Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Spekulace o tom, že Timothée Chalamet natáčí v New Yorku kampaň pro značku Chanel se potvrdily. Módní dům totiž v pondělí oznámil, že se herec stal ambasadorem pánské vůně Bleu de Chanel. Je to zároveň poprvé, co se hvězda filmu postaví do takové role.

  Společnost Chanel považuje herce francouzsko-amerického původu Timothée Chalamet za dokonalou tvář zastupující její vůni. Parfém Bleu de Chanel má být totiž určený „pro muže, který jen nezůstává u obyčejných hranic života, ale dívá se i za ně“. Roli slavného herce jako ambasadora pak značka oznámila v pondělí. Zveřejnila také několik doprovodných fotografií zachycených fotografem Mario Sorrenti.

  Na podzim má ovšem vyjít také kampaň natočená v New Yorku. Chalamet na krátkém filmu spolupracoval se slavným režisérem Martinem Scorsese. Herec se ke kampani prozatím nevyjádřil. Jedná se ovšem o jeho první zkušenost s podobně oficiálním zastupováním módní firmy. A to i přes to, že je dlouhodobým oblíbencem mnoha luxusních značek. Známý je totiž svým odvážným stylem bourajícím hranice mezi pánskou a dámskou módou.

  I z toho důvodu se hodí k vůni určené pro muže, kteří „se odmítají podřídit zavedeným pravidlům“. Zástupci značky také prohlásili, že si herce vybrali kvůli jeho „odvážnému stylu a neomluvitelnému šarmu“. Kromě toho má vůně podle Chanel „představovat ducha muže, který si vybírá vlastní osud s nezávislostí a odhodlaností“. Tedy přesně tak, jak to podle společnosti dělá i Chalamet.

  Chanel se ve svém beauty oddělení zaměřuje čím dál více na mladistvou energii

  Také doprovodná kampaň má proto „vzdorovat předpokladům klasické pánské vůně“. Parfém Bleu de Chanel totiž zachycuje aromatickou dřevěnou vůni. Prolíná se také s citrusovým aroma citronové kůry a bergamotu. To zase dokreslují bohaté tóny cedru a santalového dřeva. Jedná se tedy o perfektní kombinaci svěžesti a smyslnosti. Vůně pak už jednou ambasadora měla. Byl jím herec Gaspard Ulliel, který loni tragicky zemřel při nehodě na lyžích.

  Volba Timothée Chalamet jako ambasadora pak značí také snahu Chanel zaměřit se ve svém beauty oddělení na více mladistvou energii. V únoru totiž rovněž oznámila novou tvář dámské vůně Coco Mademoiselle. Stala se jí herečka Whitney Peak. Chalamet se pak proslavil především svou rolí ve filmu režiséra Luca Guadagnino s názvem Call Me by Your Name. Známý je také výkonem ve filmech Dune, Interstellar nebo The French Dispatch.

  Zdroj: Fashion Network, Wallpaper, Fashion United, Instagram, YouTube

  Timothée Chalamet si poprvé vyzkouší roli ambasadora. Ztvární esenci vůně Bleu de Chanel

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.