Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Spojení dvou značek na kapsulové kolekci je v módním průmyslu obvyklé, ale začátkem prosince se spojily hned tři značky: Tod’s, Moncler a Palm Angels. Dámská a pánská podzimní kolekce se opírá o dvoje signature boty Tod’s, které Palm Angels reinterpretovali pro Moncler Genius. Tváří kampaně je topmodelka Naomi Campbell.

  Projekt Tod’s x 8 Moncler Palm Angels je součástí kreativní laboratoře Tod’s Factory, která byla spuštěna v roce 2018 s cílem vytvářet netradiční projekty s designéry a umělci ze světa luxusu a designu, představovat kolekce a limitované edice a reinterpretovat styl a dědictví značky Tod’s.

  „Zajímá mě kvalita produktu a vášeň, která za ním leží. Proto se při každé spolupráci obracím na ty nejlepší,“ řekl zakladatel a kreativní ředitel Palm Angels Francesco Ragazzi pro UPS Magazine. „Spolupráce je způsobem jak experimentovat, propojovat naší vizi a učit se díky spojení s takovými giganty, jako jsou Tod’s a Moncler.“

  Sám Ragazzi vyrůstal s botami Tod’s na nohou. I proto vyjádřil svůj obdiv k tomu, co samotná značka představuje: „Hodně mluvíme o Made in Italy, ale podle mého názoru toho není nikdy dost.” Vyzdvihl řemeslníky Tod’s a zmínil, že přistupoval k návrhu kolekce s respektem, přidal kontrastní prvky a přitom zachoval podstatu.

  Ragazzi spojil odkazy na americký sport a popkulturu s italským vkusem na charakteristických mokasínách Tod’s Gommino s motivem plamene. Ve stejném duchu jsou přepracovány prvky horského sportovního oblečení pro model W.G. Nová verze ikonických zimních bot Gommino má prvky horolezecké a detaily sněhové boty.

  Naomi Campbell fotografoval v Miami filadelfský fotograf Quil Lemons. Oblékla zlatou bundu Keon, kombinovanou se zlatými tepláky. Dále třpytivou černou kombinaci crop topu a kalhot pod péřovou vestou. Charakter snímků se nese v duchu vintage 90. let, s basketbalovým hřištěm, lehátky, skokanským prknem a mořským molem.

  Foto: Tod’s

  „Je to uvolněná hravá kolekce, což je podstatou Palm Angels,“ řekl Ragazzi a dodal: „Na tomto příběhu spolupracovaly tři značky, pocházející z různých světů. Spojily se, aby viděly produkt novým, převratným způsobem. To vytváří energii, která je v módě nezbytná.“

  Značka Tod’s Factory byla uvedena na trh v září 2018 s Alessandrem Dell’Acquou, v červenci 2019 ji následoval Alber Elbaz. V březnu 2020 přišla řada na Maiko Kurogouchi, návrhářku stojící za japonskou značkou Mame Kurogou.

  Zdroj: Tod’s, Instagram

  Foto:Tod's

  Tod’s Factory se spojuje s Moncler Genius a Palm Angels

  Kozačky a černé punčocháče: Neporazitelná trendy kombinace na zimu

  Vymanit se z koloběhu zimního oblékání může být obtížné. Někdy se zdá, že jedinou možností pro chladné počasí jsou kalhoty, ale opak je pravdou. V tomto období můžete své outfity povýšit na jinou úroveň díky vysokým kozačkám a punčocháčům. Ukážeme vám, jak vytvořit dechberoucí look právě pomocí těchto dvou kousků.

  Pradasphere II pohltila Šanghaj. Návštěvníky láká na to nejlepší z luxusního světa Prada

  Čím dál více luxusních značek cílí na trh v Číně. Jednou z nich je italská společnost Prada, která ve čtvrtek v Šanghaji zahájila exkluzivní výstavu Pradasphere II. Nabízí jedinečný zážitek, který návštěvníky vtáhne do jinak nedosažitelného světa slavného módního domu. Na vlastní oči tak spatří nejen slavné oblečení, ale také architekturu, sport a umění.

  Přehlídka Chanel Métiers d’art vzdala hold Manchesteru. Vyzdvihla jeho historii i hudební ikony

  Velkolepá show Métiers d'art letos provázala značku Chanel s průmyslovou i hudební historií Manchesteru. Kreativní ředitelka Virginie Viard vzdala hold hvězdám jako Joy Division, New Order, The Smiths nebo Oasis. Pochmurné britské město pak rozzářila kolekcí v jasných barvách červené, zelené nebo oranžové. Zpracovala je především do kousků s nádechem 60. let minulého století.

  Ponořte se o svátcích do zaslouženého beauty spánku. Odměňte se luxusním povlečením, vyživující kosmetikou nebo relaxující vůní

  Kromě přeplněného svátečního stolu a kouzelných pohádek se všichni celý rok těšíme na svátky ještě z dalšího důvodu. Nemůžeme se dočkat vytouženého odpočinku a klidu. Podobný relax zaručí především kvalitní spánek. Odměňte se proto letošní vánoční sezónu luxusním povlečením, hedvábnou maskou na oči, pořádnou matrací nebo nočními séry a aromatickými oleji.