že když to umí s penězi, tak rozumí i jazyku lásky.

  Millionaire Match nad jiné seznamky

  Tahle aplikace toho pamatuje víc než Tinder. Millionaire Match má více než dvacet let zkušeností s hledáním ideálních partnerů pro bohaté muže a ženy. Vyniká také tím, že nabízí bezkonkurenční zážitek ze seznamování díky systému ověřování bohatství uživatelů, díky čemuž máte jistotu, že jste na správné adrese. Nechybí zde pokročilé vyhledávací filtry, doporučení vhodných protějšků, a pokud si nevíte rady, jak začít, tým Millionaire Match vám s tím rád pomůže.

  Nevýhodou je, že zatím není dostupná ve verzi pro iOS, takže uživatelé iPhonů se musí spokojit s webovým prohlížečem. Mimoto zde však vědí, jak vyjít vstříc zámožným lidem. Prioritou je pro ně bezpečnost a s více než pěti miliony členů si tu musí vybrat každý.

  Foto: Pexels

  Seeking si vás proklepne

  Tato stránka přitahuje muže, kteří by chtěli svou partnerku rozmazlovat. Najdete zde všechny typy bohatých profesionálů. Od generálních ředitelů až po ty, kteří se narodili se zlatou lžičkou v puse. Stránky seznamky používá více než 40 milionů lidí měsíčně, takže je velká šance na někoho narazit a vzhledem k tomu, že měsíční předplatné je poměrně drahé, víte, že kdo do něj investuje, ten to myslí s hledáním někoho, koho by si mohl hýčkat, vážně. Ať už jde o příležitostný flirt nebo dlouhodobější vztah. Pro představu, diamantové členství vyjde na 275 dolarů měsíčně. Nicméně i tak na stránce funguje systém ověřování profilu, včetně roční kontroly příjmů.

  Tawkify jen na vážno

  Když hledáte seznamku pro bohaté, která vyčnívá nad ostatními, chce to Tawkify. Využívá totiž dohazovače, kteří se v těch hromadách přehrabují za vás. Místo nekonečného swipování strávíte jednu hodinu týdně s profesionálem, který udělá těžkou práci za vás, protože čas jsou peníze. Samozřejmě to něco stojí. Zatímco základní členství je za řekněme pouhých 99 dolarů měsíčně, jejich speciální profi balíček dohazovačů stojí 799 dolarů nebo 4000 dolarů za plnou klientskou zkušenost, jedná se ale o tak ambiciózní nabídku, že pokud nenajdete shodu, vrátí vám peníze zpět. Skvělé na Tawkify je také to, že zdejší uživatelé hledají vztah, ne flirt.

  Established Men pro hledající ženy

  Pokud jste žena, která hledá bohatého a úspěšného muže, co by jí snesl modré z nebe, pak je seznamka Established Men určená právě pro vás. Je zde neustále více než 50 000 aktivních uživatelů a navzdory názvu tvoří většinu z nich ženy, ty zde totiž mohou komunikovat bezplatně. Ovšem než začnou pánové hovořit o diskriminaci, oni se též mohou zaregistrovat a prohlížet si profily zadarmo. Pokud hledáte víc než jen flirt, je zde mnoho placených funkcí, díky kterým najdete dlouhodobý vztah.

  Foto: Pexels

  Tajný Tinder pro bohaté a krásné

  Tinder známe všichni, že? Ale víte, že existuje i takzvaný Tinder Select, který není pro obyčejné smrtelníky? Jedná se o službu, kam může jenom elita, pozvou vás totiž osobně autoři aplikace. Mezi členy jsou modelky, šéfové společností, úspěšní lidé, velmi atraktivní lidé. Je to prý taková síť pro celebrity a pro ty, kterým se na Tinderu extrémně daří. Stále pak můžete přeskakovat mezi verzí pro plebs a pro nadlidi. Trochu nám to připomíná aplikaci Raya, kam smí jen lidé s kreativním povoláním nebo s vysokým počtem sledujících na Instagramu.

  Jste dost exkluzivní pro The League?

  The League je exkluzivní seznamovací aplikace, která namísto kvantity upřednostňuje kvalitu a je to znát. Sice tu nejsou miliony uživatelů, zato jsou pečlivě vybráni a přebráni. Ne každý dostane zelenou, dokonce existuje čekací listina na vstup. Ovšem kdo má to štěstí, že se stane součástí Ligy výjimečných, na toho čekají funkce, které jeho zážitek ze seznamování nesmírně vylepší. Členové s vylepšenou verzí mají k dispozici až pětkrát víc potenciálních partnerů než ti, kteří si nepřiplatí.

  Zdroje: Miami Herald, Tinder, The New Yorker

  Ulovte si milionáře. Seznamky pro bohaté a úspěšné nejsou dostupné všem. Sem smí pouze elita

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.

  Aktivní dovolená i vytoužený relax. Luxusní golfové resorty nabízejí ideální mix obou světů

  Hodláte se letos vydat na luxusní dovolenou, ale nechce se vám celý den proležet na pláži? V tom případě byste měli zvážit cestu do jednoho z nejšpičkovějších golfových resortů světa. Oplývají totiž nabídkou spojující to nejlepší z obou světů. Užít si v nich můžete nejen řadu golfových kurzů, ale také výběrovou kuchyni, wellness nebo kouzelné pláže.

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.

  Módní novinky v kostce: Balmain chystá nový parfém, Dua Lipa zastupuje YSL a Paříž vítá týden módy

  Začínající týden odhalil další módní novinky. Evropská komise zakázala platformě Zalando používat zavádějící nálepky indikující udržitelnost. Balmain oznámil nový parfém a Yves Saint Laurent Beauty bude zastupovat zpěvačka Dua Lipa. Louis Vuitton zase svou letošní cruise kolekci uspořádá v Barceloně. Odstartoval také týden módy v Paříži.