Všechny kabelky přes rameno Saint Laurent mají výrazné charisma a styl, který u jiných luxusních značek nenajdete. Tahle kabelka se však nepodobá ničemu, co jsme kdy viděli. Než se dostaneme k podrobnostem o produktu, pojďme si říct, že tato kabelka byla uvedena ve chvíli, kdy lidé znovu začali po pandemii chodit ven. Saint Laurent našel perfektní způsob, jak se zbavit frustrace, nahromaděné během koronaviru. JAK? Tím, že nám dal něco výraznějšího než kdy jindy: ICARE MAXI BAG.

Jako první jsme ji mohli vidět jak jinak než u ambasadorky značky Zoë Kravitz. Netrvalo dlouho a do klubu Icare Bag se přidaly osobnosti módního i hereckého světa včetně Angeliny Jolie, Hailey Bieber nebo Leonie Hanne.

Název Icare odkazuje na výrazný monogram umístěný ve středu jehněčí kůže. Logo bylo navrženo jako vysoký šperk na nošení přes ruku a podle týmu kreativního ředitele Anthonyho Vaccarella „září jako slunce, které spálilo Ikarova křídla“. Saint Laurent se drží hranice mezi naleštěným a uvolněným a tvrdí, že tahle kabelka bude nejnovějším sběratelským kouskem společnosti – na stejné úrovni jako její úspěšná taška přes rameno Le 5 à 7.

Přestože je Icare známá především svou velikostí, faktor všestrannosti je stále jedním z kritických rysů této tašky. Vždy ji ale můžete ze stran složit a mít elegantní kabelku. A jako perlička je YSL maxi bag dodávána s odnímatelnou taštičkou, kterou lze připevnit a odpojit od tašky pomocí přepínacího uzávěru.

Maxi ICARE se svojí dávkou „cool“ je skvělou investicí a rozhodně bezva společnost na poličce vedle Dior Tote nebo maxi Jodie od Bottegy.

Stojí kabelky YSL za investici? Kabelka sezóny ICARE MAXI rozhodně ano

Karlie Kloss chce demokratizovat vysokou módu. Představila módní svět Fashion Klossette uvnitř Robloxu

Modelka Karlie Kloss se rozhodla sdílet své zážitky z módního průmyslu s celým světem. Nebo alespoň tím digitálním. Vytvořila totiž herní svět na platformě Roblox, který uživatelům umožní navrhovat, stylizovat i prodávat vlastní kousky. Chce tím učinit módu dostupnější.

Na scénu přichází Mediterranean design. Prozkoumejte nadčasový středomořský lifestyle

Vítejte na palubě průvodce po Středomoří. Hlavní členové posádky jsou fíkovníky, olivy, antické prvky a kulturní tradice. Mediterranean lifestyle má pestrou škálu různých odvětví. Od interiéru, přes vaření až po klasické odívaní. V posledních letech se těší stále větší oblibě. Pokud trendy budou plynout ve stejné rychlosti jako do teď, je možné, že mediterranean design bude nový minimalismus. Svědčí o tom častý návrat ke kulturním tradicím i designovým klasikám.

Švýcarským hodinkám se daří čím dál více. Jejich vývoz vzrostl v únoru o 12,2 procenta

Růst vývozu švýcarských hodinek z loňského roku pokračuje i v tom letošním. V únoru se totiž navýšil o 12,2 procenta. Nejvíce chtěné jsou luxusní doplňky i nadále ve Spojených státech amerických. Vývozu ale pomohla také zlepšující se ekonomická situace Číny.

Šatníky nových módních ikon. Objevte hvězdné spolupráce seriálových hrdinů

Doby, kdy nové módní ikony vytvářel televizní program Disney channel, jsou pryč. Dnes má nové tváře na svém kontě Netflix a HBO. Některé hvězdy se kromě velké oblíbenosti můžou chlubit módními kampaněmi i spolupracemi s nejrůznějšími módními domy či návrháři. Ty nejnovější si dnes probereme!