Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Vánoce se nezadržitelně blíží, a s nimi i čas rozhodování, jakým dárkem potěšit naše blízké. Pokud hledáte něco, co spojuje originalitu, technologickou inovaci a šmrnc, měli byste zvážit chytrý prsten. Není totiž jen stylovým šperkem, zároveň v sobě skrývá chytré technologie, které z nich dělají multifunkční zařízení. Ať už jde o monitorování fitness aktivity, sledování zdravotních ukazatelů, nebo dokonce ovládání smart zařízení, chytrý prsten to zvládne.

  Oura Ring: Šperk s technologickým srdcem

  Finská společnost Oura nám představuje Oura Ring, průkopníka v trendu nositelných technologií pro sledování zdravotních ukazatelů. Dostupný je už od roku 2015, od té doby ovšem prošel několika generacemi. V současnosti proto nabízí nejen sledování spánku a srdečního tepu, ale také monitorování stresu a denní aktivity.

  Jeho elegantní design z titanu a možnost výběru mezi různými povrchy, jako je například růžové zlato, přidává na jeho exkluzivitě. Ceny se pohybují od 329 eur za základní model až po 599 eur za luxusní variantu. Oura Ring je kompatibilní s iOS i Android zařízeními a nabízí synchronizaci s příslušnou aplikací pro sledování vašich osobních zdravotních dat.

  Foto: www.ouraring.com

  Pomocí bluetooth si Oura ring jednoduše spárujete se svým chytrým telefonem, přes který můžete následně veškeré informace sledovat v příslušné aplikaci. Ženám navíc může pomoci při sledování jejich menstruačního cyklu.

  Ice Ring: Stylová a dostupnější alternativa

  Pro ty, kteří hledají cenově dostupnější variantu, je tu Ice Ring od společnosti Omate. I když jeho funkce jsou téměř totožné Oura Ring, firma ho nabízí za přívětivější cenu 199 eur. Lehký prsten je dostupný ve třech barevných provedeních a váží pouhé tři gramy. Je tedy ideálním řešením pro milovníky technologií, kteří hledají něco unikátního a cenově přijatelnějšího.

  Co dalšího nabízí současný trh?

  Kromě zmíněných produktů se na trhu objevují i další inovativní chytré prsteny. Některé modely nabízí dokonce speciální funkce, jako je bezkontaktní platba, ovládání hudby, nebo dokonce přizpůsobení prostředí chytré domácnosti. Prsteny se tak stávají nejen módním doplňkem, ale i praktickým nástrojem pro každodenní život.

  Ať už dáte přednost jakékoliv variantě, chytré prsteny jsou dokonalým spojením moderních technologií a elegantního designu. Jistě se proto stane tím nejlepším dárkem pod vánoční stromeček. Je jedno, jestli pro vaše blízké, nebo pro vás.

  Zdroje: www.ouraring.com, www.omate.com

  Stylové Vánoce: Chytré prsteny jako inovativní dárek spojující eleganci a technologii

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.